Адреса
8 березня, 8б
Світязь, Ковельський район, Волинська область
Дивитися на карті
Координати:
51.4753, 23.8419
Контактна особа
Відгуки
Дивитись всі

Послуги професійного масажиста "Nester-House"

Дивитися всі фото (4)

Ціни, та запис по телефону!

Під час перебування на відпочинку в Світязі,  маєток Nester-House пропонує гостям скористатися послугами професійного масажиста.

Наш масажист не тільки володіє знаннями технік масажу, але й має талант відчувати стан кожного м’язу, зв’язки і суглоба клієнта.

Масаж обличчя

Масаж обличчя, шиї декольте покращує мікроциркуляцію крові і лімфи, що сприяє зняттю набряків; підвищує насичення тканин киснем, підсилюючи їх живлення. Техніки ручного масажу направлені на підвищення тонусу шкіри і м’язів, сприяють формуванню м’язового «каркасу» та мають ліфтінговий ефект.

Масаж запобігає виникненню косметичних недоліків шкіри, може уповільнити хід біологічного годинника, впливаючи на прояви старіння, такі як зморшки, в’яла шкіра, тьмяний колір, друге підборіддя і так далі. Після масажу шкіри і м’язів обличчя шкіра свіжа , неначе Ви провели тиждень на курорті. А в деяких випадках ручний масаж обличчя, шиї і декольте творить дива, вирішуючи не лише косметологічні проблеми, але коректуючи наш настрій і загальнє самопочуття, знімаючи стрес. На обличчі розташовано багато біологічно активних точок, стимуляція яких сприятливо позначається на загальному самопочутті, оскільки ці точки взаємозв’язані з органами і системами організму. Тому масаж обличчя здатний навіть регулювати роботу нашого тіла, повертаючи комфорт повної душевної і фізичної гармонії.

Класичний масаж

Класичний масаж застосовується для усунення больового синдрому, набряків, спайок, для швидкого відновлення травмованих тканин. В той же час класичний масаж відмінно відновлює силу м`язів, підвищує їх працездатність, зміцнює зв`язки і суглоби.

Крім того, зробити класичний масаж корисно для зміцнення імунітету і відновлення психофізичного стану.

Оздоровчо-лікувальний

Оздоровчо-лікувальний масаж — один з кращих способів лікування при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату. За допомогою масажу позбавляються від сольових відкладень, покращують роботу суглобів, м’язів і зв’язок. Масаж чинить і знеболювальну дію. Травми, переломи, захворювання суглобів і хребта — лікувальний масаж з успіхом справляється з цими недугами.

Оздоровчий масаж покращує роботу органів і систем організму, сприяє зняттю втоми та відновленню працездатності. Це прекрасна процедура загальнооздоровчого характеру, яка діє як потужний антистресовий засіб.

Антицелюлітний

Антицелюлітний масаж є найшвидшим, ефективним і надійним методом позбавлення від косметичної недуги целюліту. До того ж, ця косметична процедура чудово впливає на Ваш організм в цілому, покращуючи обмін речовин і виводячи шлаки, токсини з організму. Це такий вид масажу, який цілеспрямовано усуває проблему целюліту, а також  є відмінним профілактичним засобом проти цієї хвороби.

Відмінна риса даного виду масажу  — першорядний вплив відбувається на підшкірно-жирову тканину, а не на м’язи. Результат, який чекає на вас після проведення курсу антицелюлітного масажу, коштує витрачених часу, зусиль і грошей.

Сегментарний

Сегментарний масаж — це вид масажу, який базується на теорії сегментарного будови тіла і використовує прийоми класичного масажу, а також спеціальні, сегментарні прийоми. Застосовується як в лікувальних так і в профілактичних цілях.

Використання прийомів сегментарного масажу сприяє нормалізації вегетативної функції, поліпшенню кровопостачання, припиненню нападів болю та активізації роботи внутрішніх органів.

Медовий

Медовий масаж дуже корисний як загальнозміцнюючий, а також для лікування таких хвороб як артроз, порушення сну, радикуліт, головний біль, остеохондроз, порушення роботи внутрішніх органів, застуда і деяких інших. Медовий масаж застосовують для профілактики, з лікувальною метою, та й просто для релаксації.

