Помешкання для відпочинку
Знайдіть житло, яке підходить саме вам.
Ляпове
ПаркінгТереторія АпартамнетівАпартаментиАпартаменти батут
до озера 300м
від 300 ₴з людини
x4 - від 1400 на добу за номер
x6 - від 1800 на добу за номер
Питание
Без харчування, Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки)
Мельники
до озера 200м
від 275 ₴з людини
x2 - від 900 на добу за номер
x4 - від 1100 на добу за номер
x8 - від 3300 за апартамент
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)
Мельники
до озера 50м
від 333 ₴з людини
x6 - від 2000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Ляпове
Приватна садиба Гостьовий двір №1Приватна садиба Гостьовий двір №2Приватна садиба Гостьовий двір №3Приватна садиба Гостьовий двір №5Приватна садиба Гостьовий двір №6Приватна садиба Гостьовий двір №7Приватна садиба Гостьовий двір №8Приватна садиба Гостьовий двір №9
до озера 600м
від 53 ₴з людини
x5 - від 850 за апартамент
x17 - від 3000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(4 Відгуки)
Мельники
до озера 350м
від 217 ₴з людини
x3 - від 650 на добу за будинок
від 750 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)
Мельники
Комплекс для відпочинку Весела оселя №1Комплекс для відпочинку Весела оселя №2Комплекс для відпочинку Весела оселя №3Комплекс для відпочинку Весела оселя №4Комплекс для відпочинку Весела оселя №5Комплекс для відпочинку Весела оселя №6Комплекс для відпочинку Весела оселя №7Комплекс для відпочинку Весела оселя №8Комплекс для відпочинку Весела оселя №9Комплекс для відпочинку Весела оселя №10Комплекс для відпочинку Весела оселя №11Комплекс для відпочинку Весела оселя №12Комплекс для відпочинку Весела оселя №13Комплекс для відпочинку Весела оселя №14Комплекс для відпочинку Весела оселя №15Комплекс для відпочинку Весела оселя №16Комплекс для відпочинку Весела оселя №17Комплекс для відпочинку Весела оселя №18Комплекс для відпочинку Весела оселя №19Комплекс для відпочинку Весела оселя №20Комплекс для відпочинку Весела оселя №21Комплекс для відпочинку Весела оселя №22Комплекс для відпочинку Весела оселя №23Комплекс для відпочинку Весела оселя №24Комплекс для відпочинку Весела оселя №25Комплекс для відпочинку Весела оселя №26Комплекс для відпочинку Весела оселя №27Комплекс для відпочинку Весела оселя №28Комплекс для відпочинку Весела оселя №29Комплекс для відпочинку Весела оселя №30Комплекс для відпочинку Весела оселя №31Комплекс для відпочинку Весела оселя №32Комплекс для відпочинку Весела оселя №33Комплекс для відпочинку Весела оселя №34Комплекс для відпочинку Весела оселя №35Комплекс для відпочинку Весела оселя №36Комплекс для відпочинку Весела оселя №37Комплекс для відпочинку Весела оселя №38Комплекс для відпочинку Весела оселя №39Комплекс для відпочинку Весела оселя №40Комплекс для відпочинку Весела оселя №41Комплекс для відпочинку Весела оселя №42Комплекс для відпочинку Весела оселя №43Комплекс для відпочинку Весела оселя №44Комплекс для відпочинку Весела оселя №45
до озера 2000м
від 250 ₴з людини
x2 - від 900 на добу за номер
x3 - від 1000 на добу за номер
x4 - від 1200 на добу за номер
x6 - від 1500 на добу за номер
x6 - від 3100 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Рейтинг5(1 Відгуки)
Мельники
до озера 150м
від 50 ₴з людини
x8 - від 1600 на добу за будинок
x4 - від 500 за апартамент
x3 - від 150 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування
Мельники
до озера 25м
від 313 ₴з людини
x4 - від 1500 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)
Місця для розміщення
Популярні місця для відпочинку неподалік
Житло на Ляпові
Житло на Ляпові
4 помешкань
Житло в Мельниках
Житло в Мельниках
31 помешкань
Житло в Гаївці
Житло в Гаївці
9 помешкань
Корисно знати
Дізнайтеся більше про відпочинок на Пісочному
озеро Пісочне

Пісочне – це озеро природного походження, що знаходиться на північному заході від с. Мельники. 

