Татарів

Помешкання для відпочинку

Знайдіть житло, яке підходить саме вам.
 
Татарів
від 457 ₴з людини
x7 - від 3200 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Татарів
від 150 ₴з людини
x2 - від 300 на добу за номер
x3 - від 450 на добу за номер
x4 - від 600 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату), З харчуванням (входить у вартість)
Татарів
від 250 ₴з людини
x2 - від 800 на добу за номер
x3 - від 1000 на добу за номер
x4 - від 1000 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування
Татарів
від 500 ₴з людини
x2 - від 1000 на добу за номер
x2 - від 1100 за апартамент
x6 - від 5000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Татарів
від 500 ₴з людини
x6 - від 3000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Татарів
від 317 ₴з людини
x3 - від 950 на добу за номер
x4 - від 1364 за апартамент
Питание
Самостійне приготування
Татарів
від 500 ₴з людини
x2 - від 1000 на добу за номер
x4 - від 2000 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Татарів
від 450 ₴з людини
x4 - від 2000 на добу за номер
x3 - від 1800 за апартамент
x2 - від 1200 на добу за номер
x15 - від 9000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування

Місця для розміщення

Популярні місця для відпочинку неподалік
Татарів
Татарів
152 помешкань

Корисно знати

Дізнайтеся більше про відпочинок у Татарові
  1. Відпочинок в Татарові
  2. Що подивитись в Татарові
  3. Цікаві місця неподалік Татарова
  4. Житло в Татарові
  5. Як доїхати в Татарів

 

Відпочинок в Татарові
Ранковий Татарів / Левчук Андрій


Татарів – мальовниче село в Карпатах неподалік гірськолижного курорту Буковель. Татарів знаходиться в Івано-Франківській області на висоті 750 м над рівнем моря. Загальна протяжність села 25 км вздовж річки Прут.

У польських путівниках, датованих 1912 роком, Татарів згадується як “кліматичний курорт”, оточений високими горами, які рясніють сосновими та смерековими лісами Татарів має ідеальний клімат який, як стверджують місцеві, благотворно впливає на дихальну систему, приводить в норму психологічний стан, зміцнює серцево-судинну систему і весь організм в цілому.

Є кілька легенд, звідки пішла назва "Татарів", але ми залишимо цей секрет в таємниці, тому що гуцульські секрети можуть розповісти тільки самі гуцули.

 

Відпочинок в Татарові


Туристи приїжджають відпочивати в Татарів як влітку, так і взимку.

Найбільше Татарів підходить для відпочинку сімейних пар, які не шукають гучних та жвавих курортів. Тут можна спокійно та розмірено провести час відпочивши від галасу міста.

В першу чергу на відпочинок в Татарів приїздять через живописність навколишньої природи. Пейзаж, який утворюють навколишні гірські вершини запам’ятається на довгий час. Так само, не скоро забудеться і смак кришталево-чистого повітря з м’яким ароматом хвої, що легким вітерцем доноситься з прилеглих лісів.

Село Татарів
Село Татарів / Олег Божко


Влітку у Татарові особливо популярні піші походи околицями. Саме з Татарова розпочинаються туристичні маршрути на гори: Хом’як, Магура, Синяк та до водоспаду Женецький Гук.

Також є розваги для любителів активного способу життя - велопрогулянки, сплави по річках, походи в гори, поїздки на квадроциклах і кінні прогулянки.

Після насиченого дня можна трішки і розслабитися. Татарівські чани користуються особливою популярністю, але можна також сходити і в звичайну лазню чи сауну.

Тут вже кожен вирішує сам, що йому більше до вподоби.

Чани в Татарові
Чани в Татарові / Alyona Kovalyova


Влітку доступні до збору ягідки. Слід тільки піднятися в гори і облетіти всі кущі, яких тут небачена кількість. Обов'язково зробіть це! Чорниця і брусниця тут продається на кожному кроці за ціну, якій не потрібно дивуватися, вони варті своїх грошей. Але хіба може куплена ягода зрівнятися з самостійно зірваною?

Ближче до осені настає період збору грибів, вам слід не проґавити таку можливість. Але знайти грибочки може бути не так вже й легко. У місцевих жителів протоптані спеціальні стежки до усіяних грибами галявинок, а весь улов, як відомо, дістається тим, хто раненько прокинувся і першим вийшов на потрібну стежку.

Білий гриб

Взимку Татарів наповнюється переважно любителями гірськолижного спорту та розваг. Вони заселяються в котеджах і готелях у Татарові, а кататися їдуть на найближчі спуски до Буковеля та Драгобрата.

