18 Січень 2016 г. — 17:48

Зимовий відпочинок в Карпатах

Зимовий відпочинок в Карпатах

В Україні багато різних видів активного зимового відпочинку. Але найперша асоціація, яка виникає – це лижі. На гірськолижні курорти приїжджають аби провести свій медовий місяць, у відпустку з сім’єю або просто відпочити з друзями. В Карпатських горах неймовірної краси пейзажі, іскристий морозець та зачаровуюча казка засніжених вершин. Екологічно чисте повітря, самобутність місцевої культури, доброта карпатських жителів не залишать Вас байдужими. З кожним роком все більше туристів обирають відпочинок в Карпатах зимою.

Тут можна покататись на лижах, сноубордах, ковзанах та санях. Є спеціально облаштовані траси для новачків та професіоналів, деякі з них навіть освітлюються вночі. Для тих, хто не має спеціального спорядження або тільки навчається, може взяти в прокаті все необхідне спорядження за доступною ціною і замовити послуги інструктора. Також організовуються лижні та піші тури. Щодо проживання в Карпатах, то туристи можуть вибрати готель чи окремий будинок залежно від фінансового становища.

Після активних розваг на гірськолижних курортах пропонують такий набір послуг: баня, сауна, SPA-центр, кафе та ресторани.

Люди старшого віку можуть покращити своє здоров’я, відвідавши мінеральні курорти. Там також безліч розваг відповідно до Ваших вподобань та можливостей.

Завантаження...
Схожі статті
11 Лютий 2017 р. — 14:16
Запрошуємо вас в зимовий похід по Боржавському хребту з ночівлею в теплому і комфортному будиночку. За...
30 Березень 2016 р. — 19:44
У селищі Чинадієво, що біля міста Мукачево, на просторах старовинного Замку Кохання проходитиме...
14 Лютий 2018 р. — 14:32
Мандрівник з України зняв відео зі своєї подорожі на вершину гори Піп Іван. Отримані...