travnevy_svjata_na_shatskyh_ozerahГряде пора травневих свят і чомусь ми забуваємо про різноманітність українських курортів, концентруючись лише на парі з них. Варто розширити свої знання про національні курорти! Отже, поїхали.

Якщо ви вже запланували десь відпочити на травневі, то вже зараз відкривайте браузер, щоб вбити «відпочинок на Шацьких озерах на травневі свята». Ви будете в захваті!

Можливо, Шацькі озера - це не перше місце, куди радить з'їздити кожен другий, але це не привід забувати про українську природну перлину, яка входить до складу Шацького національного природного парку. Повірте, ви не пошкодуєте про відпочинок на Шацьких озерах в травні.

Найбільшою пам'яткою можна назвати озеро Світязь, найбільшу водойму серед усіх Шацьких озер. Світязь називають «Українським Байкалом», так як його глибина - 58 метрів. Вода - не гірше байкальської: на глибині 8 метрів видно піщане дно. Навколо озера є велика лісова зона - сосновий бір, де можна відпочити з сім'єю на природі, влаштувавши пікнік. Прямо на березі озера можна підгодовувати качок і лебедів, яких тут безліч. Тільки уявіть - це ж рай для душі і тіла.

vidpochynok_na_shatskyh_ozerah_na_travnevi_svjata

А яка на Шацьких озерах рибалка! Щука, судак, карась, короп, а також штучно запущені форелеокунь (великоротий окунь) і канадський сом.

Тут знаходиться багато баз і санаторіїв, котеджів і пансіонатів, так як територія Шацького національного природного парку знаходиться далеко від загазованих трас і промислових міст. Для сімейного проведення часу або відпочинку на двох на травневі свята тут, як власне і в літні час, можна зняти бюджетне житло в приватному секторі або на базі відпочинку, де якість обслуговування буде вище.

Найчистіша вода, свіже повітря, приємні ціни, достаток природних красот приваблюють багатьох туристів на відпочинок. Рекреаційні ресурси регіону і м'який цілющий клімат - ще один аргумент, чому варто приїхати з дітьми на Шацькі озера. Також тут є спортивні та дитячі табори.

Шацькі озера - це те, чим нагородила Україну природа. Не можна не скористатися тією можливістю, що все це чудове джерело краси і здоров'я знаходиться в нашій країні. Навіщо їхати далі, якщо все необхідне (і навіть більше) вже є у нас!

Знайдено пропозицій: 210
с. Світязь
Гостинний двір У Олесі №1Гостинний двір У Олесі №2Гостинний двір У Олесі №3Гостинний двір У Олесі №4Гостинний двір У Олесі №5Гостинний двір У Олесі №6Гостинний двір У Олесі №7Гостинний двір У Олесі №8Гостинний двір У Олесі №9Гостинний двір У Олесі №10Гостинний двір У Олесі №11Гостинний двір У Олесі №12Гостинний двір У Олесі №13
до озера 200м
від 140 ₴з людини
x2 - від 500 на добу за номер
x3 - від 600 на добу за номер
x5 - від 700 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг5(3 Відгуки
с. Світязь
Приватний сектор Літо №1Приватний сектор Літо №2Приватний сектор Літо №3Приватний сектор Літо №4Приватний сектор Літо №5Приватний сектор Літо №6Приватний сектор Літо №7Приватний сектор Літо №8Приватний сектор Літо №9Приватний сектор Літо №10Приватний сектор Літо №11Приватний сектор Літо №12Приватний сектор Літо №13Приватний сектор Літо №14Приватний сектор Літо №15
до озера 200м
від 150 ₴з людини
x2 - від 350 на добу за номер
x3 - від 450 на добу за номер
x4 - від 600 на добу за номер
x7 - від 1400 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки
с. Пулемець
База відпочинку Пулемчанка №1База відпочинку Пулемчанка №2База відпочинку Пулемчанка - Вид на озеро з балконуБаза відпочинку Пулемчанка - Вигляд на пляж з балконуБаза відпочинку Пулемчанка №3База відпочинку Пулемчанка №4База відпочинку Пулемчанка №5База відпочинку Пулемчанка №6База відпочинку Пулемчанка №7База відпочинку Пулемчанка №8База відпочинку Пулемчанка №9База відпочинку Пулемчанка №10База відпочинку Пулемчанка №11База відпочинку Пулемчанка №12База відпочинку Пулемчанка №13База відпочинку Пулемчанка №14База відпочинку Пулемчанка №15
до озера 50м
від 167 ₴з людини
x3 - від 500 на добу за номер
x4 - від 1000 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки
с. Світязь
Приватна садиба У Софії №1Приватна садиба У Софії №2Приватна садиба У Софії №3Приватна садиба У Софії №4Приватна садиба У Софії №5Приватна садиба У Софії №6Приватна садиба У Софії №7Приватна садиба У Софії №8Приватна садиба У Софії №9Приватна садиба У Софії №10