Татарів розташований приблизно в 10 км від гірськолижних трас, зате житло тут можна орендувати практично вдвічі дешевше, ніж, наприклад, в Буковелі.

А якщо ви запланували відпочинок в Татарові на Новий рік ви не пожалкуєте. На вас чекатиме справжня зимова казка з народними гуляннями, хороводами та святковим настроєм.

Татарів взимку
Зимовий Татарів / Viktor Ugrin

 

Що подивитись у Татарові


В Татарові не те, щоб дуже багато цікавих місць для туристів, адже саме по собі село являється швидше проміжним пунктом до гірськолижного курорту Буковель. Проте, хибно вважати, що тут зовсім немає на що подивитися.

У самому Татарові є дві унікальні архітектурні пам’ятки, до яких може прогулятися кожен охочий. Неподалік від села знаходиться водоспад Женецький Гук. Також із села Татарів починається маршрут на гору Хом’як та Синяк.
 

  • Водоспад Женецький Гук

Багато хто вважає водоспад Женецький Гук одним з найкрасивіших водоспадів в Українських Карпатах. Розташований він на потоці Женець прямо між масивами хребтів Явірника і Хом'яка-Синяка. Висота водоспаду становить 15 метрів.

Прохід до водоспаду платний, але ціна символічна. Тож кожен охочий має змогу побачити цей витвір природи.

Водоспад знаходиться за 7 км від центра села Татарів. Тож дістатися до нього можна будь-яким доступним способом. Влітку до нього можна прогулятися пішки або на велосипеді. До водоспаду також можна під’їхати і на авто, щоправда дорога до водоспаду постійно розмивається. Взимку ж вас можуть довести туди на ґринджолах (гуцульских широких санах запряжених кіньми).

Водоспад Женецький Гук
Водоспад Женецький Гук / Alex Huchok

 

  • Гора Хом’як

Похід на гору Хом’як це цікавий та відносно не складний одноденний маршрут.

Підйом до вершини гори на 80% — це некваплива прогулянка по лісовому серпантину. Лісову стежку зрідка будуть переривати гірські струмочки та камені, що давно вже поросли мохом.

Початок маршруту на вершину починається відразу за селом Татарів, обабіч траси Татарів - Буковель.

Сходження на вершину точно вартує витрачених сил: з неї відкривається неймовірний краєвид.

Дізнатися більше про маршрут на гору Хом'як.

Вершина гори Хом'як
Вершина гори Хом'як / Левчук Андрій

 

  • Старовинна залізнична станція

Станція побудована ще наприкінці 19 сторіччя (1893 р.). З середини 2014 року тут проводяться реставраційні роботи аби зберегти цю пам’ятку архітектури якомога довше.

Залізничну станцію в Татарові вважають одним із найкращих архітектурних проектів для залізниці в Україні кінця 19 ст. - початку 20 ст.

Що подивитись у Татарові: залізнична станція
Татарів: залізнична станція

 

  • Церква святого Дмитрія

На перший погляд це звичайний храм, але йому вже більше 150 років! Дмитрівська церква була зведена в Татарові ще у 1870 році.

Церква побудована у традиційному для гуцульської народної архітектури стилі. На стінах донині зберігся первозданний живопис написаний одними з найдавніших видів фарб 19 ст.

Що подивитись у Татарові: Церква святого Дмитрія
Церква святого Дмитрія у Татарові

 

Цікаві місця неподалік Татарова


Відпочинок у селі Татарів - чудова нагода відвідати ще декілька цікавих місць розташованих неподалік від нього. Ось вам декілька місць на замітку:

  • Поляниця — село у якому знаходиться відомий на всю Україну і закордоном сучасний гірськолижний курорт Буковель. Сюди можна приїздити не лише взимку, а й на літній відпочинок.

    Відстань від села Татарів до курорту Буковель (с. Поляниця) складає 15 км.

     
  • Ворохта — невеличке селище відразу біля Татарова. Ворохта відома в першу чергу своїми старовинними віадуками. Також тут є канатна дорога й закинутий трамплін для лижників. 

    Відстань від Татарова до Ворохти становить 8 км.

     
  • Микуличин — колоритне гуцульське село неподалік Татарова. Тут можна купити смачного карпатського пива в гуцульській броварні, а також подивитися на дерев’яні вілли часів Австро-Угорщини.

    Відстань до Микуличина з Татарова 12.5 км.

