Тарифи

Незалежно від того, чи ви господар з великим номерним фондом чи здаєте кілька кімнат, у нас є те, що підійде вам! Вкажіть інформацію про ваше помешкання та дізнайтеся вартість розміщення.

Оберіть ваш тарифний план для:

Преміум
Найшвидший шлях до заселення помешкань будь-яких розмірів.
Недостатньо даних для відображення ціни
Ввести дані
Стандарт
Прискорюйте та масштабуйте процес заселення.
Недостатньо даних для відображення ціни
Ввести дані
Free
Почніть отримувати кращий дохід.
Недостатньо даних для відображення ціни
Ввести дані
Частота показів
x10
x3
1
Кількість оголошень
Необмежена
Необмежена
1
Термін дії тарифу
365 днів
365 днів
Необмежений
Публікація посилання на офіційний сайт
Розширена статистика
Додаткова публікація в каталог сайту-партнера ЛУН
Інтеграція з сервісом Booking.com для можливості бронювання
Постійна можливість самостійного редагування власних публікацій.
Можливість спілкування з клієнтами через повідомлення
E-mail сповіщення про повідомлення та відгуки на сайті
Всі послуги включені до тарифу

Потрібна допомога з вибором тарифу?

Ми допоможемо зробити правильний вибір.

Сортування оголошень відповідно до тарифу
Загрузка сайта
При пошуку відвідувачем житла на сайті, завантажується сторінка, на якій передбачено 12 місць для оголошень.
Алгоритми сортування
Алгоритми RestLib автоматично розставляють на кожне місце оголошення відповідно до тарифного плану.  Оголошення Преміум та Стандарт показуються в 10 та 3 рази частіше за безкоштовні відповідно.
Новий відвідувач
Для кожного наступного відвідувача порядок оголошень змінюється випадковим чином, строго дотримуючить алгоритмів розподілення по тарифах. Це зроблено для того, щоб всі оголошення на одному тарифі в рівній мірі були показані для всіх відвідувачів сайту.
Кращий тариф - більше переглядів
Завдяки такому сортуванню всі оголошення на сайті відображаються відвідувачам, з'являючись випадковим чином на будь-якій з сторінок сайту, відповідно до тарифу.  Не переймайтеся, якщо ви знайшли своє оголошення на 5-тій сторінці сайту, саме в цей момент інші відвідувачі можуть бачити його на першій сторінці.  Але пам'ятайте, оголошення на тарифі Преміум попадають як на першу так і на всі інші сторінки в 10 разів частіше аніж безкоштовні.

Не зволікайте!

Додавайте своє помешкання зараз, щоб збільшити власні доходи.

Додати помешкання
Часті запитання
Як отримати знижку 50% на перше розміщення?

Для того, щоб отримати знижку потрібно почати публікувати оголошення, на стадії вибору тарифного плану необхідно обрати "Опублікувати безкоштовно". Після цього процес публікації буде завершено. На екрані відобразиться код купону на знижку -50%, який ви зможете відразу використати на підключення тарифів Преміум або Стандарт.

Чи є знижки при розміщенні декількох оголошень?

Так, знижка на платні тарифи для всіх наступних помешкань, окрім першого, складає 20%. Код купону зі знижкою на 20% вам буде відображено відразу після успішної публікації та оплати першого помешкання на сайті.

Яким способом можна оплатити тарифний план?

Оплата за тарифні плани здійснюється онлайн через платіжну систему LiqPay від ПриватБанку. За домогою даної системи ви можете обрати будь-який зручний метод оплати: Оплата картами Visa/Master Card, PrivatPay, Google pay, Apple pay, готівкою через термінал ПриватБанку та ін.

У мене лише кілька номерів, чи достатньо мені безкоштовного розміщення?

Безкоштовний тарифний план найменш ефективний з усіх. На цьому тарифі всі оголошення переглядаються в 10разів менше за оголошення на тарифі Преміум. Вибір тарифу тільки за вами, виходячи з ваших потреб. Якщо вам достатньо кількох дзвінків на місяць, можете спробувати розмістити оголошення безкоштовно. До речі, тарифний план можна змінити в будь-який час.

Який тариф мені обрати "Стандарт" чи "Преміум"?

Вибір тарифу індивідуальна річ, яка залежить від багатьох факторів. Звичайно, найкращий результат отримують оголошення на тарифному плані "Преміум". На сайті такі оголошення показуються відвідувачам в 3рази частіше за оголошення на тарифі "Стандарт". До того ж, це ще й вигідно в плані ціни. Тариф Преміум дорожчий тільки в двічі а ефективніший втричі.

Чи можу я змінити тарифний план?

Звичайно, в будь-який момент ви можете змінити тарифний план з Стандарту на Преміум та навпаки. Безкоштовний тариф активовується автоматично, після закінчення поточного тарифу.

Чому після активації покращеного тарифу я не бачу свого оголошення на першій сторінці?

На сайті сотні оголошень, які фізично не можуть одночасно поміститися на першій сторінці. Всі оголошення відповідного тарифного плану показуються в однаковій мірі між всіма відвідувачами сайту і для кожного відвідувача вони займають інше місце на сайті (знаходяться на різних сторінках для різних людей). Тому, не варто перейматися, якщо ви не бачите зараз своє оголошення на першій сторінці, інші користувачі сайту прямо зараз дивляться на ваше оголошення на першому місці.

Що буде з оголошенням після закінчення дії тарифного плану?

За кілька днів до завершення вам буде надіслано смс нагадування про необхідність продовження тарифного плану. Якщо тариф не буде продовжено до терміну його завершення - оголошення перейде на безкоштовний тариф, при доступних безкоштовних публікаціях. При відсутніх безкоштовних публікаціях - оголошення буде деактивовано.

Чому після підключення тарифного плану кількість дзвінків значно не зросла?

Кількість дзвінків - це дуже чутливий параметр, який залежить від великої кількості зовнішніх факторів таких як: місцезнаходження вашого об'єкту, пропонованих вами умов, цінової політики, конкуренції та ін. Відповідно до тарифів ми частіше показуємо ваше оголошення, але, нажаль, не можемо повпливати на вибір відвідувачами тої чи іншої пропозиції. 

Чи можу я повернути кошти після підключення тарифних планів, якщо було вирішено відмовитися від послуг RestLib?

Звичайно. Ми повертаємо кошти в повному обсязі впродовж 14днів з моменту активації тарифного плану, якщо ви вирішили відмовитися від наших послуг.

Почніть сьогодні!
Приєднуйтесь до нас сьогодні й відкрийте доступ до багатотисячної аудиторії туристів
Додати помешкання