8 Лютий 2018 г. — 13:54

День закоханих в Україні

День закоханих в Україні

День усіх закоханих у нас випадає в зимову пору, тож погода  не зовсім романтична. Кращим рішенням буде провести цей день в якомусь теплому та затишному місці. Для тих  хто не бажає сидіти в чотирьох стінах, ми склали список найромантичніших місць нашої країни, які варто відвідати разом з коханою людиною.  

 

 

 

1. Острів закоханих


Цей острів знаходиться у одному з найживописніших міст України - Тернополі. Острів отримав свою назву через неймовірно романтичну атмосферу, яка окутує його у вечірній період, коли на дворі сутінки і джерелом світла стають тисячі вогників вечірнього міста, а навкруги тишина. 
Також існує легенда, що якщо закохана пара подивиться у водяне дзеркало то побачить там своє майбутнє.

 

 


2. Пам'ятник закоханим


Пам'ятник розташований у Харкові та оточенний фонтаном, що робить місце ще гарнішим. Якщо вірити місцевим жителям то, якщо перед поцілунком змочити губи водою з цього фонтану, то кохання обов'язково буде довгим і щирим. 

 

 

 

 

 

 


3. Тунель закоханих


Напевно кожен українець чув про це місце на Рівненщині, але мало хто відвідував його. Якщо ви ще досі не були там, то день святого Валентина чудовий привід відправитись туди зі своєю половинкою. Тунель, звичайно, виглядає краще у зелену пору року, але і вкритий снігом він не втрачає своєї краси.
Головне - не забудьте тепло одягнутися. 

 

 

 

 

 


4. Фонтан "Рошен"


Розташований фонтан у Вінниці і являє собою неймовірне шоу, що складається з води, музики та світлових ефектів. Цей фонтан вважається найвидовищнішим і найбільшим фонтаном Європи. І щось є романтичне у цих шоу, адже фонтан бачив біля себе чимало зізнань у коханні.

 

 

 

 

 

5. Італійський дворик 

Дворик знаходиться у внутрішньому подвір'ї палацу, що на Площі Ринок у Львові і є ідеальним місцем для закоханих. Особливістю цього місця окрім архітектури є ще повна звукоізоляція від шуму міста. У теплу пору року тут організовують безкоштовні покази фільмів та грає жива музика. Все наче спеціально створенне для закоханих пар, що шукають затишку.

Завантаження...
Схожі статті
07 Березень 2021 р. — 13:39
Загальна інформація про гору Гора Хом'як маршрут Що подивитися поруч Що варто брати з собою Де...
18 Січень 2016 р. — 17:48
В Україні багато різних видів активного зимового відпочинку. Але найперша асоціація, яка виникає – це...
30 Березень 2016 р. — 19:44
У селищі Чинадієво, що біля міста Мукачево, на просторах старовинного Замку Кохання проходитиме...