Адреса
с.Гаївка
с. Гаївка
Дивитися на карті
Координати:
51.5597, 23.9115
Проживання поруч

Гаївка

Гаївка, більш відома під назвою «Лісова Пісня» – одна із курортних зон на території Шацьких Озер, що розташована на узбережжі озера Пісочне.  Це невеличкий населений пункт, який вабить багатьох туристів оздоровчим комплексом «Лісова Пісня».

Оскільки Гаївка сама по собі невелика і позиціонує себе як центр оздоровчого відпочинку, то і розваг тут не така велика кількість як у тому ж Світязі чи Гряді, що знаходяться неподалік.

Але це зовсім не означає, що Гаївка це місце для зануд. Навпаки, якщо рай на землі… він тут! Для того, щоб провести незабутню відпустку чи уікенд, не обов’язково вирушати за кордон, в Україні знаходиться теж дуже багато справжніх природних див. Одним з таких скарбів є відпочинок у Гаївці поблизу озера Пісочне. Сосновий бір, кришталево чиста вода з цілющими властивостями, навкруги спокій та прекрасні краєвиди – це місце, куди ще не добрались величезні гіганти промисловості.

Отже, Гаївка – це чудове місце, де можна поєднати лікувальні процедури та відпочинок.

Санаторій «Лісова Пісня»

У далекому минулому, поблизу берега озера Пісочне розкинувся «Срібний берег» - будиночок, у якому відпочивали колгоспники Волині. Озеро з цілющою водою, сосновий бір та повітря збагачене фітонцидами – усе це сприяло оздоровленню відпочивальників. Згодом, у 1971 році, санаторій отримав нову назву – «Лісова пісня». З тих пір, почалось будівництво сучасних корпусів та розширення лікувальної бази.

У санаторії функціонують такі основні реабілітаційні відділення, а саме: кардіологічне, нейрореабілітаційне, цереброваскулярне,  реабілітації проблем опорно-рухового апарату та психологічна реабілітація. Також у санаторії проводяться неординарні методи лікування та оздоровлення, що полягають в аромотерапії, музикотерапії, гідролазерних душах та тибетських саунах. Також за окрему плату Вам тут радо проведуть масажні сеанси, та сеанси фітотерапії.  Усе це є результатом того, що санаторій отримав безліч державних нагород і різноманітних грамот.

Розваги в Гаївці

Традиційно для регіону Шацьких озер, основною забавою є водні розваги: катамарани, надувні матраци, водні шари для бігу та гірки. На пляжі розміщено безліч атракціонів для дорослих та дітей. Також тут присутні лаунж-зони та міні-бари для приємного проведення часу.

Для незабутніх вражень Ви можете за окрему плату замовити унікальні екскурсії Шацькими озерами: велосипедні – «Велоралі», на байдарках – «Поліські джунглі», на човнах – «Озерний лабіринт», на позашляховику – «Країна озер» та інші.

Окрім екскурсій з гідом, Ви можете самостійно прогулятись лісом та ще більше поринути в атмосферу «Лісової Пісні».

Ввечері на території Гаївки проводяться тематичні вечірки та дискотеки. А якщо вам видасться цього усього мало то ви завжди зможете відправитися до найближчих населених пунктів та відірватися там на повну.

Відпочинок з дітьми на Пісочному

Гаївка, напевно, найкраще місце на Шацьких озерах для сімейного відпочинку з дітьми. Тут тихо, спокійно, відсутні нічні клуби та шумні компанії. Знайти будинок для проживання усієї сім’ї не складе труднощів.

Пляж берега піщаний, тому завдяки цьому діти мають змогу будувати піщані замки та різноманітні видумані фігури, що сприяють розвитку фантазії та креативності. Поблизу пляжу облаштовані дитячі майданчики та пункти продажу солодощів, які так обожнюють діти.

Окрім цього, тут є низка факторів, що сподобаються вашим дітям, і вам, як батькам:

  • Порівняно неглибокий береговий шельф
  • Помірний клімат
  • Чисте повітря
  • Екологічність
  • Тепла озерна вода, яка містить срібло та гліцерин.

Як доїхати до Гаївки

Найкращим і найлегшим способом дібратися до Пісочного озера буде приїхати до смт Шацьк і вже звідти планувати свій подальший маршрут. Зі східних, південних областей, великих міст та столиці України можна добратися потягом сполучення: Київ-Ковель, Одеса-Ковель, Харків-Ковель, Львів-Ковель тощо. Далі, із залізничного вокзалу потрібно прямувати до автовокзалу (вони майже поряд). Там постійно курсують до Шацька або Гряди маршрутки, автобуси, приватний транспорт.

З населених пунктів, які межують з Волинської областю або безпосередньо там і знаходяться, найкраще добиратися автобусом.

Звичайно, найшвидшим та найзручнішим способом буде подорож на власному авто.

 Якщо ви плануєте приїхати на відпочинок з Республіки Білорусь то найкращим варіантом буде сісти на автобус Брест – Львів, який прямує через Шацьк, де вам і потрібно буде вийти.

Проживання поруч
На карті
Адреса
с.Гаївка
с. Гаївка
Є ідеї щодо поліпшення сервісу?
Як зробити RestLib ще кращим для вас?