Адреса
вулиця Миру , 15
Світязь, Ковельський район, Волинська область
Дивитися на карті
Координати:
51.4756, 23.851
Ціна
від 200 ₴
Контактна особа
Відгуки
Дивитись всі

Оздоровлення сном в біополі бджіл.

Дивитися всі фото (6)
Бджолиний будиночок
Бджолиний будиночок в середині

Знаходження людини в безпосередній близькості з бджолиним вуликом сприятливо впливає на здоров'я людини.  Показники основних систем життєзабезпечення організму під впливом перебування людини в близькому контакті з бджолиними сім'ями, поліпшуються.

 При замірах  біополя окремих особин та бджолиної сім'ї в цілому, виявлено що розмір біополя матки : 60 - 80 см, трутня  60 - 70, робочої бджоли  45 - 55,  самої сім'ї за зовнішньою стінкою вулика  35 - 45 см. Показники варіюють залежно від сили сім'ї, кількості та величини бджіл і матки, їхнього стану.Біополе присутнє в вулику і під час зимівлі бджіл.

Цей фактор  використовується при лікуванні людей. Достатньо тільки помістити людину в таке біополе на кілька годин і результати позначаться відразу.

Під дією величезного біологічного магнітного поля відбувається нормалізація електромагнітного поля людини, тобто бджолине біополе впливає на весь організм. У людини нормалізується артеріальний тиск, покращуються процеси мікроциркуляції, серцевий та мозковий кровообіг, функція дихання, усувається спазм і покращується тонус м’язів. Таким чином відбувається природне оздоровлення без використання хімічних засобів.

 Оздоровлення проводиться в спеціальному будиночку на лежаках, над  8 бджолиними сімями. Одночасно може розміститися дві людини.

Ефективність оздоровлення  залежить від тривалості перебування в ньому. Для досягнення оздоровчого ефекту та відпочинку, рекомендується перебувати на лежанці не менше 2 годин. Значно більшого ефекту можна досягнути, переночувавши в будиночку.

 

Booking.com
На карті
Адреса
вулиця Миру , 15
Світязь, Ковельський район, Волинська область
Цікаві місця поряд
Завантаження...