Помешкання для відпочинку
Знайдіть житло, яке підходить саме вам.
Славське
ТериторіяГойдалкаАльтанка, мангаАльтанка, мангаТримісний номерТримісний номерТримісний номерТримісний номерТримісний номерТримісний номерДвомісний номерДвомісний номерБалкон на другому поверсі (загальний)КоридорКоридорДвомісний номерДвомісний номерДвомісний номерКухняКухняСтоловаСанвузолСанвузолСанвузолКоридор на першому поверсі
від 150 ₴з людини
x2 - від 300 на добу за номер
x3 - від 450 на добу за номер
x12 - від 1800 за апартамент
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Славське
Приватна садиба На гірському схиліПриватна садиба На гірському схиліПриватна садиба На гірському схиліПриватна садиба На гірському схилі - територіяПриватна садиба На гірському схилі - піч на територіїПриватна садиба На гірському схилі - альтанкаПриватна садиба На гірському схилі - краєвиди з подвір'яПриватна садиба На гірському схилі - альтанка на подвір'їПриватна садиба На гірському схилі - територіяПриватна садиба На гірському схилі - територіяПриватна садиба На гірському схилі - альтанка поряд з будиночком з сауноюДвомісна кімната на першому поверсіКухня на першому поверсі будинкуЧотиримісна кімната на другому поверсіДвомісна кімната на другому поверсіДвомісна кімната на другому поверсіКухня-столова на другому поверсі будинкуДвомісна кімната на другому поверсіДвомісна кімната в окремому будинку з сауноюДвомісна кімната в окремому будинку з сауноюДвомісна кімната в окремому будинку з сауноюДвомісна кімната в окремому будинку з сауноюКоридор суміщений з кухнею в окремому будинку з сауноюСауна на першому поверсі окремого будинку на 6 осібСауна на першому поверсі окремого будинку на 6 осіб
від 150 ₴з людини
x2 - від 300 на добу за номер
x4 - від 600 на добу за номер
x10 - від 1500 за апартамент
x12 - від 1200 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Славське
від 350 ₴з людини
x2 - від 700 на добу за номер
x4 - від 1400 на добу за номер
x18 - від 6300 на добу за будинок
Питание
З харчуванням (за додаткову оплату)
Славське
Приватна садиба Славіра - басейнПриватна садиба Славіра - територійПриватна садиба Славіра - літній басейнПриватна садиба Славіра - територіяПриватна садиба Славіра - територіяПриватна садиба Славіра - літній басейнПриватна садиба Славіра - територіяПриватна садиба Славіра - територіяПриватна садиба Славіра - територіяПриватна садиба Славіра - територіяПриватна садиба Славіра - територіяПриватна садиба Славіра територіяПриватна садиба Славіра - дитячий майданчикПриватна садиба Славіра - територіяПриватна садиба Славіра - альтанкаДвомісний номер на першому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на першому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на першому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на першому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на першому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на першому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на першому поверсі окремого будинкуКухня на першому поверсі окремого будинкуКухня на першому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на другому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на другому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на другому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на другому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на другому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на другому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на другому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на другому поверсі окремого будинкуДвомісний номер на другому поверсі окремого будинкуКухня на другому поверсі окремого будинкуКухня на другому поверсі окремого будинку
від 188 ₴з людини
x8 - від 3000 на добу за будинок
x4 - від 1500 за апартамент
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Booking.com
Славське
від 167 ₴з людини
x9 - від 1500 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Славське
від 175 ₴з людини
x8 - від 1600 на добу за будинок
x2 - від 350 на добу за номер
x8 - від 1400 за апартамент
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Славське
від 200 ₴з людини
x14 - від 3400 на добу за будинок
x3 - від 600 на добу за номер
x2 - від 400 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Славське
Прохід до річки після баніБудинок №3Будинок №2Будинок №1Будинок №2Будинок №1БаняБаняБаняБаняБаняБаняБаняБаняБаня
від 250 ₴з людини
x2 - від 500 на добу за номер
x3 - від 750 на добу за номер
x4 - від 1000 на добу за номер
x5 - від 1500 на добу за номер
x10 - від 3000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Рейтинг5(1 Відгуки)
Місця для розміщення
Популярні місця для відпочинку неподалік
Славське
Славське
91 помешкань
Волосянка
Волосянка
8 помешкань
Ялинкувате
Ялинкувате
1 помешкань
Корисно знати
Дізнайтеся більше про відпочинок у Славському
 1. Гірськолижний курорт Славського
 2. Чим зайнятись влітку в Славському
 3. Що обов'язково варто відвідати в Славському
 4. Готелі та приватні садиби Славського
 5. Як доїхати до Славського

