Помешкання для відпочинку
Знайдіть житло, яке підходить саме вам.
с. Світязь
Котедж з басейном Котедж з басейном - територія №3Котедж з басейном Котедж з басейном - територія літньої зони відпочинку навколо басейнуКотедж з басейном - басейн 6х12мКотедж з басейном Котедж з басейном Котедж з басейном - територія №10Котедж з басейном - декоративне водойма з рибкамиКотедж з басейном Котедж з басейном - дитячий майданчикКотедж з басейном - альтанки з мангаламиКотедж з басейном Котедж з басейном - центральний в'їздКотедж з басейном - закрита парковка під відеонаглядомКотедж з басейном Котедж з басейном- холКотедж з басейном - саунаКотедж з басейном - саунаКотедж з басейном - саунаКотедж з басейном - саунаКотедж з басейном - саунаКотедж з басейном - саунаКотедж з басейном - сауна Котедж з басейномКотедж з басейномКотедж з басейномКотедж з басейном
до озера 50м
від 325 ₴з людини
x2 - від 900 на добу за номер
x3 - від 1100 на добу за номер
x4 - від 1300 на добу за номер
x4 - від 2200 за апартамент
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Рейтинг5(3 Відгуки)
с. Світязь
Кухня у будинку з номерами стандартКухня у будинку з номерами стандартДуш у будинку з номерами стандартТуалет у будинку з номерами стандартТуалет у будинку з номерами стандартБудинок з номерами напівлюксКухня у будинку з номерами напівлюксКухня у будинку з номерами напівлюксДуш у будинку з номерами напівлюкслюкс
до озера 550м
від 127 ₴з людини
x2 - від 260 на добу за номер
x2 - від 360 на добу за номер
x3 - від 380 на добу за номер
x4 - від 520 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
м. Генічеськ
до моря 500м
від 75 ₴з людини
x4 - від 300 на добу за номер
Питание
Без харчування
смт. Затока
до моря 25м
від 430 ₴з людини
x2 - від 890 на добу за номер
x2 - від 980 на добу за номер
x3 - від 1290 на добу за номер
Питание
З харчуванням (за додаткову оплату)
смт. Славське
від 200 ₴
x8 - від 1600 за апартамент
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
с. Кримне
до озера 15м
від 250 ₴з людини
x6 - від 1000 за апартамент
x8 - від 2000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Booking.com
с. Волосянка
територія садибитериторія садибикухня-столовакухня-столовакоридорзагальний санвузол на поверсі
від 200 ₴з людини
x2 - від 400 на добу за номер
x3 - від 600 на добу за номер
x4 - від 800 на добу за номер
x13 - від 2600 за апартамент
Питание
Самостійне приготування
смт. Славське
від 175 ₴з людини
x8 - від 1600 на добу за будинок
x2 - від 350 на добу за номер
x8 - від 1400 за апартамент
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Місця для розміщення
Популярні місця для відпочинку неподалік
Славське
Славське
88 помешкань
Волосянка
Волосянка
8 помешкань
Ялинкувате
Ялинкувате
1 помешкань
Корисно знати
Дізнайтеся більше про відпочинок у Славському
 1. Гірськолижний курорт Славського
 2. Чим зайнятись влітку в Славському
 3. Що обов'язково варто відвідати в Славському
 4. Готелі та приватні садиби Славського
 5. Як доїхати до Славського

Славське (Славсько) - це селище міського типу, розташоване на висоті 590 м над рівнем моря, в мальовничій долині, де зливаються дві річки - Славка і Опір. Селище належить до Сколівського району Львівської області, до райцентру - м. Сколе - всього 28 км.

У центрі Славського розташований залізничний вокзал, і всі поїзди, що прямують зі сходу на захід України, зупиняються тут. В Славське легко дістатися на поїздах ужгородського напрямку. Також добре розвинена мережа приміських поїздів і електричок зі Львова.

Від вокзалу до готелю їздять трансфери, можна взяти таксі. Практично в кожному будинку є УАЗіки або позашляховики, тому варто взяти номер телефону господаря готелю або будинку, де ви зупинилися, і звертатися до нього, якщо буде потрібно кудись поїхати. Це вийде дешевше, ніж замовляти таксі.

У селищі є кафе, ресторани (кілька закладів розташовані біля вокзалу), більярдні, боулінг, медпункти, багато готелів і приватних будинків-пансіонів.

З банків працюють Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк і Експрес-банк (знаходиться на території вокзалу). Прямо на в'їзді в Славське, з боку Сколе, є автозаправка ОККО.

Селище має вдале розташування, воно оточене горами Високий Верх (висота +1243 м над рівнем моря), Тростян (1232 м), Кремінь (850 м), Менчул (1072 м), Погар (857 м), Ільза (1066 м) і Маківка (933 м).

Саме особливості природного ландшафту визначили вектор розвитку Славського як гірськолижного курорту.

 

Гірськолижний курорт Славського

 

Славсько - один з найвідоміших і найбільших гірськолижних курортів України. Його спуски готові прийняти як невпевнених новачків, так і досвідчених лижників-екстремалів.

Основні траси курорту

 • Гора Тростян, що в 2 км від центру Славського. Офіційно задекларовані 11 гірських трас загальною протяжністю 2200 м. У верхній частині гори є круті спуски для досвідчених лижників, нижче - для початківців. Функціонують 7 бугельних підйомників і 1 однокрісельний, що працює цілий рік.
 • Гора Погар, що в 1 км від центру селища. На гірських трасах проводяться змагання зі слалому, побудовані траси для гігантського слалому, є умови для фрірайду. На горі працює ратрак, є снігові гармати, функціонують 1 бугельний підйомник, 1 двомісний крісельний і 2 мультиліфти. Траса «КарпатЛижСпорт» освітлюється вночі.
 • Гора Кремінь, що в 1 км від ж/д вокзалу. Там обладнані 3 траси для початківців і дітей, найвідоміша з них - Політехнік. Пологі схили і перепади висот не більше 200 м сприяють швидкому навчанню катання на лижах чи сноуборді. Працюють 2 бугельні витяги «Політехнік» і «ФМІ», і мультиліфт.
 • Гора Високий Верх, що в 6 км від центру Славського. Є прості пологі траси для початківців лижників і сноубордистів, складні траси і дуже складні, екстремальні. Функціонують 3 бугельні витяги і 1 новий парно-крісельний від гірськолижного комплексу «Захар Беркут». Траси ГК «Захар Беркут» мають загальну протяжність 9000 м. Вони доглянуті і регулярно вирівнюються ратраком.
 • Гора Менчул (Варшава), що в 8 км від Славського, біля с. Грабовець. Там обладнані 4 траси, переважно для досвідчених лижників. Функціонують 2 бугельні витяги.

В цілому до послуг відпочиваючих надаються 18 підйомників з пропускною спроможністю близько 7000 осіб на годину. Але це не рятує від черг: по буднях час очікування становить близько 15 хв, у вихідні - 40 хв. При цьому, ціна на деякі підйомники збільшується по вихідним (наприклад, на підйомник ГК «Захар Беркут»).

Якщо снігу мало, частина підйомників не працює.

На території Славського є більше 10 пунктів прокату гірськолижного спорядження, сноубордів і санок, працюють сервісні пункти для ремонту лиж.

Можна замовити індивідуальні заняття з інструктором (інструкторів багато на трасі «Політехнік»). Є медпункти.

Серед інших зимових розваг:

 • прогулянки на снігоходах;

 • спідрайтінг;

 • катання на запряжених кіньми санях (може бути альтернативою таксі при переміщенні з однієї гори на іншу);