Пропозиція співпраці для власників пропозицій відпочинку

Команда RestLib пропонує Вам безкоштовно розмістити свою пропозицію відпочинку в каталог сайту про відпочинок RestLib.com.ua, тим самим збільшити кількість своїх клієнтів.

 

Для чого потрібно розміщення свого пропозиції на сайті RestLib.com.ua?

 

 • За рахунок розміщення на сайті, Ви розширюєте сезон для своєї пропозиції. Ви отримаєте зростання кількості клієнтів на початку і в кінці сезону відпочинку.
 • Отримаєте додаткову безкоштовну рекламу.
 • Пропозиція стає незалежним від впливу зовнішніх факторів (наприклад, погоди). Бронювання відбувається заздалегідь і зазвичай не скасовується, оскільки відмова приносить втрату коштів, сплачених Вам за бронювання.
 • Вашим клієнтам буде простіше поділитися інформацією про Вашому реченні з друзями і знайомими, відправивши посилання на пропозицію на нашому сайті.

 

RestLib.com.ua - унікальний інтернет-каталог пропозицій відпочинку на території Шацьких озер, Азовського і Чорного морів, Українських Карпат. На сайті можна розміщувати будь-які пропозиції, які мають відношення до відпочинку (проживання, активний відпочинок, оздоровлення, інші пропозиції). Сайт виконує рекламно-інформаційну функцію, тим самим забезпечуючи збільшення Ваших потенційних клієнтів. Зареєструвавшись на сайті і розмістивши свою пропозицію, Ви отримуєте величезний охоплення цільової аудиторії (щодня на сайті переглядається більше 1500 пропозицій відпочинку), тобто Ваших потенційних клієнтів, які, використовуючи інтернет, бажають самостійно спланувати свій відпочинок і вибрати місце для цього, спланувати відпустку, відрядження або проведення семінару, конференції і знайти пропозиції згідно з власними вимогами, безпосередньо забронювавши для себе номери. Ресурс RestLib.com.ua спрямований відвідувачів в цілому з України та країн СНД.

 

Унікальні переваги RestLib.com.ua:

 

 • Безкоштовне розміщення без щорічних платежів.
 • Повне управління власною пропозицією. Після реєстрації на сайті Ви можете самостійно розміщувати/редагувати/видаляти свої пропозиції (можна додати будь-яку кількість пропозицій).
 • Заповнення форми пропозиції дозволяє надати максимально якісну та повну інформацію про Ваш об'єкт пропозиції. Відпочиваючі отримують повну інформацію про інфраструктуру і номерний фонд об'єкта (за обсягом інформації, сторінка пропозиції (фото + текст) не поступається власним сайту).
 • Можливість віддавати перевагу своєму реченні перед іншими за допомогою рекламних платних послуг на сайті. Підключати рекламні послуги можна самостійно з особистого кабінету на сайті в зручний для Вас час і на необхідний період. Оплата здійснюється онлайн з банківської карти.
 • Інформація і фотографії об'єктів розміщені згідно чіткої структури, яка є зручною та інформативною.
 • У особистому кабінеті відображається детальна реальна статистика, окремо за переглядами Вашої пропозиції і номера телефону за день, тиждень, місяць і всього (за весь період розміщення на сайті).
 • Можливість спілкуватися з відпочиваючими на сайті через особисті повідомлення в кабінеті.
 • Можливість стежити і реагувати на коментарі відвідувачів сайту з приводу Вашого пропозиції.
 • На відміну від інших, сайт RestLib.com.ua розроблено так, щоб привертати увагу однаково до всіх розміщених пропозицій (за винятком тих, до яких підключені платні рекламні послуги). Для кожного відвідувача сайту порядок пропозицій на сайті змінюється, тобто для кого-то Ваша пропозиція перше, для кого-то в середині, а для когось останнє у списку.
 • Ми рекламуємо свій сайт в інтернеті, тим самим рекламуючи та пропозиції відпочинку, розташованих в каталозі.

 

Як додати свою пропозицію в каталог RestLib.com.ua?

 

Розмістити свою пропозицію відпочинку на сайт можна з будь-якої сторінки сайту з допомогою кнопки «Додати пропозицію», яка знаходиться в шапці сайту.

Є ідеї щодо поліпшення сервісу?
Є ідеї щодо покращення ресурсу?