Тип закладу
Приватна садиба
Відстань до озера
500м
Адреса
8го Березня, 37
Світязь, Ковельський район, Волинська область
Дивитися на карті
Координати:
51.4715, 23.8389
Місткість номерів
— Двомісний Студіо
— Двомісний Студіо
— Чотиримісний Студіо+
— Чотиримісний Студіо+
— Чотиримісний Люкс
— Двомісний Економ
— Двомісний Економ
— Чотиримісний Економ
— Двомісний Економ
— П'ятимісний Економ
— Тримісний Стандарт
Ціна
від 500 до 1900 грн/доба за номер
Відгуки
Дивитись всі

Приватна садиба "Твій Кут". Озеро Світязь.

Всього відгуків: 2
Позитивних відгуків: 2
Негативних відгуків: 0
За оцінкою відвідувачів
5
5
Дивитися всі фото (72)
Booking.com
Номерний фонд
Ціни вказано за номер
І ще 7 фото
Двомісний Студіо
Студіо лівий двомісний Номер розміщений в двох поверховому будинку, на першому поверсі, на території садиби «Твій Кут». Обладнаний сучасними та комфортними меблями, санвузол, кухня і тераса для відпочинку. Максимальна місткість 3 гостя. Особливості номеру: - Двоспальне ліжко; - Можливість додаткового спального місця, за попереднім погодженням та доплатою; - Телевізор; - Холодильник; - Шафа та тумбочки для зберігання речей; - Санвузол; - Кухня та посуд для приготування їжі; - Електрочайник; - Фен; - Фумігатор від комарів; - Гаряча вода 24 години на добу; - В зимовий період часу опалення 24 години на добу; - Безкоштовний доступ до мережі інтернет; - Тераса для відпочинку; - Рушники; - Паркування авто на території садиби під цілодобовим спостереженням. • Мангал зона; • Дитячий майданчик.
1200 грн/доба за номер
І ще 6 фото
Двомісний Студіо
Студіо правий двомісний Номер розміщений в двох поверховому будинку, на першому поверсі, на території садиби «Твій Кут». Обладнаний сучасними та комфортними меблями, санвузол, кухня і тераса для відпочинку. У вартість входить смачний сніданок! Максимальна місткість 3 гостя. Особливості номеру: - Двоспальне ліжко; - Можливість додаткового спального місця, за попереднім погодженням та доплатою; - Сніданок для двох; - Телевізор; - Холодильник; - Шафа та тумбочки для зберігання речей; - Кондиціонер; - Санвузол; - Кухня та посуд для приготування їжі; - Електрочайник; - Фен; - Фумігатор від комарів; - Гаряча вода 24 години на добу; - В зимовий період часу опалення 24 години на добу; - Безкоштовний доступ до мережі інтернет; - Тераса для відпочинку; - Рушники; - Паркування авто на території садиби під цілодобовим спостереженням. • Мангал зона; • Дитячий майданчик.
1400 грн/доба за номер
І ще 8 фото
Чотиримісний Студіо+
Апартаменти студіо 2-кімнатні Номер розміщений в двох поверховому будинку, на другому поверсі, на території садиби «Твій Кут». Обладнаний сучасними та комфортними меблями, санвузол, кухня і тераса для відпочинку. Максимальна місткість 5 гостей. Особливості номеру: - Два двоспальні ліжка; - Можливість додаткового спального місця, за попереднім погодженням та доплатою; - Телевізор; - Холодильник; - Шафа та тумбочки для зберігання речей; - Санвузол; - Кухня та посуд для приготування їжі; - Електрочайник; - Фен; - Фумігатор від комарів; - Гаряча вода 24 години на добу; - В зимовий період часу опалення 24 години на добу; - Безкоштовний доступ до мережі інтернет; - Тераса для відпочинку; - Рушники; - Паркування авто на території садиби під цілодобовим спостереженням. • Мангал зона; • Дитячий майданчик.
1800 грн/доба за номер
І ще 8 фото
Чотиримісний Студіо+
Сімейний студіо 2-кімнатний Номер розміщений в двох поверховому будинку, на другому поверсі, на території садиби «Твій Кут». Обладнаний сучасними та комфортними меблями, санвузол, кухня і тераса для відпочинку. Максимальна місткість 5 гостей. Особливості номеру: - Двоспальне ліжко; - Два односпальні ліжка; - Можливість додаткового спального місця, за попереднім погодженням та доплатою; - Телевізор; - Холодильник; - Шафа та тумбочки для зберігання речей; - Санвузол; - Кухня та посуд для приготування їжі; - Електрочайник; - Фен; - Фумігатор від комарів; - Гаряча вода 24 години на добу; - В зимовий період часу опалення 24 години на добу; - Безкоштовний доступ до мережі інтернет; - Тераса для відпочинку;
1900 грн/доба за номер
І ще 6 фото
Чотиримісний Люкс
Люкс сімейний Номер розміщений в окремому будиночку, на території садиби «Твій Кут». Обладнаний сучасними та комфортними меблями, санвузол, кухня і тераса для відпочинку. Максимальна місткість 4 гостя. Особливості номеру: - Двоспальне ліжко; - Розкладний диван; - Телевізори; - Холодильник; - Шафа та тумбочки для зберігання речей; - Санвузол; - Кухня та посуд для приготування їжі; - Електрочайник; - Фен; - Гаряча вода 24 години на добу; - В зимовий період часу опалення 24 години на добу; - Безкоштовний доступ до мережі інтернет; - Тераса для відпочинку; - Рушники; - Паркування авто на території садиби під цілодобовим спостереженням. • Мангал зона; • Дитячий майданчик.
