vidpochunok_na_shatskyh_ozerah_vlytkuШацькі озера - перлина Волині. На цьому відпочинку можна забути про стреси, занурившись в чарівну атмосферу природи і краси української землі. Найчистіша вода, соснові ліси, найсильніша енергетика - це те, що потрібно кожному жителю мегаполісу, щоб відновити свої сили і перезавантажитися.

Особливо недорогий відпочинок на Шацьких озерах люблять батьки з дітьми, так як є всі природні умови для безпечного відпочинку: пологий берег, мілководдя і піщані пляжі.

Тут відпочинок для душі і тіла! Відпочинок на природі, риболовля, байдарки, їзда на велосипеді, прогулянки на конях. Місця на озері Світязь і на Шацьких озерах в цілому - просякнуті здоров'ям!

До недавнього часу відпочинок на Шацьких озерах був традиційним для прикарпатських регіонів, всього 2 години їзди - і ви на місці. Але віддаленість курорту не стала на заваді для туристів з інших областей, так як незабутній відпочинок взяв гору над питанням «як дістатися» і над самою поїздкою.

Адже воно того варте! Через своє місце розташування довгий час Шацькі озера були недоступні, а тому у природи була можливість розвиватися без вторгнення людини. Щоб зберегти всю красу, в 1983 році було прийнято рішення дати Шацьким озерам статус Національного природного парку. Тому сьогодні у нас є можливість насолодитися тією заміською природою, якою вона повинна бути в своєму первозданному вигляді, а також подивитися на тварин, які занесені до Червоної книги, в своєму природному середовищі.

Якщо говорити про актуальну інформацію про житло, то в даний час тут є кілька пансіонатів, приватні котеджі, бази відпочинку. Всілякі варіанти для бюджетного сімейного відпочинку і для поїздки на двох. Свій літній відпочинок на Шацьких озерах знайдуть всі: як любителі «все включено» і сервісу з високою якістю обслуговування, так і ті, хто віддає перевагу більш економному виду відпочинку.

Ціни на відпочинок на Шацьких озерах варіюються від 100 грн на добу, залежно від того, яке житло ви виберете і де (бази відпочинку з підвищеним комфортом зазвичай дорожче, ніж котеджі і приватний сектор).

До речі буде сказати, що Шацькі озера багаті не тільки своєю природою, а й різноманітністю розваг для туристів. Тут є дозвілля на будь-який смак. Кінні прогулянки, велосипеди і квадроцикли як наземного спорту. Дайвінг, віндсерфінг, риболовля, а також прокат яхт і катамаранів в вигляді водного дозвілля. Для дітей тут є мотузковий парк, пейнтбол, а також настільний теніс.

Шацькі озера - те, що потрібно жителю великого міста для повного відновлення сил!

Знайдено пропозицій: 317
смт. Шацьк
до озера 500м
від 167 ₴
x8 - від 1500 за апартамент
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки
с. Світязь
Приватна садиба Волинська любов №1Приватна садиба Волинська любов №2Приватна садиба Волинська любов №3Приватна садиба Волинська любов №4Приватна садиба Волинська любов №5Приватна садиба Волинська любов №6Приватна садиба Волинська любов №7Приватна садиба Волинська любов №8Приватна садиба Волинська любов №9
до озера 250м
від 138 ₴з людини
x4 - від 550 на добу за номер
x3 - від 500 на добу за номер
x2 - від 280 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Рейтинг5(3 Відгуки
с. Світязь
Приватна садиба Чарінвий Світязь №2Приватна садиба Чарінвий Світязь №3Приватна садиба Чарінвий Світязь №5Приватна садиба Чарінвий Світязь №6Приватна садиба Чарінвий Світязь №7Приватна садиба Чарінвий Світязь №8Приватна садиба Чарінвий Світязь №9Приватна садиба Чарінвий Світязь №10Приватна садиба Чарінвий Світязь №11Приватна садиба Чарінвий Світязь №12
до озера 950м
від 133 ₴з людини
x12 - від 1600 на добу за будинок
x2 - від 300 на добу за номер
x3 - від 450 на добу за номер
x4 - від 600 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг4(2 Відгуки
с. Пулемець
Котедж Тиха Пристань №1Котедж Тиха Пристань №2Котедж Тиха ПристаньКотедж Тиха Пристань №3 №1Котедж Тиха Пристань №4Котедж Тиха Пристань №5Котедж Тиха Пристань №6Котедж Тиха Пристань №7Котедж Тиха Пристань №8Котедж Тиха Пристань №9Котедж Тиха Пристань №10Котедж Тиха Пристань №1Котедж Тиха Пристань №11Котедж Тиха Пристань №12Котедж Тиха Пристань №13Котедж Тиха Пристань №14Котедж Тиха Пристань №15Котедж Тиха Пристань №16Котедж Тиха Пристань №17Котедж Тиха Пристань №18Котедж Тиха Пристань №19Котедж Тиха Пристань №20Котедж Тиха Пристань №21Котедж Тиха Пристань №22Котедж Тиха Пристань №23Котедж Тиха Пристань №24Котедж Тиха Пристань №25Котедж Тиха Пристань №26Котедж Тиха Пристань №27Котедж Тиха Пристань №30Котедж Тиха Пристань №31Котедж Тиха Пристань №32Котедж Тиха Пристань №33