Славське (Славсько) - це селище міського типу, розташоване на висоті 590 м над рівнем моря, в мальовничій долині, де зливаються дві річки - Славка і Опір. Селище належить до Сколівського району Львівської області, до райцентру - м. Сколе - всього 28 км.

У центрі Славського розташований залізничний вокзал, і всі поїзди, що прямують зі сходу на захід України, зупиняються тут. В Славське легко дістатися на поїздах ужгородського напрямку. Також добре розвинена мережа приміських поїздів і електричок зі Львова.

Від вокзалу до готелю їздять трансфери, можна взяти таксі. Практично в кожному будинку є УАЗіки або позашляховики, тому варто взяти номер телефону господаря готелю або будинку, де ви зупинилися, і звертатися до нього, якщо буде потрібно кудись поїхати. Це вийде дешевше, ніж замовляти таксі.

У селищі є кафе, ресторани (кілька закладів розташовані біля вокзалу), більярдні, боулінг, медпункти, багато готелів і приватних будинків-пансіонів.

З банків працюють Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк і Експрес-банк (знаходиться на території вокзалу). Прямо на в'їзді в Славське, з боку Сколе, є автозаправка ОККО.

Селище має вдале розташування, воно оточене горами Високий Верх (висота +1243 м над рівнем моря), Тростян (1232 м), Кремінь (850 м), Менчул (1072 м), Погар (857 м), Ільза (1066 м) і Маківка (933 м).

Саме особливості природного ландшафту визначили вектор розвитку Славського як гірськолижного курорту.

 

Гірськолижний курорт Славського

 

Славсько - один з найвідоміших і найбільших гірськолижних курортів України. Його спуски готові прийняти як невпевнених новачків, так і досвідчених лижників-екстремалів.

Основні траси курорту

 • Гора Тростян, що в 2 км від центру Славського. Офіційно задекларовані 11 гірських трас загальною протяжністю 2200 м. У верхній частині гори є круті спуски для досвідчених лижників, нижче - для початківців. Функціонують 7 бугельних підйомників і 1 однокрісельний, що працює цілий рік.
 • Гора Погар, що в 1 км від центру селища. На гірських трасах проводяться змагання зі слалому, побудовані траси для гігантського слалому, є умови для фрірайду. На горі працює ратрак, є снігові гармати, функціонують 1 бугельний підйомник, 1 двомісний крісельний і 2 мультиліфти. Траса «КарпатЛижСпорт» освітлюється вночі.
 • Гора Кремінь, що в 1 км від ж/д вокзалу. Там обладнані 3 траси для початківців і дітей, найвідоміша з них - Політехнік. Пологі схили і перепади висот не більше 200 м сприяють швидкому навчанню катання на лижах чи сноуборді. Працюють 2 бугельні витяги «Політехнік» і «ФМІ», і мультиліфт.
 • Гора Високий Верх, що в 6 км від центру Славського. Є прості пологі траси для початківців лижників і сноубордистів, складні траси і дуже складні, екстремальні. Функціонують 3 бугельні витяги і 1 новий парно-крісельний від гірськолижного комплексу «Захар Беркут». Траси ГК «Захар Беркут» мають загальну протяжність 9000 м. Вони доглянуті і регулярно вирівнюються ратраком.
 • Гора Менчул (Варшава), що в 8 км від Славського, біля с. Грабовець. Там обладнані 4 траси, переважно для досвідчених лижників. Функціонують 2 бугельні витяги.

