Помешкання для відпочинку
Знайдіть житло, яке підходить саме вам.
смт. Шацьк
Гостинний двір Діамант №1Гостинний двір Діамант №2Гостинний двір Діамант №3Гостинний двір Діамант №4Гостинний двір Діамант №5Гостинний двір Діамант №6
до озера 700м
від 188 ₴з людини
x8 - від 1500 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки)
смт. Шацьк
до озера 100м
від 83 ₴з людини
x6 - від 400 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)
ур. Гряда
База відпочинку Світанок №1База відпочинку Світанок №2База відпочинку Світанок №3База відпочинку Світанок №4База відпочинку Світанок №5База відпочинку Світанок №6База відпочинку Світанок №7База відпочинку Світанок №8База відпочинку Світанок №9База відпочинку Світанок №10
до озера 20м
від 100 ₴з людини
x2 - від 300 на добу за номер
x3 - від 600 на добу за номер
x4 - від 400 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)
смт. Шацьк
Котедж Тріумф №1Котедж Тріумф №2Котедж Тріумф №3Котедж Тріумф №4Котедж Тріумф №5Котедж Тріумф №6Котедж Тріумф №7Котедж Тріумф №8Котедж Тріумф №9Котедж Тріумф №10Котедж Тріумф №11Котедж Тріумф №12Котедж Тріумф №13Котедж Тріумф №14Котедж Тріумф №15Котедж Тріумф №16Котедж Тріумф №17Котедж Тріумф №18Котедж Тріумф №19Котедж Тріумф №20Котедж Тріумф №21Котедж Тріумф №22Котедж Тріумф №23Котедж Тріумф №24Котедж Тріумф №25Котедж Тріумф №26Котедж Тріумф №27Котедж Тріумф №28
до озера 300м
від 286 ₴з людини
x7 - від 2000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)
смт. Шацьк
до озера 350м
від 100 ₴з людини
x9 - від 900 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки)
смт. Шацьк
Котедж Тарасова гірка №1Котедж Тарасова гірка №2Котедж Тарасова гірка №3Котедж Тарасова гірка №4Котедж Тарасова гірка №5Котедж Тарасова гірка №6Котедж Тарасова гірка №7Котедж Тарасова гірка №8Котедж Тарасова гірка №9Котедж Тарасова гірка №10Котедж Тарасова гірка №11Котедж Тарасова гірка №12Котедж Тарасова гірка №13Котедж Тарасова гірка №14Котедж Тарасова гірка №15
до озера 300м
від 83 ₴з людини
x12 - від 1000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Рейтинг5(2 Відгуки)
Booking.com
смт. Шацьк
Котедж Світязькі посиденьки №1Котедж Світязькі посиденьки №2Котедж Світязькі посиденьки №3Котедж Світязькі посиденьки №4Котедж Світязькі посиденьки №5Котедж Світязькі посиденьки №6Котедж Світязькі посиденьки №7Котедж Світязькі посиденьки №8Котедж Світязькі посиденьки №9Котедж Світязькі посиденьки №10Котедж Світязькі посиденьки №11Котедж Світязькі посиденьки №12Котедж Світязькі посиденьки №13Котедж Світязькі посиденьки №14Котедж Світязькі посиденьки №15Котедж Світязькі посиденьки №16Котедж Світязькі посиденьки №17Котедж Світязькі посиденьки №18Котедж Світязькі посиденьки №19Котедж Світязькі посиденьки №20Котедж Світязькі посиденьки №21Котедж Світязькі посиденьки №22
до озера 100м
від 250 ₴з людини
x6 - від 1500 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки)
ур. Гряда
База відпочинку Лісова казка №1База відпочинку Лісова казка №2База відпочинку Лісова казка №3База відпочинку Лісова казка №4База відпочинку Лісова казка №5База відпочинку Лісова казка №6База відпочинку Лісова казка №7База відпочинку Лісова казка №8База відпочинку Лісова казка №9База відпочинку Лісова казка №10
до озера 200м
від 240 ₴з людини
x7 - від 1850 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)
Місця для розміщення
Популярні місця для відпочинку неподалік
Шацьк
Шацьк
86 помешкань
Гряда
Гряда
8 помешкань
Корисно знати
Дізнайтеся більше про відпочинок у Шацьку