Відпочинок на озері Пісочне з кожним роком стає дедалі популярнішим серед туристів. Прочитайте наш путівник й дізнайтеся, що саме робить озеро таким привабливим для відпочивальників.

 

  1. Загальні відомості Пісочне
  2. Відпочинок на озері Пісочне
  3. Проживання на Пісочному
  4. Як дістатися до озера Пісочне

 

Загальні відомості про озеро Пісочне

 

Озеро займає порівняно невелику площу в 1.38 км2 та має середню глибину близько 7 м. Через таку скромність розмірів воно добре прогрівається влітку, тому купатися в ньому - одне задоволення. 

Вирізняється Пісочне серед інших озер й своєю неймовірно прозорою водою, цьому сприяє відсутність поблизу джерел забруднення, а також те, що водойма знаходиться під наглядом Шацького національного природного парку, який дбає про збереження природної краси цього краю.

voda_na_ozeri_pisochne.jpg
Кришталево чиста вода озера Пісочне

Пісочне, як і більшість озер Шацького краю, оточене густим хвойним лісом. Серед древніх соснових дерев нерідко трапляються розкішні піщані пляжі. Дно під водою також піщане, тому озеро цілковито відповідає своїй назві.

Відпочинок на Пісочному приносить своїм відвідувачам не лише задоволення, а й користь.

Вода озера окрім своєї кришталевої чистоти має у своєму складі чималу кількість срібла та гліцерину, що неодмінно справляє позитивний вплив на організм людини. У поєднанні зі свіжим ароматом хвої у повітрі так і взагалі можна вважати, що потрапив на сеанс природотерапії.

 

Відпочинок на Пісочному

 

Основним видом дозвілля під час відпочинку на Пісочному озері є засмагання під теплими променями сонця та купання в озері. Більш насиченим відпочинок роблять безліч атракціонів розташованих на пляжах, на них можна весело проводити час як дорослим так і дітям. Окрім атракціонів поблизу пляжів ви знайдете кафе, де дорослі зможуть скуштувати смачного розливного пива зі копченою озерною рибкою, а діти насолоджуватися смаком прохолодного морозива.

Якщо ви вже вдосталь назасмагалися, порозважались на атракціонах та накупалися в озері, то можете відправитися на екскурсію Шацькими озерами, щоб більш глибоко поринути у колорит цього мальовничого краю. Існують різні екскурсії, тому ви зможете підібрати ту, яка до душі саме вам. Вони можуть бути піші, велосипедні, кінні та екскурсії на позашляховику чи в каное.

Окремим видом відпочинку на озері рахується риболовля. Рибалити можна як і з берега, так і з човна, але у другому випадку вам доведеться ще окремо придбати відповідний квиток, який дає вам дозвіл на вилов риби, інакше ви можете бути оштрафовані працівниками Шацького національного природного парку.
На озері водиться безліч видів прісноводних риб, тому простіше сказати яких риб тут немає, чим перераховувати ті, що є. Але є на Пісочному й екзотичний вид риби – форелеокунь.

Перед тим, як відправитися на риболовлю вам слід підготуватися: визначитися який саме вид риби ви хочете упіймати та купити відповідне приладдя. Придбати все необхідне ви зможете у спеціальних магазинах для рибалок. Також там ви зможете дізнатися у продавця де краще закинути вудочку та яку наживку використовувати.
А після риболовлі ви зможете приготувати традиційну юшку з впійманої вами риби за оригінальним рецептом, який можна дізнатися у місцевих.