В цілому до послуг відпочиваючих надаються 18 підйомників з пропускною спроможністю близько 7000 осіб на годину. Але це не рятує від черг: по буднях час очікування становить близько 15 хв, у вихідні - 40 хв. При цьому, ціна на деякі підйомники збільшується по вихідним (наприклад, на підйомник ГК «Захар Беркут»).

Якщо снігу мало, частина підйомників не працює.

На території Славського є більше 10 пунктів прокату гірськолижного спорядження, сноубордів і санок, працюють сервісні пункти для ремонту лиж.

Можна замовити індивідуальні заняття з інструктором (інструкторів багато на трасі «Політехнік»). Є медпункти.

Серед інших зимових розваг:

 • прогулянки на снігоходах;

 • спідрайтінг;

 • катання на запряжених кіньми санях (може бути альтернативою таксі при переміщенні з однієї гори на іншу);

 • катання на санках.

Сім'ї з маленькими дітьми можуть скористатися послугами няні.

У нижніх станцій підйомників знаходяться недорогі колиби (кафе). На вершинах гір Тростян та Високий Верх також можна зігрітися і підкріпитися в кафе.

Біля підніжжя трас продають карпатські сувеніри, плодово-ягідні вина, вироби з вовни і т. д.

Громадський транспорт в гори не ходить. Від деяких готелів до підйомників їздять трансфери, але в основному туристи замовляють таксі (місцеві УАЗіки і ГАЗелі) або добираються пішки. Можна покататися в упряжці, це буде дешевше і цікавіше.

Гірськолижний сезон в Славському триває з кінця листопада по середину березня.

 

Чим зайнятися влітку в Славську

 

Славсько - екологічно чистий регіон, тут немає жодного шкідливого виробництва в радіусі 100 км. Це відмінне місце для оздоровлюючого відпочинку всією сім'єю в будь-який час року.

Влітку вас чекає чарівна самобутня природа Карпат, море ягід і грибів, піші походи по горах Тростян і Високий Верх, велосипедні та кінні прогулянки, купання в гірських річках, поїздки на квадроциклах, рибалка, а також екскурсії по околицях.

Також в Славському знаходиться одна з пам'яток релігійного туризму - церква Успіння Пресвятої Богородиці, побудована ще в 1901 році.

 

Що обов'язково варто відвідати в Славську

 

1. Печера з джерелом «Писана Криниця». Знаходиться на горі Високий Верх, влітку на вершину можна дістатися по канатній дорозі. «Писана Криниця» - геологічна пам'ятка природи, овіяна легендами про отамана опричників О. Довбуша.

Джерело не замерзає навіть в лютий мороз. Вода з нього вважається чарівною, згідно з легендою, хто вип'є з джерела - стане таким же сильним, як сам Довбуш. Дістатися до печери з джерелом можна прямо зі Славського, повернувши наліво після готелю «Смерічка».

2. Озеро Хащованське. Оточене горами і полонинами, воно знаходиться всього в 2 км від селища. На озері є місток, що веде прямо в центр водойми, на невеликий острівець. Рибалки тут часто ловлять рибу, а шанувальники екотуризму милуються мальовничими пейзажами. Туристів тут трохи, що робить озеро ще більш привабливим.

3. Водоспад «Кам'янка». Знаходиться в 35 км від Славського. Доведеться доїхати автобусом або електричкою до Сколе, а звідти пройтися пішки. Вхід на територію платний, але сума досить символічна.

Місце дуже мальовниче, поруч розташувалися ще 2 пам'ятки - мінеральне джерело з цілющою водою і озеро Журавлине (яке місцеві прозвали «Мертвим»), багате сірководнем.

