Помешкання для відпочинку
Знайдіть житло, яке підходить саме вам.
с. Пульмо
до озера 250м
від 175 ₴з людини
x4 - від 700 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
ур. Ступа (Іллічівка)
від 225 ₴з людини
x8 - від 1800 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)
с. Пульмо
ЕкоКотедж в с. ПульмоВітальняКухонний куточок у вітальнійВітальня другого поверхуСпальна кімната 1Спальна кімната 1Спальна кімната 2Спальна кімната 3Санвузол першого поверхуСанвузол другого поверхуТераса біля входуГойдалка на територіїЗона приготування страв на вогніАльтанка
до озера 300м
від 313 ₴з людини
x8 - від 2500 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
с. Пулемець
Котедж Пулемець №1Котедж Пулемець №6Котедж Пулемець №3Котедж Пулемець №2Котедж Пулемець №4Котедж Пулемець №5Котедж Пулемець №7Котедж Пулемець №8Котедж Пулемець №9Котедж Пулемець №10Котедж Пулемець №11Котедж Пулемець №12Котедж Пулемець №13Котедж Пулемець №14Котедж Пулемець №15Котедж Пулемець №16
до озера 500м
від 167 ₴з людини
x9 - від 1000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки)
с. Пульмо
до озера 1000м
від 133 ₴з людини
x4 - від 600 на добу за номер
x3 - від 400 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(3 Відгуки)
с. Пулемець
Котедж Тиха Пристань №1Котедж Тиха Пристань №2Котедж Тиха ПристаньКотедж Тиха Пристань №3 №1Котедж Тиха Пристань №4Котедж Тиха Пристань №5Котедж Тиха Пристань №6Котедж Тиха Пристань №7Котедж Тиха Пристань №8Котедж Тиха Пристань №9Котедж Тиха Пристань №10Котедж Тиха Пристань №1Котедж Тиха Пристань №11Котедж Тиха Пристань №12Котедж Тиха Пристань №13Котедж Тиха Пристань №14Котедж Тиха Пристань №15Котедж Тиха Пристань №16Котедж Тиха Пристань №17Котедж Тиха Пристань №18Котедж Тиха Пристань №19Котедж Тиха Пристань №20Котедж Тиха Пристань №21Котедж Тиха Пристань №22Котедж Тиха Пристань №23Котедж Тиха Пристань №24Котедж Тиха Пристань №25Котедж Тиха Пристань №26Котедж Тиха Пристань №27Котедж Тиха Пристань №30Котедж Тиха Пристань №31Котедж Тиха Пристань №32Котедж Тиха Пристань №33Котедж Тиха Пристань №34Котедж Тиха Пристань №35Котедж Тиха Пристань №36
до озера 150м
від 290 ₴з людини
x10 - від 2900 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки)
Booking.com
с. Пульмо
Паркінг
до озера 300м
від 225 ₴з людини
x4 - від 900 за апартамент
x8 - від 1800 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
с. Пулемець
до озера 300м
від 200 ₴з людини
x10 - від 2000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Місця для розміщення
Популярні місця для відпочинку неподалік
Житло в Заліссі
Житло в Заліссі
2 помешкань
Пульмо
Пульмо
24 помешкань
Житло в Пулемці
Житло в Пулемці
12 помешкань
Корисно знати
Ознайомтесь з нашим інформаційним путівником по озеру Пулемецьке
ozero_pulemecke.jpg
озеро Пулемецьке

Пулемецьке – друге за розмірами озеро групи Шацьких озер, яке поступається лише Світязю. І не зважаючи на це, тут ви не зустрінете натовпу туристів. Переважна більшість людей зупиняють свій вибір на озері Світязь або озері Пісочне, через те, що ці два озера ближче розташовані й просто популярніші.

Ось наш міні-путівник, який дозволить краще розібратися, чому озеро Пулемецьке все ж варте уваги.

