Адреса
8 березня, 8б
Світязь, Ковельський район, Волинська область
Дивитися на карті
Координати:
51.4753, 23.8419
Ціна
від 600 ₴
Контактна особа
Відгуки
Дивитись всі

Оздоровчі чани "Nester-House"

Дивитися всі фото (10)

Оздоровчий туризм успішно розвивається, люди усвідомлюють  користь від різноманітних рекреаційних процедур. Лікувальні курорти України пропонують безліч послуг з покращення роботи організму, варто лише обрати ті процедури, що підходять саме Вам та Вашим близьким.

Nester-House є одним з небагатьох місць в Україні де варять Чани. Вигідне місце розташування на озері Світязь дає можливість використовувати лікувальні світязькі грязі. Сам чан – це котел розміром 1х1,5м, що вміщує 2 тонни води. Розміри чана  дозволяють паритися декільком людям одночасно, тому цей відпочинок сміливо можна назвати сімейним.

Nester — House пропонує вам:
Звичайні оздоровчі чани

Також вода в чані може підігріватися за Вашим бажанням — теплі ванни (37-38 °С) потрібні для реабілітації після хвороб і травм, вони допоможуть нормалізувати сон, зняти тривогу і мимовільні спазми, викликані перевтомою, очистять організм від шкідливих речовин і зміцнять імунітет. Гарячі ванни (40-42 °С) допоможуть поліпшити обмін речовин, нормалізувати роботу нервової і серцево-судинної систем. Така процедура надовго запам’ятається, адже Ви відновите не тільки своє тіло, а й покращите емоційний стан на довгий час.

Ціни на чани: 600 грн./2 год.

 

ЗВИЧАЙНІ ОЗДОРОВЧІ ЧАНИ
Пропонуємо нашим гостям випробувати унікальний вид відпочинку на Світязі – лікувально-оздоровчий чан. Купання в чані стимулює функції імунної системи та щитовидної залози, покращує діяльність опорно-рухового апарату, серцево-судинної і нервової систем, сприяє відновленню після травм та переломів, повертає пружність і еластичність шкірі.

За рахунок маси та спеціально розрахованої форми чану, тепло, що накопичується при підігріві води, передається організму рівномірно й проникає всередину тіла, прогріваючи внутрішні органи.

Процедура проходить на відкритому повітрі й сподобається усім членам Вашої родини. Одночасно в чані можуть розміститись 5-6 осіб.

ЛІКУВАЛЬНІ ГРЯЗІ САПРОПЕЛЬ
Завдяки вмісту в лікувальних грязях органічних і неорганічних речовин, ферментів, гормонів, вітамінів і навіть антибіотиків, їх активно використовують і як самостійний засіб,  і як основу для створення лікарських препаратів. До складу грязей входять оксиди (залізо, мідь, кобальт, алюміній), азот, сірководень, вуглеводень і амінокислоти.

Вони спричиняють явну терапевтичну дію на організм людини. Крім того, лікувальній грязі притаманний бактерицидний ефект. Поєднайте відпочинок на Світязі та оздоровлення організму!

 

Booking.com
На карті
Адреса
8 березня, 8б
Світязь, Ковельський район, Волинська область
Цікаві місця поряд
Завантаження...