На території водоспаду можна влаштувати пікнік і покататися на конях, порибалити або викупатися в холодних гірських водах. Поруч з річкою розташувався невеликий сувенірний ринок, там же продають шашлик, карпатське вино і медовуху.

4. Заповідник "Тустань". Знаходиться в 58 км від Славського, в с. Урич. Добиратися доведеться електричкою або потягом, що йде в Ужгород, вийти на станції Сколе або Стрий, а далі проїхатися автобусом до села.

Руїни стародавньої фортеці Тустань - це національна пам'ятка археології, історії та давньоруської архітектури. Територія історико-культурного заповідника досить обширна, а в селі Урич є історичний музей - поїздка однозначно варто витраченого на дорогу часу.

 

Готелі та приватні садиби в Славську

 

В Славську багато готелів - понад 70 варіантів для проживання, крім цього близько 600 будинків раді прийняти відпочиваючих цілий рік за цілком помірну плату. Також є 2 дитячі табори, 2 пансіонату і кілька оздоровчих комплексів ( «Калина», «Тростян», «Динамо»).

Готелі та приватні садиби пропонують своїм гостям безкоштовний Wi-Fi, паркувальні місця, трансфери, басейни, сауни, трав'яні чани, дитячі майданчики, харчування.

З розваг доступні рибалка, піші прогулянки в гори, катання на лижах (в багатьох готелях є вихід прямо на лижний схил), більярдні, боулінг і кальян-бари.

Прямо в готелі можна замовити екскурсію по Карпатах, прогулянку на конях або на квадроциклах.

Найбільш популярні місця проживання - готелі «Перлина Карпат», «Садиба Рокс», «Калина», котеджі «4 Сезони», готель «Альпійський Двір» і гірськолижний курорт «Захар Беркут».

Ціни за проживання в приватних садибах починаються з 80-140 грн, в готелях дорожче - 350-400 грн за ніч.

 

Як доїхати в Славське

 

З Києва в Славське можна замовити оренду мікроавтобуса для організованих груп. ⚠️До речі, ціна оренда автобуса, в перерахунку з особи, вийде дешевше за громадський транспорт. Детальніше тут: Оренда мікровтобуса Київ - Славське

Славське має розвинену транспортну інфраструктуру. З великих міст (Київ, Харків, Одеса) можна дістатися прямим ужгородським поїздом, вийшовши прямо на станції «Славське».

З Дніпра зручно їхати поїздом Дніпро-Трускавець з зупинкою у Львові. Зі Львова на швидкісній електричці Львів-Мукачево можна дістатися до Славського за 2,5 години.

З Києва також можна поїхати автомобілем по трасі Київ-Чоп, Славське знаходиться в 21 км від цієї траси. Через 8,5-9 годин ви будете в селищі.

Славське на карті
Україна, Львівська область, Сколівський район, смт Славське
Славське: популярні питання та відповіді
Яка середня вартість проживання в Славському?

Ціни за проживання в приватних садибах починаються з 80-140 грн, в готелях дорожче - 350-400 грн за ніч.

Що цікавого неподалік Славського?

Церква Успіння Пресвятої Богородиці (0,6 км від центра міста), Меморіал воякам УСС на г. Маківка (6,1 км від центра міста)

Інші мандрівники, які переглядали Славське, також цікавляться:
Перегляньте інші популярні курорти Карпат
Пилипець
Якщо ви давно шукайте місце з підвищеною кількості хвої і тиші в повітрі, то ми радимо заїхати
Яблуниця
Готуйте сани влітку, а бюджет на зимовий відпочинок - теж влітку! Тому що ми розповімо про
@bogdan_susol
Всім відомі популярні гірськолижні курорти Буковель і Драгобрат. Але природа українських Карпат
Яремче
Відпочити в Україні, отримавши максимум позитивних емоцій, життєвої енергії та повного релаксу