Про нас

RestLib - це інтернет-ресурс, створений для популяризації відпочинку в Україні. Ми працюємо для того, щоб нашим сайтом було зручно і приємно користуватися як відвідувачам, які шукають відпочинок, так і бажаючим додати свій заклад у наш каталог.

Команда сайту робить все можливе, щоб відвідувачі отримали саму якісну, повну і корисну інформацію з планування свого відпочинку. Також на дуже важливі Ваші думки про наш сервіс і ідеї по його поліпшенню. Ви можете поділитися ними, натиснувши праворуч на екрані кнопку.

На нашому сайті можна без особливої праці, безкоштовно додавати, редагувати і видаляти пропозиції відпочинку. Охочі збільшити кількість переглядів своєї пропозиції, можуть скористатися додатковими послугами сайту. Ініціативні люди, які прагнуть поділитися новинами відпочинку, можуть це зробити через форму публікації новини.

Ідея створення RestLib виникла у зв'язку з великою кількістю локальних рекламних сайтів, які не популяризують відпочинок, а зосереджені на отриманні максимального прибутку від реклами в тому або іншому регіоні. В результаті, рекламні оголошення на таких сайтах розміщують тільки ті власники закладів та інших пропозицій, які вже достатньо розвинені. Вони готові витрачати великі кошти на рекламу, при цьому зробивши великі ціни на свої послуги. В інтернеті досить важко знайти пропозиції дешевого відпочинку через великі ціни на рекламу. Для того, щоб звичайні люди з невисокою заробітною платою, студенти зі своєю низькою стипендією та інші змогли знайти пропозиції відпочинку за коштами, і був створений безкоштовний інтернет-каталог відпочинку в Україні – RestLib. Його мета: зібрати найповнішу базу пропозицій відпочинку в найбільш популярних регіонах країни. Сюди можуть додавати свої пропозиції і ті люди, які абсолютно не готові платити за рекламу або принципово цього не роблять. RestLib готовий безкоштовно надавати інформацію відвідувачам і збільшувати кількість відвідувачів там, де не готові за це платити.

Також команда RestLib нагадує, що вона не є посередником між власником пропозиції, який розмістив оголошення, і відвідувачем сайту. Ми не несемо ніякої відповідальності за неякісну і неправдиву інформацію, розміщену на сайті, зірвані угоди по бронюванню або будь-які інші. Однак, ми всіма силами намагаємося боротися з такими випадками. При виявленні недобросовісного власника пропозиції просимо повідомити адміністрацію сайту.