Він успішно розслаблює дихальну мускулатуру, покращує лімфо- і кровообіг, допомагає відходженню й розрідженню мокротиння в легенях (при бронхо-легеневих захворюваннях). Медовий масаж допомагає відновити рухливість суглобів, будучи застосованим на них. Словом, при медовому масажі кращі властивості масажу об’єднуються з чудовими якостями меду.

Вакуумний 

Вакуумний масаж стимулює кровообіг і лимфоток, благотворно діє на роботу сальних і потових залоз, розслаблює м’язи. Після вакуумного масажу проходять набряки і застійні явища, такі як целюліт. В основі методу лежить глибокий вплив вакууму на шкіру, м’язи і підшкірно-жирову клітковину. Серед позитивних ефектів, що надаються вакуумом на організм, необхідно відзначити наступні: дія на тканини на такій глибині, яка неможлива при інших видах масажу, відновлення пружності і тонусу шкіри і тканин.

Спостерігається підвищення опірності шкіри до температурних і механічних факторів, поліпшення скорочувальної функції м’язів, збільшення швидкості розсмоктування рубців. Стимуляція кровообігу і лімфообігу, включення в роботу «дрімаючих» капілярів. Як результат — зменшення набряклості, усунення застійних явищ і підвищення постачання тканин киснем, що в свою чергу сприяє посиленню обмінних процесів. Активізація обмінних процесів, в результаті чого зменшуються надлишкові жирові відкладення, знижується маса тіла. Виведення токсичних метаболітів, активна детоксикація організму, звільнення тканин від продуктів обміну речовин. Чудова антистресова дія на організм в цілому. Активізація імунної системи організму, що підвищує опірність різного роду інфекціям.

Дитячий масаж

Дитячий масаж застосовують в медичній практиці досить широко. Його проводять не тільки для лікування хвороб, але і для зміцнення м’язів, зв’язок, поліпшення фізичного і психічного розвитку дитини, профілактики порушень постави.

Зазвичай масаж поєднують з деякими фізичними вправами, що ще більше сприяє правильному формуванню кісткової, м’язової системи і зв’язкового апарату.

Масаж хребта

Лікувальний масаж хребта — це одна з кращих методик, за допомогою якої проводиться лікування та профілактика захворювань, пов’язаних із хребтом.

Масаж допомагає позбутися від больових відчуттів, покращує стан шкірних покривів, зміцнює м’язи спини, а також позитивно впливає на діяльність серцево-судинної, імунної та нервової систем.

Масаж ніг

Масаж ніг — це хороша розслаблююча процедура, до якої рано чи пізно вдається кожен. Масаж дозволяє зняти втому ніг, привести в тонус не тільки м’язи, але і все тіло.

Масаж ніг і ступнів має унікальний за своєю природою вплив на всі органи людського тіла, бо на наших ступнях знаходиться безліч рефлекторних точок, що відповідають за функціонування нашого організму. Так, масаж стопи надає допомогу позбутися від головних болів, хвороб серцево судинної, травної, нервової, дихальної системи, від болів в хребті.

Масаж живота

Основні цілі масажу живота — це прискорення кровообігу, усунення венозного застою, стимулювання функцій кишечника. Масаж живота необхідно виконувати при повному розслабленні м’язів черевної стінки.

При масажі черевної стінки, впливу піддаються: шкіра, фасції і м’язи черевної стеки, підшкірна клітковина. Положення масажованого: на спині з підведеною головою, під ногами валик. Прийоми при масажі живота: площинне погладжування (ніжні кругові погладжування, що починаються від області пупка і потім по всій поверхні живота); розтирання; розминка; вібрація і розминання косих м’язів живота.

Масаж голови

Масаж є старим, шанованим і перевіреним методом зцілення від головного болю і психічного стресу, він практикується сотні років. Крім того, що масаж зцілює, розслаблює й відновлює сили, він також зігріває і заспокоює людину, яка страждає від болю.

Масаж голови дуже корисний при розумовому та емоційному напруженні. Він повністю звільняє від напруги в голові. Він знімає біль, а також розслабляє м’язи і поліпшує кровообіг у голові. Правильний і регулярний масаж голови допомагає поліпшити стан волосся, запобігає передчасному посивінню й облисінню, покращує зір, а також концентрацію уваги.

Booking.com
На карті
Адреса
8 березня, 8б
Світязь, Ковельський район, Волинська область
Цікаві місця поряд
Завантаження...