1200 грн/доба за номер
І ще 2 фото
Двомісний Економ
Економ двомісний Номер розміщений в одноповерховому будиночку на території садиби «Твій Кут». Обладнаний найнеобхіднішим для комфортного та затишного відпочинку. Максимальна місткість номеру – 2 гостя. Особливості номеру: - Двоспальне ліжко; - Телевізор; - Шафа та тумбочки для зберігання речей; - Безкоштовний доступ до мережі інтернет; - Тераса для відпочинку; - Рушники (при потребі, на стійці реєстрації). - Паркування авто біля території садиби під цілодобовим спостереженням; • Санвузли загального користування, поруч з будиночком; • Кухня спільного користування; • Мангал зона; • Дитячий майданчик.
500 грн/доба за номер
І ще 2 фото
Двомісний Економ
Економ двомісний з окремими ліжками Номер розміщений в одноповерховому будиночку на території садиби «Твій Кут». Обладнаний найнеобхіднішим для комфортного та затишного відпочинку. Максимальна місткість номеру – 2 гостя. Особливості номеру: - Два односпальні ліжка; - Телевізор; - Шафа та тумбочки для зберігання речей; - Безкоштовний доступ до мережі інтернет; - Тераса для відпочинку; - Рушники (при потребі, на стійці реєстрації). - Паркування авто біля території садиби під цілодобовим спостереженням; • Санвузли загального користування, поруч з будиночком; • Кухня спільного користування; • Мангал зона; • Дитячий майданчик.
500 грн/доба за номер
І ще 4 фото
Чотиримісний Економ
Економ + чотирьохмісний Номер розміщений в двох поверховому будиночку, на першому поверсі, на території садиби «Твій Кут». Обладнаний найнеобхіднішим для комфортного та затишного відпочинку. Максимальна місткість номеру – 4 гостя. Особливості номеру: - Двоспальне ліжко; - Розкладний диван; - Телевізор; - Холодильник; - Шафа та тумбочки для зберігання речей; - Безкоштовний доступ до мережі інтернет; - Тераса для відпочинку; - Рушники (при потребі, на стійці реєстрації). - Паркування авто біля території садиби під цілодобовим спостереженням; • Санвузли загального користування, поруч з будиночком; • Кухня спільного користування; • Мангал зона; • Дитячий майданчик.
900 грн/доба за номер
І ще 2 фото
Двомісний Економ
Економ + двомісний Номер розміщений в двох поверховому будиночку, на першому поверсі, на території садиби «Твій Кут». Обладнаний найнеобхіднішим для комфортного та затишного відпочинку. Максимальна місткість номеру – 2 гостя. Особливості номеру: - Двоспальне ліжко; - Телевізор; - Холодильник; - Шафа та тумбочки для зберігання речей; - Безкоштовний доступ до мережі інтернет; - Тераса для відпочинку; - Рушники (при потребі, на стійці реєстрації). - Паркування авто біля території садиби під цілодобовим спостереженням; • Санвузли загального користування, поруч з будиночком; • Кухня спільного користування; • Мангал зона; • Дитячий майданчик.
600 грн/доба за номер
І ще 3 фото
П'ятимісний Економ
Сімейний економ п’ятимісний Номер розміщений в двох поверховому будиночку, на другому поверсі, на території садиби «Твій Кут». Обладнаний найнеобхіднішим для комфортного та затишного відпочинку. Максимальна місткість номеру – 5 гостей. Особливості номеру: - Три односпальні ліжка; - Розкладний диван - Телевізори; - Холодильник; - Шафа та тумбочки для зберігання речей; - Безкоштовний доступ до мережі інтернет; - Рушники (при потребі, на стійці реєстрації). - Паркування авто біля території садиби під цілодобовим спостереженням; • Санвузли загального користування, поруч з будиночком; • Кухня спільного користування; • Мангал зона; • Дитячий майданчик.
900 грн/доба за номер
І ще 5 фото
Тримісний Стандарт
Стандарт трьохмісний Номер розміщений в окремому будиночку, на території садиби «Твій Кут». Обладнаний найнеобхіднішим для комфортного та затишного відпочинку. Максимальна місткість номеру – 3 гостя. Особливості номеру: - Двоспальне ліжко; - Односпальне ліжко; - Санвузол; - Телевізор; - Холодильник; - Шафа та тумбочки для зберігання речей; - Тераса для відпочинку; - Безкоштовний доступ до мережі інтернет; - Рушники (при потребі, на стійці реєстрації); - Паркування авто біля території садиби під цілодобовим спостереженням; • Кухня спільного користування; • Мангал зона; • Дитячий майданчик.
750 грн/доба за номер
Додаткові послуги
Умови
— Wi-Fi
— Цифрове ТБ
— Кухня
— Санвузол в номері
— Душ в номері
— Загальний душ
— Холодильник
— Мікрохвильова піч
— Фен
— Опалення
Харчування
— Без харчування
— Самостійне приготування
— З харчуванням (за додаткову оплату)
Сервіс
— Альтанка, мангал
— Дитячий майданчик
— Прокат велосипедів
На карті
Адреса
8го Березня, 37
Світязь, Ковельський район, Волинська область
Завантаження...