Зимовий відпочинок на озері хоч і не дасть змоги покупатися та поніжитися під сонцем, але порибалити ви все ще зможете, правда у лунку на льоду. Також ви можете відправитися на лижну прогулянку лісом. Що може краще впливати на організм, аніж свіже морозне повітря наповнене ароматом хвойного лісу? Якщо ви надаєте перевагу ковзанам, то тут у вас є безкоштовний каток розміром в ціле озеро. Ви можете просто кататися, а можете і позмагатися з місцевими та іншими туристами у грі в хокей. Окрім ловлі риби, прогулянок та ігор, зимовий відпочинок дає змогу попаритися у місцевих банях після чого окунутися в ополонку на озері чи ставку.

 

Де зупинитись на відпочинок:

 

Найчастіше відпочивальники зупиняються у с. Мельники, яке знаходиться безпосередньо біля озера. Це невеличке село знаходиться на північному сході від смт Шацьк. Мельники вирізняються від інших сіл своєю охайністю та упорядкованістю. Головна вулиця має асфальтне покриття і простягається на кілька кілометрів. Інфраструктура в міру розвинена, дорогою часто можна помітити різні магазини, кафе та міні ресторани домашньої кухні. Пошук житла зазвичай не викликає особливих труднощів, адже багато місцевих здають в оренду помешкання для туристів. Переважно це приватні садиби, котеджі чи окремі будиночки.

Для тих відпочивальників, які хочуть отримати максимальний комфорт від проживання, неподалік села є урочище “Ляпове”, яке місцеві жителі ще зрідка називають - “царське село”. Розкинулось воно в безпосередній близькості до озера, приблизна відстань до берега становить 100 – 150 м. Ляпове – комплекс розкішних вілл та котеджів, що охоче здаються туристам. Пропозицій проживання тут більше, ніж у самому селі. Ціни на оренду житла залежать від умов та віддаленості до озера.

На західному березі Пісочного розташувалося с. Гаївка. Тут зупиняється на відпочинок значно менша кількість туристів. Для тих небагатьох, хто все ж вирішив шукати житло для відпочинку саме тут можливе поселення у приватному секторі, що здається місцевими.

Окрім самого села Гаївка, зупинитися можна також у відомому на всю Україну санаторії “Лісова пісня. Придбавши путівку сюди ви отримаєте комплексний відпочинок типу “все включено”. На території санаторію працюють відділення, що займаються кардіологічною, цереброваскулярною реабілітаціями та захворюваннями чи пошкодженнями органів опори та руху. Окрім реабілітації тут можна отримати комплексне лікування.
Також тут є своя їдальня, проводяться різноманітні пізнавально – розважальні заходи, дискотеки та концерти за участі місцевих колективів. 

Для любителів кемпінгу, на північній стороні озера є облаштована кемпінг зона, де можна зупинитися із палаткою. Тут ви будете вдалі від постійного гулу машин та шумної музики клубів та барів: тиша, спокій, мальовниче озеро та ліс. Що може бути краще?     

 

Як дістатися:

 

Найкращим і найлегшим способом дібратися до Пісочного озера буде приїхати до смт Шацьк і вже звідти планувати свій подальший маршрут. З великих міст України це краще робити потягом, що прямує з Києва до м. Ковель, там пересісти на автобус до Шацька. З західних регіонів країни дістатися можна сівши на маршрутне таксі, що прямує безпосередньо на Шацькі озера.

Якщо ви плануєте приїхати на відпочинок з Республіки Білорусь то найкращим варіантом буде сісти на автобус Брест – Львів, який прямує через Шацьк, де вам і потрібно буде вийти.

Пісочне на карті
озеро Пісочне, Волинська область, Україна
Інші мандрівники, які переглядали озеро Пісочне, також цікавляться:
Перегляньте інші популярні курорти в регіоні Шацьких Озер
На території Шацького району розташовано понад 30 озер, одним із яких є Велике Чорне. Знаходиться
озеро Пулемецьке Пулемецьке – друге за розмірами озеро групи Шацьких озер, яке поступається лише
Згорани Згорани – це село, що знаходиться у Волинській області, неподалік від м. Любомль та смт
Урочище Гряда розташоване на узбережжі озера Світязь з його північної сторони. Довжина