Помешкання для відпочинку
Знайдіть житло, яке підходить саме вам.
смт. Шацьк
до озера 800м
від 200 ₴з людини
x6 - від 1200 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(3 Відгуки)
смт. Шацьк
до озера 100м
від 83 ₴з людини
x6 - від 400 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)
ур. Гряда
База відпочинку Світанок №1База відпочинку Світанок №2База відпочинку Світанок №3База відпочинку Світанок №4База відпочинку Світанок №5База відпочинку Світанок №6База відпочинку Світанок №7База відпочинку Світанок №8База відпочинку Світанок №9База відпочинку Світанок №10
до озера 20м
від 100 ₴з людини
x2 - від 300 на добу за номер
x3 - від 600 на добу за номер
x4 - від 400 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)
смт. Шацьк
Котедж Світязькі посиденьки №1Котедж Світязькі посиденьки №2Котедж Світязькі посиденьки №3Котедж Світязькі посиденьки №4Котедж Світязькі посиденьки №5Котедж Світязькі посиденьки №6Котедж Світязькі посиденьки №7Котедж Світязькі посиденьки №8Котедж Світязькі посиденьки №9Котедж Світязькі посиденьки №10Котедж Світязькі посиденьки №11Котедж Світязькі посиденьки №12Котедж Світязькі посиденьки №13Котедж Світязькі посиденьки №14Котедж Світязькі посиденьки №15Котедж Світязькі посиденьки №16Котедж Світязькі посиденьки №17Котедж Світязькі посиденьки №18Котедж Світязькі посиденьки №19Котедж Світязькі посиденьки №20Котедж Світязькі посиденьки №21Котедж Світязькі посиденьки №22
до озера 100м
від 250 ₴з людини
x6 - від 1500 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки)
смт. Шацьк
до озера 50м
від 125 ₴з людини
x6 - від 800 на добу за будинок
Питание
Без харчування, Самостійне приготування
Рейтинг5(4 Відгуки)
смт. Шацьк
Котедж Тріумф №1Котедж Тріумф №2Котедж Тріумф №3Котедж Тріумф №4Котедж Тріумф №5Котедж Тріумф №6Котедж Тріумф №7Котедж Тріумф №8Котедж Тріумф №9Котедж Тріумф №10Котедж Тріумф №11Котедж Тріумф №12Котедж Тріумф №13Котедж Тріумф №14Котедж Тріумф №15Котедж Тріумф №16Котедж Тріумф №17Котедж Тріумф №18Котедж Тріумф №19Котедж Тріумф №20Котедж Тріумф №21Котедж Тріумф №22Котедж Тріумф №23Котедж Тріумф №24Котедж Тріумф №25Котедж Тріумф №26Котедж Тріумф №27Котедж Тріумф №28
до озера 300м
від 286 ₴з людини
x7 - від 2000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)
Booking.com
смт. Шацьк
до озера 500м
від 167 ₴
x8 - від 1500 за апартамент
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки)
ур. Гряда
до озера 15м
від 210 ₴з людини
x2 - від 450 на добу за номер
x3 - від 750 на добу за номер
x3 - від 630 на добу за номер
x4 - від 840 на добу за номер
Питание
Без харчування, З харчуванням (входить у вартість), З харчуванням (за додаткову оплату)
Рейтинг5(2 Відгуки)
Місця для розміщення
Популярні місця для відпочинку неподалік
Шацьк
Шацьк
86 помешкань
Корисно знати
Дізнайтеся більше про відпочинок на озері Чорне

На території Шацького району розташовано понад 30 озер, одним із яких є Велике Чорне. Знаходиться воно у південно-західному напрямку від селища Шацьк. Площа водойми становить 0,67 км2, середня глибина – 2,5 м, а максимальна – 3,2 м. Чорне у порівнянні з іншими озерами регіону невелике й неглибоке, тому влітку вода прогрівається приблизно до 20оС, що дає змогу приймати водні та сонячні процедури з насолодою й оздоровлювати свій організм.

Озеро є коштовним скарбом Шацького національного природного парку, що охороняє унікальні об’єкти й види флори та фауни регіону. Велике Чорне вабить місцевих жителів та мандрівників своєю мальовничою місцевістю, спокійною та затишною атмосферою. Й справді, озеро поєднує в собі обволікаючу меланхолію та теплу атмосферу прибережних територій.

Відпочинок на озері Велике Чорне

Загальна довжина берегової лінії понад 3 кілометри. У зв'язку з цим різні місця мають суттєві відмінності. Найпопулярнішим місцем відпочинку є центральний піщаний пляж, адже там створено спеціальну рекреаційну зону: переодягальні, лавки, альтанки та поблизу них місця для вогнища. Також там розташований волейбольний майданчик, а неподалік озера ще й спортивний стадіон, де можна грати у футбол – найпопулярнішу гру у світі.

Основним видом дозвілля на Чорному є засмагання під променями сонця та купання в озері. Але, щоб не перебувати постійно на сонці, можна гуляти у сосновому лісі, який знаходиться поряд з озером. Прогулянка хвойним лісом надзвичайно корисно впливає на наш організм. У літній період хвоя максимально збагачує киснем навколишнє середовище, що сприяє покращенню нашої імунної системи та очищенню від шкідливих бактерій. Прогулянки серед сосен знімають нервову напругу і чудово впливають на самопочуття.

