Адреса
вул. Незалежності
Пульмо, Ковельський район, Волинська область
Дивитися на карті
Координати:
51.5105, 23.773
Відгуки
Дивитись всі

Храм Святого Миколи Чудотворця

Дивитися всі фото (2)
Храм Святого Николая Чудотворца
Храм Святого Николая Чудотворца

Православний (УПЦ МП) храм Святого Миколи Чудотворця знаходиться в селі Пульмо, Шацького району. Саме село розташоване між двома озерами: Світязем і Пулемецьким. Храм було побудовано у 1896 році за рахунок коштів місцевих парафіян. Церкву за часів радянської влади не закрили. Вона діяла протягом усієї своєї історії. З 1962 по 2002 рік настоятелем був отець Яків Глинянко.

З 2002 року і по сьогодні у Свято-Миколаївській церкві проводить службу ієрархій Олександр Черевко. Протягом його служби церква набула нового вигляду. Відтак, зробили нову огорожу з величною вхідною брамою, на території церкви зробили клумби з живих квітів. Попри те, що храм – це пам’ятка архітектури місцевого значення, протягом останніх років стіни оббили пластиковою вагонкою, реконструювали куполи, покривши золотистою бляхою. А ще старі дерев’яні вікна поміняли на нові металопластикові.

Запроваджено тут відвідувати недільну школу в позаурочний час кілька разів у тиждень. Також у місцевій школі є куточок духовності, в якому знаходиться бібліотека із духовною літературою. Кожного року настоятель церкви з дітьми готує вертеп до Різдва Христового і різні сценки до дня Святого Миколая.

Booking.com
На карті
Адреса
вул. Незалежності
Пульмо, Ковельський район, Волинська область
Проживання
Завантаження...
Інші пропозиції в цьому населеному пункті