vidpochynok_na_chornomy_mori_na_travnevi_svjataТравневі свята на узбережжі Чорного моря - це кращий подарунок, який ви можете собі надати!

Чорне море - неосяжне і велике. Держави, які розташовуються на берегах Чорного моря і мають морські кордони - це Україна, Туреччина, Росія, Болгарія, Румунія, Грузія. Ми ж поговоримо про українське узбережжя Чорного моря.

Отже, ви намітили відпочинок на травневі свята. Сідаємо за комп'ютер, відкриваємо браузер і пишемо «відпочинок в ...», перше, що буде говорити пошуковик, - «відпочинок в Єгипті або Туреччині». Відразу відставляєм, у нас і свій відпочинок є! Спроба номер два: «відпочинок на Чорному морі на травневі свята». Ось - те, що потрібно. Поїхали далі.

Тепер варто вибрати область, куди ж поїхати: Одеська, Херсонська або Миколаївська. І тут вже все просто. Українські чорноморські курорти різних областей давно відомі - Одеса, Затока, Чорноморськ, Грибівка (Одеська область), Залізний Порт, Скадовськ, Лазурне, Приморське (Харсонская), Коблево, Кінбурська коса, Очаків (Миколаївська).

Коли маршрут обраний, можна планувати всі інші нюанси: їдете ви, плануючи відпочинок на двох, або з дітьми; на який розраховуєте бюджет; що першочергово хочете побачити/відвідати. Приділіть час плануванню своїх свят - і тоді відпочинок на Чорному морі в травні пройде на вищому рівні. На кожному з курортів ви знайдете, що подивитися і куди сходити, головне - зрозуміти свої бажання.travnevi_svjata_na_chornomy_mory

У Затоці ви зможете насолодитися затишком і комфортом. Вранці - поніжитися на пляжах, а ввечері - відвідати місцеві кафешки і ресторани. Бюджетний відпочинок для всіх.

У оспіваної «Перлині біля мори» - Одесі наповнитись історичним духом цього міста, надихнутися і облагородити свою душу культурним відпочинком. Тут все на вищому рівні: привітний персонал та висока якість обслуговування.

Залізний Порт порадує молодь достатком активного відпочинку, а також різноманітністю місць для веселої нічного життя.

Скадовськ - ідеальне місце для спокійного відпочинку з дітьми, щоб відновити свої сили і накопичити здоров'я. Цілюща морська вода, неглибоке узбережжя, зручна інфраструктура.

Коблево - селище, орієнтоване на сімейний відпочинок. Чисті пляжі, де проводиться прибирання з просіюванням піску. Комфортне житло на будь-який смак і гаманець. Мальовничі місця, де можна відпочити всією сім'єю на природі.

Вибір за вами! Всі чорноморські узбережжя мають розвинену інфраструктуру і достатню кількість розважальних об'єктів і заходів. Можливість культурно відпочити, повеселитися, витратити гроші і оздоровитися - все це про Чорному морі.

Знайдено пропозицій: 25
м. Чономорськ (Іллічівськ)
до моря 800м
від 175 ₴з людини
x4 - від 700 на добу за квартиру
Харчування
Без харчування
смт. Затока
до моря 200м
від 233 ₴з людини
x3 - від 700 на добу за номер
x2 - від 600 на добу за номер
x4 - від 1000 на добу за номер
Харчування
З харчуванням (за додаткову оплату)
смт. Затока
Комната с кондиционером, телевизором, выходом на широкую лоджию с видом на море.Кухня студия, диван трансформер, выход на балкон с видом на Днестровский лиман.Кухня студия, зона отдыха телевизор.Кухня студиястоловая и кухонная зоны.
від 1000 ₴
від 1000 на добу за квартиру
Харчування
Самостійне приготування
смт. Затока
від 125 ₴з людини
x12 - від 1500 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг3(2 Відгуки
с. Коблеве
від 110 ₴з людини
x2 - від 220 на добу за номер
x3 - від 330 на добу за номер
x5 - від 1300 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Booking.com
м. Одеса