  1. Відпочинок на озері Пулемецьке 
  2. Відпочинок в Пулемці
  3. Риболовля на Пулемецькому
  4. Грибне полювання
  5. Лісові прогулянки
  6. Проживання
  7. Як дістатись

 

 

Відпочинок на озері Пулемецьке

 

До озера Пулемецьке ще не дійшов відпочинковий бум, тому тут панує абсолютний спокій та тиша. Їдучи сюди на відпочинок, треба бути готовим до того, що звичних «розваг» тут немає.
Навкруги Пулемецького значно менше баз відпочинку, немає барів та клубів.

«Нудьга» – подумаєте ви? Та натомість озеро Пулемецьке пропонує своїм гостям цілих 16,5 квадратних кілометрів незайманої природної краси. Тут вам ніхто не завадить по справжньому насолодитися відпочинком на природі.

 

Відпочинок в Пулемці

 

Їдучи на літній відпочинок до озера Пулемецьке краще за все зупинитися саме в селі Пулемець. Зі сторони поселення є просторий та окультуренний пляж в той час коли більша частина берегової зони озера є сильно заболочена й не придадтна для купання.

Засмагаючи на пляжі, відпочиваючи в Пулемці, часто можна спостерігати за дикими качками, гусьми та лебедями. Іноді попадаються на очі й більш екзотичні види: норці, гагари та інші.

Неподалік пляжу можна зустріти рибалок. Практично в кожного з них є власний човен і підключивши свою харизму можна домовитися з ними аби вони дали вам човен в аренду або ж самі зробили вам екскурсію озером.

plyazh_ozera_pulemecke.jpg
Пляж на озері Пулемецьке

 

Риболовля на Пулемецькому

 

Озеро добре відоме серед рибалок своїм рибним багатством. Найчастіше трапляються щуки, лини, в'юни, карасі тощо. Водяться тут також і види не притаманні цій місцевості: сиг, судак, вугор. 


У загальному під водною товщею мешкає понад 20 видів риб. Тому відпочиваючи в цих краях, можете вважати, що порибалити на озері Пулемецьке – це вже як маст-хев.

pixnio-2267738-6008x4008.jpeg

 

Грибний/ягідний відпочинок

 

Навкруги озера простягуються густі поліські ліси, які багаті на гриби. Подейкують, що коли гарний грибний сезон, то їх возами збирають місцеві. Окрім грибів, тут також вдосталь лісових ягід.

Але відправляючись на тихе полювання, завжди пам’ятайте:

Якщо не впевнені – не беріть

biliy_grib.png

 

Лісові ванни

 

На східному березі озера облаштована екостежка «Три озера», яка бере початок у селі Пульмо і з’єднує озера Пулемецьке, Мале Чорне та Климівське. Сам маршрут кільцевий і займає близько 3 години (протяжність 8 км).

Звичайно, можна й не обмежуватися готовими стежками і просто піти гуляти лісом. Розкішна природа й чарівні співи пташок обов'язково знімуть стрес та покращать загальне самопочуття.

progulyanka_lisom.jpg
Прогулянка лісовою стежиною

Доволі часто під час прогулянки лісом можна натрапити на мурашники. За ними просто цікаво спостерігати, а ще за допомогою цих працьовитих комах можна оздоровитися.
Достатньо просто покласти руку на мурашник й зачекати доки вони вас трішки покусають. Під час укусу мурахи виділяють мурашиний спирт, про користь якого люди знали ще вдавнину. Потім необхідно струсити мурашок на землю й подихати цим спиртом, що залишився на руці.

ozdorovlennya_murahami.jpg
"Мурашине лікування"

Але йдучи глибоко в ліс потрібно бути обачним, так як заблудитися простіше, ніж здається.

Плануючи самостійну прогулянку, слід заздалегідь дізнатись і спланувати маршрут.

А уявіть, який атмосферний пікнік вийде на березі цього чарівного озера, оточеного віковими лісами. Заради тільки одних таких дружніх посиденьок біля вогнища, коли навкруги первозданна природа й нічого не відволікає від душевного спілкування сюди вже варто приїхати.

Тому всім, хто шукає тихого сімейного відпочинку, подалі від жвавих міст та шумних компаній, варто звернути свою увагу на озеро Пулемецьке.

 

Проживання на озері Пулемецьке

 

Гаразд, з тим, чим зайняти себе, відпочиваючи тут, розіб