1. Місця, які варто відвідати у Шацьку

2. Відпочинок на озерах

3. Зимовий відпочинок

4. Проживання

5. Як добратися до Шацька

Шацьк – селище міського типу, що знаходиться у Волинській області на північному-заході України. З усіх боків селище оточене озерами, це і Світязь – найглибше озеро України, Велике Чорне, Люцимер, Пулемецьке, Луки, Соминець, Пісочне, Карасинець та інші. Загалом, їх кількість становить понад 30 озер. Усі вони розкинулись серед густих лісових масивів. Дуже різнобарвним є тваринний і рослинний світ. Багато видів є особливими, деякі з них – на межі зникнення, тому вони занесені до Червоної книги України. Для охорони такої неординарної природи був створений Шацький національний парк.

У містечку проживає понад п’ять тисяч осіб, тому тут зазвичай тихо та спокійно. Усе навколо ніби змовкає для того, щоб поспостерігати за надзвичайною красою краю та якомога глибше проникнути у цю таємничу атмосферу.

Винятком є літній період, коли навкруги усі бурхливо розважаються, відпочивають і кількість туристів зростає в рази. Тоді селище наповнюється новими відтінками.

Шацьк відомий як рекреаційний та курортний центр не тільки для жителів України, а й туристів з країн, кордони яких межують з даною територією.

Місця, які варто відвідати у Шацьку

У селищі функціонує церква Різдва Пресвятої Богородиці – православний храм, який є пам’яткою архітектури. Історія храму наповнювалась століттями, проте найдавніші згадки є дуже трагічними – першу в селищі церкву було спалено татарами. У нинішній час храм доглянутий та чекає усіх вірян для молитви. Також є ще й каплиця святої мучениці Тетяни.

На території Шацька знаходиться багато пам’яток історії місцевого значення, які датуються роками Другої світової війни.

При Шацькому лісовому коледжі діє музей фауни. Тут ви зможете побачити більше сотні експонентів тварин та птахів, які проживають на території України чи зустрічаються під час міграцій, а також тих, які занесені до Червоної книги України, а тут їх аж 34.

Відпочинок на озерах

Найбільш популярним місцем відпочинку є озера. Безпосередньо на території селища знаходяться озера Велике Чорне та Люцимер, які входять до охоронної зони Шацького парка.

Озеро Велике Чорне розташоване в південно-західному напрямку від смт Шацьк. Довжина берегової лінії 3,7 км. У порівнянні з іншими Шацькими водоймами воно невелике й неглибоке, тому добре прогрівається і багате підводною рослинністю.

Усе що потрібно для гарного відпочинку знаходиться тут – піщаний пляж, альтанки, переодягальні, а за 50 метрів сосновий ліс, у якому можна знайти гриби. Не залишаться тут без діла й любителі риболовлі, адже озеро виділяється великою різноманітністю риб. Водяться у Великому Чорному короп, в’юн, лящ, плотва, карась, зустрічаються сом та щука.

Хто любить активний відпочинок, може зіграти у футбол чи баскетбол, для цього пляж облаштовано спеціальними майданчиками.

Полюбляють туристи і місцеві відпочивати ще й на іншому березі озера, де панує спокій та затишок. Тут можна залишитись у тиші, помріяти серед простору лісу та озера. Природа допомагає нам зрозуміти самих себе. Ввечері можна посидіти з сім’єю чи з друзями розвівши багаття, яке зазвичай розпалює вогник у вашому серці для душевних розмов. Такі моменти найкраще закарбовуються у нас в пам’яті. Тільки не варто після цього забувати про те, що вогнище потрібно загасити, якщо ви уже зібрались відходити.

