Адреса
Тендрівська коса
Херсонська область
Дивитися на карті
Координати:
46.2414, 31.6308
Відгуки
Дивитись всі

Тендрівська коса

Дивитися всі фото (3)

Ще один скарб Херсонській області –  Тендрівська коса, яка займає площу в 38 квадратних кілометрів. Довжина острова складає 65 кілометрів. Основна його частина включена до складу біосферного заповідника Чорного моря. У 1827 році на цій території був побудований перший маяк, тому як мореплавці боялися раптово наштовхнутися на ледь помітну піщану косу. На сьогоднішній день це місце добре висвітлюється в море. Тому Тендрівська коса швидко набрала популярність серед приїжджих туристів.

Історія піщаної коси

З моменту виникнення піщаного насипу в даному регіоні минуло вже чимало десятків років. За цей час Тендрівська коса пережила багато історичних подій, у тому числі кровопролитні бої на території Чорного моря. Завдяки тому, що вже багато років коса дбайливо охороняється і вважається заповідною зоною, тут встигли сформуватися особливі умови для життя, розвитку багатьох рідкісних видів флори та фауни.

Особливості Тендри

Даний острів – чи не єдине місце в Україні, де можна побачити справжніх диких коней. Тут вони мешкають досить давно і є невід'ємною частиною природи. Історія їх появи на острові пов'язана з часом Великої Вітчизняної війни, коли люди боролися за те, щоб коні не потрапили до рук німецьким окупантам. Однак, на сьогоднішній день дикі тварини благополучно уживаються з приїжджими туристами, які щорічно приїжджають сюди, щоб своїми очима споглядати диво природи.

Самотній маяк, який вже не один десяток років вірно служить мореплавцям, зберіг свій первинний зовнішній вигляд. Піднявшись нагору, туристи мають можливість оглянути околиці Тендри.

Наявність невеликих лагун і найчистішої води в них дозволяє насолодитися перебуванням, відпочити від важкого дня. Якщо Вам набридли метушливі будні, Тендрівська коса – це саме те місце, де можна відпочити. Тут панує лише природа, а люди, що живуть тут і забезпечують стабільну роботу маяка, лише покірно служать їй.

На карті
Адреса
Тендрівська коса
Херсонська область
Завантаження...
Інші пропозиції в цьому населеному пункті