Чорне море

Знайдено пропозицій: 98
Кароліно-Бугаз
Кухня-студия с каминомКаминПарковка на 2 машины.Бильярд.До моря 3 минуты ходьбы.
до моря 100м
від 270 ₴з людини
x6 - від 2000 на добу за будинок
Харчування
Без харчування, Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Затока
від 200 ₴з людини
x2 - від 400 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Санжійка
від 500 ₴з людини
x2 - від 1200 на добу за номер
x3 - від 1600 на добу за номер
x4 - від 2000 на добу за номер
Харчування
З харчуванням (за додаткову оплату)
Кароліно-Бугаз
Каролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazuaКаролино-Бугаз Затока http://vk.com/bugazua
до моря 800м
від 183 ₴з людини
x3 - від 550 на добу за номер
x4 - від 1000 на добу за номер
Харчування
Без харчування, Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Затока
до моря 300м
від 200 ₴з людини
x2 - від 500 на добу за номер
x3 - від 700 на добу за номер
x4 - від 900 на добу за номер
x6 - від 1200 на добу за номер
Харчування
З харчуванням (за додаткову оплату)
Вилкове
СаунаВид с бунгало на реку ДунайВид с р.Дунай на бунгало.
від 6500 ₴
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Booking.com
Затока
2-місний номер з вентилятором і телевізором2-місний номер2-місний номерномер з двоспальним ліжкомбалкон4-х місний люкс з кондиціонером і телевізоромлюкс з кондиціонеромтуалет на поверсіеконом 2-х місний з вентиляторомеконом 2-х місний з вентилятором4-х місний з вентилятором4-х місний з вентиляторомкухня для самостійного готуваннядуш гарячий і холоднийтуалет
від 80 ₴з людини
x2 - від 160 на добу за номер
x4 - від 400 на добу за номер
x3 - від 240 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
Затока
до моря 400м
від 117 ₴з людини
x2 - від 500 на добу за номер
x3 - від 500 на добу за номер
x4 - від 600 на добу за номер
x6 - від 700 на добу за номер
x10 - від 600 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг5 (1 Відгуки)
Затока
первый этаж, холл, кухнявторой этаж, 3-х местный номервторой этаж, 2-х местный номервторой этаж, средний 3-х местный номеродин из санузловвход с внутренней площадки
від 150 ₴з людини
x2 - від 300 на добу за номер
x3 - від 450 на добу за номер
Харчування
Без харчування, Самостійне приготування
Затока
до моря 300м
від 200 ₴з людини
x10 - від 2000 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування
Кароліно-Бугаз
до моря 800м
від 250 ₴з людини
x2 - від 500 на добу за квартиру
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг5 (1 Відгуки)
Грибівка
здание с номера с удобствамиплощадказона отдыханомер с удобстваминомер с удобствами
від 250 ₴з людини
x2 - від 700 на добу за номер
x3 - від 750 на добу за номер
x4 - від 1100 на добу за номер
Харчування
З харчуванням (за додаткову оплату)

Відпочинок на Чорному морі

 

Пляж на чорному моріВідпочинок на Чорному морі в Україні, часто асоціюється з Південним берегом Криму. Але гарною заміною Криму завжди було і залишається узбережжя Одеської, Херсонської та Миколаївської областей. Вибір курортів північного узбережжя в цих областях відмінно підійде для тих, чия мета недорогий відпочинок на Чорному морі. Переконатися в цьому легко, порівнявши ціни на житло і харчування з цінами готелів і пансіонатів Криму.

Поїздка на курорти Причорномор'я залишить без пейзажів з видом на гори, бухти, а також архітектурні пам'ятки характерні в Криму, але в іншому не можна залишитися не задоволеним. Теплий і м'який лікувальний клімат, повітря, насичене морськими солями і запахами степових трав, допоможуть не тільки добре відпочити, а й оздоровити свій організм, зокрема дихальну систему. Облаштовані пляжі з піщаним або гальковим покриттям, дно яких рівне і пологе, відмінне місце провести відпочинок з дітьми.

сімейний відпочинок на чорному моріУ поїздку на відпочинок на Чорному морі 2022 збираються десятки тисяч туристів з друзями, сім'ями і дітьми. Їх тут будуть зустрічати завжди гарною погодою та багатством південного сонця популярні курорти і пляжі Херсонської, Одеської та Миколаївської областей. На пляжах крім засмаги на гостей чекатиме маса емоцій від катання на «таблетках», «бананах», катерах, водних мотоциклах, польотів на парашутах, морських прогулянок на яхтах та інших розваг. У разі, якщо з'явиться бажання розбавити пляжний відпочинок на Чорному морі, більш активним, можна організувати поїздки по цікавих місцях та визначних пам'ятках Одеси, Херсона, Миколаєва, відвідати Асканію-Нову, Ольвію і ін.

Проживання зі зручностями на двох або на компанію зможе знайти бюджетний турист, або ж бажаючий отримати «все включено» в санаторіях і пансіонатах, готелях, мотелях, заміських котеджах і віллах, на базах відпочинку. Найдешевші варіанти потрібно шукати в приватному секторі.

Ціни на житло починаються від 80грн/доба з людини (можливо, можна знайти і більш дешевий варіант) і ростуть у міру наближення до моря і рівня комфорту.

розваги на чорному морі

У Херсонській області курортне життя зосереджене в Скадовську, Лазурному, Залізному порту, Хорлах. Це найбільш розвинений в плані відпочинку регіон Причорномор'я. Добре підходить як для пляжного відпочинку, так і активної екскурсійної програми.

Основні центри відпочинку в Миколаївське області: Очаків з Чорноморською і Кінбурнською косами, Коблево, Рибаківка ... Курортні зони тут розташовані окремо, а пересування між ними уздовж узбережжя неможливе через лимани і русла річок, які глибоко врізалися в сушу.

В Одеській області популярні курорти: Одеса, Затока, Грибівка, Катранка, Рассейка, Курортне, Приморське і ін.

Транспортне сполучення з курортними містечками Чорного моря відмінне з обласних центрів, але часом дуже погане або зовсім відсутнє між курортами уздовж узбережжя.

Якщо у вас залишилося бажання влітку відпочити з друзями або родиною на Чорному морі недорого і з комфортом - вирушайте на узбережжя північного Причорномор'я і нехай у вас залишаться тільки найкращі, найтепліші спогади з приємними відгуками.