Карпати

Знайдено пропозицій: 231
Микуличин
альтанкиЗона для відпочинкуЗона для відпочинкуЗона для відпочинкуЗона для відпочинкуПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"
від 400 ₴з людини
x2 - від 900 на добу за номер
x2 - від 1200 на добу за номер
x3 - від 1300 на добу за номер
x4 - від 1600 на добу за номер
Харчування
З харчуванням (за додаткову оплату)
Шаян
від 450 ₴з людини
x2 - від 900 на добу за номер
Харчування
Без харчування, З харчуванням (входить у вартість)
Східниця
від 150 ₴з людини
x2 - від 350 на добу за номер
x4 - від 600 на добу за номер
x16 - від 2600 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки
Річка
від 150 ₴з людини
x10 - від 1500 на добу за будинок
Харчування
З харчуванням (за додаткову оплату)
Східниця
від 300 ₴з людини
x2 - від 600 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (входить у вартість), З харчуванням (за додаткову оплату)
Рейтинг5(2 Відгуки
Річка
від 163 ₴з людини
x2 - від 390 на добу за номер
x3 - від 490 на добу за номер
від 1600 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Booking.com
урочище Стаїще
від 7000 ₴
від 7000 на добу за будинок
Харчування
З харчуванням (за додаткову оплату)
Яремче
від 833 ₴
x6 - від 5000 за апартамент
Харчування
Самостійне приготування
Славське
від 500 ₴
Славське
Будинок та колибаБудинок та колибаКолибаКолибаКолибаКолибаКолибаТераса біля будинкуТераса біля будинкуТераса біля будинкуСтолова- вітальняСтолова- вітальняСтолова- вітальняСтолова- вітальняСтолова- вітальняКухняКухняКухняДвокімнатний номер (2+2) з виходом на терасуДвокімнатний номер (2+2) з виходом на терасуДвокімнатний номер (2+2) з виходом на терасуСанвузол двокімнатного номеру (2+2)Санвузол двокімнатного номеру (2+2)Двомісний номерДвомісний номерДвомісний номерДвомісний + 1 номер Двомісний + 1 номер Санвузол на 2 кімнати Санвузол на 2 кімнати Двомісний +1 (сімейний, на третьому поверсі будинку)Двомісний +1 (сімейний, на третьому поверсі будинку)Двомісний +1 (сімейний, на третьому поверсі будинку)Двомісний +1 (сімейний, на третьому поверсі будинку)Двомісний +1 (сімейний, на третьому поверсі будинку)Двомісний +1 (сімейний, на третьому поверсі будинку)Двомісний +1 (сімейний, на третьому поверсі будинку)
від 200 ₴з людини
x2 - від 400 на добу за номер
x2 - від 400 на добу за номер
від 500 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Микуличин
від 1000 ₴з людини
x8 - від 8000 на добу за будинок
Харчування
Без харчування, Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Верховина
від 1500 ₴

Відпочинок в Карпатах

 

vidpochynok_v_karpatah

     Щороку жителі не лише України, а й інших країн стараються організувати для себе поїздку в Карпати. Мальовничий край постійно привертає увагу гостей неповторною красою гірських ландшафтів, чистим повітрям, гірськими потоками рік та водоспадів, мінеральними джерелами. А ще дивує самобутньою культурою та гостинними мешканцями. Відпочинок в Карпатах екологічно чистий через відсутність шкідливих промислових підприємств.

     Розваги в Карпатах знайдуться для людей будь-якого віку та в будь-яку пору року. Ціни на житло в Карпатах різні. Але і бюджетний турист знайде собі місце для ночівлі. Краса природи не залежить від того, коли ви завітали сюди. Протягом року відпочинок в Карпатах буде особливим та унікальним в залежності від пори року.

     Зимовий відпочинок в Карпатах обирають любителі катання на лижах, сноубордах та прогулянок на снігоходах. Найбільш популярні гірськолижні курорти України – Буковель, Драгобат, Славське, Пилипець, Верховина та ін. Гірськолижний відпочинок у Карпатах принесе лише задоволення. Тут різнорівневі траси різної складності, які навіть на деяких курортах облаштовані для нічного катання. 
vidpochynok_v_karpatah_vosenu
     А ті, хто ще невпевнено почуває себе на лижах або взагалі не вміє кататись, мають можливість скористатись послугами особистого тренера.

     Вирушаючи на відпочинок в Карпатах з дітьми, обов’язково покатайтесь на ковзанах або підкоріть гірські спуски на санках. На «високий» зимовий сезон необхідно заздалегідь бронювати житло в Карпатах, тому що ціни на відпочинок в Карпатах 2022 можуть бути нижчими при ранньому замовленні.

     Якщо бажаєте на власні очі побачити пробудження природи від зимового сну, вирушайте на відпочинок в Карпатах весною. Саме у горах помітно як змінюють свій колір небеса на ніжно-блакитний. Схили карпатських гір вкриваються квітами, поповнюються дзвонами струмків, рік та водоспадів.

     В цю пору можна насолодитись красою знаменитої Долини нарцисів. Досвідчені туристи знають, що з приходом тепла зменшуються ціни на проживання. При цьому рівень якості обслуговування не падає. Знижки навесні приємно вражають гостей, які обирають недорогий відпочинок в Карпатах весною.

vidpochynok_v_karpatah_voseny     Відпочинок в Карпатах влітку – компелкс різноманітних розваг. Для сімейного відпочинку літом підійдуть піші тури та велосипедні походи в гори, кінні прогулянки, рибалка, купання в гірських ріках та озерах. Туристи, яким подобається активно проводити час обирають поїзди на джипах, квадроциклах, сплави по гірських річках (Прут, Тиса, Стрий. Черемош), велопрогулянки.

     Осінь в Карпатах вражає навіть досвідчених мандрівників. Природа в цю пору зачаровує яскравими барвами дерев на фоні величних вершин. Відпочинок в Карпатах восени вибирають ті, хто любить збирати гриби, ягоди та лікарські рослини. Привабливими розвагами для туристів залишаються піші та велопрогулянки, полювання, рибалка, верхова їзда, підйоми на вершини гір. Для бажаючих оздоровити свій організм є багато пансіонатів та санаторіїв, які розташовані неподалік мінеральних джерел та лікувальних грязей. Найпопулярнішими курортами для оздоровлення та лікування є Моршин, Трускавець, Синяк, Східниця, Шаян, Свалява та ін.