vidpochunok_na_shatskyh_ozerah_vlytkuШацькі озера - перлина Волині. На цьому відпочинку можна забути про стреси, занурившись в чарівну атмосферу природи і краси української землі. Найчистіша вода, соснові ліси, найсильніша енергетика - це те, що потрібно кожному жителю мегаполісу, щоб відновити свої сили і перезавантажитися.

Особливо недорогий відпочинок на Шацьких озерах люблять батьки з дітьми, так як є всі природні умови для безпечного відпочинку: пологий берег, мілководдя і піщані пляжі.

Тут відпочинок для душі і тіла! Відпочинок на природі, риболовля, байдарки, їзда на велосипеді, прогулянки на конях. Місця на озері Світязь і на Шацьких озерах в цілому - просякнуті здоров'ям!

До недавнього часу відпочинок на Шацьких озерах був традиційним для прикарпатських регіонів, всього 2 години їзди - і ви на місці. Але віддаленість курорту не стала на заваді для туристів з інших областей, так як незабутній відпочинок взяв гору над питанням «як дістатися» і над самою поїздкою.

Адже воно того варте! Через своє місце розташування довгий час Шацькі озера були недоступні, а тому у природи була можливість розвиватися без вторгнення людини. Щоб зберегти всю красу, в 1983 році було прийнято рішення дати Шацьким озерам статус Національного природного парку. Тому сьогодні у нас є можливість насолодитися тією заміською природою, якою вона повинна бути в своєму первозданному вигляді, а також подивитися на тварин, які занесені до Червоної книги, в своєму природному середовищі.

Якщо говорити про актуальну інформацію про житло, то в даний час тут є кілька пансіонатів, приватні котеджі, бази відпочинку. Всілякі варіанти для бюджетного сімейного відпочинку і для поїздки на двох. Свій літній відпочинок на Шацьких озерах знайдуть всі: як любителі «все включено» і сервісу з високою якістю обслуговування, так і ті, хто віддає перевагу більш економному виду відпочинку.

Ціни на відпочинок на Шацьких озерах варіюються від 100 грн на добу, залежно від того, яке житло ви виберете і де (бази відпочинку з підвищеним комфортом зазвичай дорожче, ніж котеджі і приватний сектор).

До речі буде сказати, що Шацькі озера багаті не тільки своєю природою, а й різноманітністю розваг для туристів. Тут є дозвілля на будь-який смак. Кінні прогулянки, велосипеди і квадроцикли як наземного спорту. Дайвінг, віндсерфінг, риболовля, а також прокат яхт і катамаранів в вигляді водного дозвілля. Для дітей тут є мотузковий парк, пейнтбол, а також настільний теніс.

Шацькі озера - те, що потрібно жителю великого міста для повного відновлення сил!

Знайдено пропозицій: 416
с. Світязь
Casa de Greta №2Casa de Greta №3Casa de Greta №4Casa de Greta №5Casa de Greta №6Casa de Greta №7Casa de Greta №8Casa de Greta №9
до озера 250м
від 250 ₴з людини
x10 - від 1500 за апартамент
x8 - від 2000 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Рейтинг5(2 Відгуки
с. Світязь
до озера 400м
від 100 ₴з людини
x2 - від 200 на добу за номер
x3 - від 300 на добу за номер
x4 - від 400 на добу за номер
x5 - від 600 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки
смт. Шацьк
Wooden House №2Wooden House №3Wooden House №4Wooden House №5Wooden House №6Wooden House №7Wooden House №8Wooden House №9
до озера 850м
від 250 ₴з людини
x12 - від 3000 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки
ур. Ляпове