     
  • Яремче — доволі популярне місто серед охочих провести відпочинок у Карпатах. Тут є сувенірний ринок, де можна придбати чимало колоритних речей на згадку. Неподалік від Яремче є екологічні стежки, водоспад Пробій та Скелі Довбуша.

    Відстань між Яремче і селом Татарів становить 26 км.

     
  • Говерла — найвища вершина Українських Карпат і найвища точка України в цілому. Про Говерлу кожен чув ще на уроках географії у школі.

    Відстань до Говерли з Татарова 34 км.

     

Забронювавши у селі Татарів житло, дістатись до наміченого пункту призначення буде нескладно, оскільки завдяки своєму розташуванню через Татарів проходять основні шляхи траспортного сполучення.

Варто пам’ятати лише про те, що Татарів це проміжна станція, а не відправна.

Тож якщо ви подорожуєте громадським транспортом, краще заздалегідь уточнити розклад руху маршруток та автобусів.

 

Житло в Татарові


Татарів є найбільшим населеним пунктом поблизу Буковеля, тому знайти житло в Татарові доволі просто. Дехто навіть жартує, що помешкань для туристів тут більше, аніж домівок самих місцевих.

Помешкання для відпочинку здаються різні. Зупинитися в Татарові можна в приватних садибах, котеджах або готелях. Ціна як і завжди, залежить від умов проживання, сервісу та сезону.

Житло в Татарові
Житло в Татарові / Serge Fedynyak


Різноманіття варіантів проживання в Татарові чимале, обирати точно є з чого. Шукаєте житло з басейном у Татарові? Будь ласка.
Хочете, щоб на території помешкання був чан? Без проблем.
Надаєте перевагу тихому сімейному відпочинку? Котеджі в Татарові до ваших послуг.

Проте про бронювання помешкання для відпочинку слід подбати заздалегідь. Через зручне розташування, високу якість та низьку ціну житло для відпочинку в Татарові користується неабияким попитом.

Підібрати та забронювати житло для відпочинку в Татарові можете на нашому сайті.

 

Як доїхати в Татарів?


Завдяки зручному розташуванню, доїхати в Татарів доволі просто.

Громадським транспортом:

Вам підійде будь-який автобус, який їде з Івано-Франківська в напрямку Буковеля або Ворохти. Також їздить і рейсовий автобус Івано-Франківськ - Татарів або Яремче - Татарів.

Доїхати в Татарів можна і потягом, зокрема наявні сполучення Київ - Ворохта, Львів - Рахів, Івано-Франківськ - Рахів, Харків - Рахів, Полтава - Ворохта.

Власним авто:

Щоб доїхати автомобілем зі Львова потрібно прямувати до Івано-Франківська, за ним повернути в сторону Надвірної. Далі проїхати через Делятин та Яремче, і ось ви в Татарові.
Якщо ви їдете на авто з Києва, то можна спершу дістатися до Львова і далі скористатися маршрутом описаним вище. Ще одним варіантом є поїздка через Житомир - Хмельницький - Чортків - Коломия - Делятин. 
З Ужгорода доїхати можна через Мукачево - Хуст - Тячів - Рахів - Ясіня.

Татарів на карті

с. Татарів, Івано-Франківська область, Україна

Татарів: популярні питання та відповіді

Де зняти житло в Татарові?

В селі Татарів чималий вибір помешкань для відпочинку.
Підібрати та забронювати
житло для відпочинку в Татарові можете на нашому сайті.

Яка відстань від Татарова до Буковеля?

Відстань від села Татарів до гірськолижного курорту Буковель становить 15 км. Це приблизно 20хв на авто.

Що подивитися в Татарові?

Поряд з Татаровом знаходиться водоспад Женецький Гук і гора Хом'як.
В селі Татарів є дві архітектурні пам'ятки: старовинний залізничний вокзал і церква святого Дмитрія.

Яка відстань між Татаровом і Яремче?

Відстань від Татарова до Яремче становить 26 км. Поїздка займає близько 35 хв на авто.

Інші мандрівники, які переглядали Татарів, також цікавляться:

Перегляньте інші популярні курорти Карпат
Ворохта
Всім відомі популярні гірськолижні курорти Буковель і Драгобрат. Але природа українських Карпат
Буковель
Мабуть, про «Буковель» хоч раз чув кожен пересічний українець. Воно й не дивно, адже назва цього
Яремче
Відпочити в Україні, отримавши максимум позитивних емоцій, життєвої енергії та повного релаксу
Верховина
Верховина - це чисте гірське повітря смерекових лісів, хвилясті води, гірські ландшафти, що