Поблизу берега місцеві здають в оренду будиночки для тих, хто хоче відпочити. Оздоблення у західних традиціях вас приємно здивують, ви зможете відчути справжній український колорит.

Озеро Люцимер розташоване на південно-східному напрямку від смт Шацьк. Довжина берегової лінії 8,7 км. Люцимер є третім за величиною серед Шацьких озер. Славиться воно багатством водоплавних птахів. Тут можна побачити крижнів, попелюхів, пірникоз, а також величних лебедів-шипунів, які є справжнім прикладом для наслідування, адже символізують вічну і незмінну любов.

Пляж Люцимера піщаний, є лавочки та переодягальні. За декілька метрів знаходиться міні-парк, де можна прогулятись та відпочити у прохолодному затінку, який створений гіллям дерев. Можна також взяти в оренду човен та поплисти у подорож просторами водойми.

Неподалік від озера можна знайти будиночки, господарі яких охоче приймають туристів.

Ще одним місцем відпочинку у Шацьку є затока Лука, або як ще говорять: «Світязь у мініатюрі». Знаходиться вона за 300-500 метрів до селища. Це надзвичайно мальовниче і тихе місце. У прозорих водах Луки ростуть водяні лілії, а крізь очерети визирають місточки, споруджені сільськими мешканцями, де вони зазвичай займаються рибальством.

На східному березі є маленький тихий мис, де можна відпочити від шуму Світязьких пляжів. Найкраще спостерігати за затокою з човна зранечку на сході або ж ввечері на заході сонця.

Недалеко від затоки відпочивальники можуть обрати житло на будь-який смак та гаманець.

Зимовий відпочинок

Взимку кількість відпочивальників значно менша, оскільки озера вкриваються товстим шаром криги та немає можливості поплескатись у воді та позасмагати під сонечком.

Проте навіть у цей період тут є вдосталь розваг для туристів. Серед основних можна виділити: хокей, катання на ковзанах, риболовля і походи до лазні. Також незабутні емоції переповнюють під час зимових прогулянок у лісі.

Проживання

Як і писалось вище, близько озер розташовано безліч приватних секторів та котеджів, що радо здаються місцевими. У центрі Шацька є декілька готелей, де можна зупинитись. Власники приватних садиб залюбки можуть допомогти з організацією шашликів, ухи, риболовлі та проводять екскурсії Шацьким краєм.

Вартість проживання у Шацьку трішки нижча ніж у найближчих курортних поселеннях, оскільки більшість відпочивальників віддає перевагу селитись у селі Світязь та урочищі Гряда.

Як добратися до Шацька

З найбільших міст України: Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та інших, зручно добиратися потягом до міста Ковеля. А далі маршрутним таксі прямого сполучення до Шацька. (Автобусний та залізничний вокзали знаходяться за кілька метрів один від одного). Якщо ви не бажаєте користуватися громадським транспортом, то можете скористатися послугами приватних перевізників, які експресом доставлять вас у визначене вами місце.  

Автобусом відразу до Шацька найкраще добиратися з найближчих міст та регіонів – Луцька, Ковеля, Рівного, Житомира, Тернополя та інших.

 

 

Шацьк на карті
Шацьк, Волинська область, Україна
Шацьк: популярні питання та відповіді
Інші мандрівники, які переглядали Шацьк, також цікавляться:
Перегляньте інші популярні курорти в регіоні Шацьких Озер
Пісочне – це озеро природного походження, що знаходиться на північному заході від с. Мельники.
Урочище Ступа, або як її ще називають місцеві жителі, Іллічівка – ще одна відпочинкова зона Шацьких
На території Шацького району розташовано понад 30 озер, одним із яких є Велике Чорне. Знаходиться
Гаївка, більш відома під назвою «Лісова Пісня» – одна із курортних зон на території Шацьких Озер,
Є ідеї щодо поліпшення сервісу?
Як зробити RestLib ще кращим для вас?