Чорне море

Курорти:
Найкраще в розділі "Чорне море"
Знайдено пропозицій: 76
г. Одесса
до моря 400м
від 200 ₴з людини
x3 - від 600 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
г. Черноморск (Ильичёвск)
до моря 900м
від 60 ₴з людини
x5 - від 300 на добу за номер
Харчування
Без харчування, Самостійне приготування
с. Каролино-Бугаз
від 1500 ₴
від 1500 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування
с. Курортное
до моря 300м
від 400 ₴з людини
x4 - від 1600 на добу за квартиру
Харчування
Без харчування, Самостійне приготування
г. Одесса
від 100 ₴з людини
x7 - від 700 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
г. Черноморск (Ильичёвск)
від 120 ₴з людини
x3 - від 360 на добу за номер
x3 - від 360 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
Автобус Киев - Шацкие озера
c. Приморское
від 450 ₴з людини
x2 - від 900 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
с. Санжейка
від 275 ₴з людини
x2 - від 1200 на добу за номер
x4 - від 1100 на добу за номер
Харчування
З харчуванням (входить у вартість), З харчуванням (за додаткову оплату)
пгт. Затока
від 210 ₴з людини
від 390 на добу за будинок
x3 - від 630 на добу за номер
x2 - від 520 на добу за номер
Харчування
З харчуванням (за додаткову оплату)
г. Черноморск (Ильичёвск)
від 300 ₴з людини
x4 - від 1200 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг4(2 Відгуки
Березанский район
 
пгт. Затока
від 167 ₴з людини
x6 - від 1000 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування
Є ідеї щодо поліпшення сервісу?

Відпочинок на Чорному морі

 

Пляж на чорному моріВідпочинок на Чорному морі в Україні, часто асоціюється з Південним берегом Криму. Але гарною заміною Криму завжди було і залишається узбережжя Одеської, Херсонської та Миколаївської областей. Вибір курортів північного узбережжя в цих областях відмінно підійде для тих, чия мета недорогий відпочинок на Чорному морі. Переконатися в цьому легко, порівнявши ціни на житло і харчування з цінами готелів і пансіонатів Криму.

Поїздка на курорти Причорномор'я залишить без пейзажів з видом на гори, бухти, а також архітектурні пам'ятки характерні в Криму, але в іншому не можна залишитися не задоволеним. Теплий і м'який лікувальний клімат, повітря, насичене морськими солями і запахами степових трав, допоможуть не тільки добре відпочити, а й оздоровити свій організм, зокрема дихальну систему. Облаштовані пляжі з піщаним або гальковим покриттям, дно яких рівне і пологе, відмінне місце провести відпочинок з дітьми.

сімейний відпочинок на чорному моріУ поїздку на відпочинок на Чорному морі 2018 збираються десятки тисяч туристів з друзями, сім'ями і дітьми. Їх тут будуть зустрічати завжди гарною погодою та багатством південного сонця популярні курорти і пляжі Херсонської, Одеської та Миколаївської областей. На пляжах крім засмаги на гостей чекатиме маса емоцій від катання на «таблетках», «бананах», катерах, водних мотоциклах, польотів на парашутах, морських прогулянок на яхтах та інших розваг. У разі, якщо з'явиться бажання розбавити пляжний відпочинок на Чорному морі, більш активним, можна організувати поїздки по цікавих місцях та визначних пам'ятках Одеси, Херсона, Миколаєва, відвідати Асканію-Нову, Ольвію і ін.

Проживання зі зручностями на двох або на компанію зможе знайти бюджетний турист, або ж бажаючий отримати «все включено» в санаторіях і пансіонатах, готелях, мотелях, заміських котеджах і віллах, на базах відпочинку. Найдешевші варіанти потрібно шукати в приватному секторі.

Ціни на житло починаються від 80грн/доба з людини (можливо, можна знайти і більш дешевий варіант) і ростуть у міру наближення до моря і рівня комфорту.

розваги на чорному морі

У Херсонській області курортне життя зосереджене в Скадовську, Лазурному, Залізному порту, Хорлах. Це найбільш розвинений в плані відпочинку регіон Причорномор'я. Добре підходить як для пляжного відпочинку, так і активної екскурсійної програми.

Основні центри відпочинку в Миколаївське області: Очаків з Чорноморською і Кінбурнською косами, Коблево, Рибаківка ... Курортні зони тут розташовані окремо, а пересування між ними уздовж узбережжя неможливе через лимани і русла річок, які глибоко врізалися в сушу.

В Одеській області популярні курорти: Одеса, Затока, Грибівка, Катранка, Рассейка, Курортне, Приморське і ін.

Транспортне сполучення з курортними містечками Чорного моря відмінне з обласних центрів, але часом дуже погане або зовсім відсутнє між курортами уздовж узбережжя.

Якщо у вас залишилося бажання влітку відпочити з друзями або родиною на Чорному морі недорого і з комфортом - вирушайте на узбережжя північного Причорномор'я і нехай у вас залишаться тільки найкращі, найтепліші спогади з приємними відгуками.

Є ідеї щодо покращення ресурсу?