17 Лютий 2016 г. — 19:52

Шацькі озера. Зимовий відпочинок

Шацькі озера. Зимовий відпочинок

Не менш актуальним питанням аніж «Де відпочити влітку?» являється питання «Де відпочити зимою?». До вибору місця відпочинку люди підходять дуже відповідально. Шукають умови проживання та розваги в залежності від «ширини» гаманця. Зимовий відпочинок – це сезонні розваги, море емоцій, гарний настрій та позитивні враження. 

Популярним курортом вважаються і Шацькі озера. Але усі звикли приїжджати сюди лише влітку. Хоча, тут є і зимові розваги. Незабутні враження та цікаві розваги Вам гарантовані. 

Особливе задоволення можете отримати, коли будете кататись на ковзанах. Простір для маневрів, велика швидкість, адреналін, зимові краєвиди. А місцем для катання стане величезне озеро. Якщо не маєте власних ковзанів, то на березі озера Чорне є прокат. Також там можна взяти і ключки для гри в хокей.

Для Шацьких озер характерні подекуди заболочені береги, до яких влітку не дістатись. А зимою це стає можливим. Зовсім безкоштовно Ви можете пішком пройтись на острів величного Світязя та на інші озера.

А ще в озерному краї організовуються подорожі на буєрах. Це щось середнє між парусною яхтою та санями на трьох ковзанах, який пересувається виключно по льоду. Незвичайне судно здійснює маневри та гальмує завдяки силі вітру, що дозволяє йому долати великі відстані. Особливість цього транспортного засобу – здатність легко розвивати велику швидкість.

Завантаження...
Схожі статті
26 Липень 2016 р. — 20:20
Станислав Степаненко - києвлянин, який зняв на відео власний відпочинок на Шацьких озерах і передав їх...
25 Травень 2016 р. — 10:39
Озеро Світязь чисте та глибоке. Воно вабить своєю красою та чарівністю. Вода в ньому настільки...
26 Травень 2017 р. — 19:54
Шацькі озера – знаходяться на Західній Україні. Це група з 22 озер в Шацькому національному...