Захоплюючими є екскурсії, що проходять через озеро Велике Чорне та територією інших Шацьких водойм. Подорожі з гідами здійснюються на байдарках, човнах, позашляховику та велосипедах. Також можна замовити кінні та піші прогулянки. Якщо ви любите самостійно досліджувати й вивчати нові місця, то можна взяти в оренду будь-який із засобів пересування.

Люблять туристи та місцеві відпочивати ще на іншому березі озера. Це місце також має піщаний пляж, але ще й окрім цього – трав’янистий. Усе навкруги наповнене спокоєм, тому найчастіше там відпочивають ті, хто любить затишок та поєднання з природою.

Напевно найулюбленішою справою чоловіків є риболовля. Зможуть отримати вони насолоду від такого відпочинку й на озері Велике Чорне. Рибалки можуть спіймати щуку, в’юна, окуня, плотву, карася та інші види риб. Для цього встановлені вздовж берегової лінії містки, а спеціальне спорядження можна купити у магазинах в селищі.

У літні вечори, коли є можливість відпочити, можна провести час з сім’єю або друзями розвівши багаття. Дуже смакують тоді шашлики та уха, які вже стали традиційною їжею на природі. Приємно проведений час залишить незабутні емоції у вашій пам’яті.

Нічні розваги – дискотеки, караоке, бари, які так полюбляє молодь, можна відвідати на Гряді – сусідньому урочищі, або в селі Світязь. Там чимало таких закладів. Доїхати туди можна маршруткою або таксі.

Заворожує ця мальовнича місцевість усіх, а особливо фотографів. Адже схід та захід сонця тут надзвичайно чарівні, проте такі непередбачувані й змінюються залежно від погоди. Вам неодмінно потрібно відвідати це місце і самостійно поспостерігати заходи та сходи на відкритому просторі поблизу озера.

Зимовий відпочинок на Великому Чорному також популярний, особливо серед молоді та дітвори. Взимку озеро вкривається товстим шаром криги, тому у цей період відкривається сезон катання на ковзанах – корисне та приємне проводження часу. Ті, хто не має власних ковзанів, може взяти їх напрокат.

Якщо літом ви не змогли побувати вздовж усієї берегової лінії озера, то взимку буде така чудова можливість насолодитись краєвидами та отримати масу позитивних емоцій катаючись на ковзанах. Для тих, хто любить грати у хокей, взимку облаштовується хокейне поле. Дуже часто проводять змагання та обирають кращих на льодовому майданчику.

Ще однією із розваг є катання на буєрі, що переміщається на лезах, як ковзани, але швидкість і напрямок визначається силою вітру.

У зимові довгі вечори найкращим рішенням для тих, хто хоче зміцнити свій організм та захистити його від застуд є похід до лазні або сауни. Замовити таку послугу можна у місцевих жителів, які усе організують. У ставках та озері є ополонки для сміливців, які готові зануритись туди після лазні. Незабутні емоції від відпочинку гарантовані.

Багато туристів люблять зустрічати й святкувати Новий Рік поблизу озера Велике Чорне.

Проживання

Озеро Велике Чорне розташоване безпосередньо на території селища міського типу Шацьк, тому знайти житло для відпочинку не є проблемою. Місцеві жителі здають будиночки та котеджі практично на березі озера, деякі – трохи далі. Ціни на проживання залежать від умов та відстані до озера.

Обрати житло можна як серед соснового лісу, так і поближче центру селища, поблизу центрального пляжу або ж на іншому березі. Усе залежить від ваших побажань.

Власники будиночків охоче приймають туристів та надають різноманітні послуги: екскурсії, приготування їжі та інші. Ви відчуєте справжній український колорит та гостинність.

Як доїхати до озера Велике Чорне

Озеро Велике Чорне, як й інші Шацькі озера, розташоване у північно-західній частині України. Якщо відстань від ваших міст, сіл чи населених пунктів велика, то найкращим буде маршрут прокладений через місто Ковель.

З південних чи східних областей, великих міст та столиці України можна добратися потягом сполучення: Київ-Ковель, Львів-Ковель, Харків-Ковель, Одеса-Ковель тощо. Після цього потрібно прямувати до автобусного вокзалу, який знаходиться поряд із залізничним. Там постійно курсують до Шацька маршрутки, автобуси, приватний транспорт.

Якщо ви проживаєте в області, що межує з Волинською, то найкраще добиратися автобусом. 

Звичайно, найшвидшим та найзручнішим способом буде подорож на власному автомобілі.

озеро Чорне на карті
озеро Чорне Велике, Волинська область, Україна
Інші мандрівники, які переглядали озеро Чорне, також цікавляться:
Перегляньте інші популярні курорти в регіоні Шацьких Озер
Гаївка, більш відома під назвою «Лісова Пісня» – одна із курортних зон на території Шацьких Озер,
Урочище Ступа, або як її ще називають місцеві жителі, Іллічівка – ще одна відпочинкова зона Шацьких
До групи Шацьких озер зі Світязем та Пісочним входить також і Люцимер. Це озеро займає третє за
Світязь — перлина Шацьких озер Відеоогляд відпочинку на Світязі Де поселитися поруч з
Є ідеї щодо поліпшення сервісу?
Як зробити RestLib ще кращим для вас?