30 Березень 2016 г. — 19:44

На Закарпатті пройде фестиваль квітів «Кохання в Сент Міклош"

На Закарпатті пройде фестиваль квітів «Кохання в Сент Міклош"

У селищі Чинадієво, що біля міста Мукачево, на просторах старовинного Замку Кохання проходитиме фестиваль квітів. Останнім часом він став справжнім культурно-мистецьким центром та душею місцевості.

Десять команд професіоналів-флористів з різних куточків України приїдуть продемонструвати свої вміння. Мовою квітів майстри будуть розказувати про вічний пошук гармонії. Свої роботи вони присвятять тій історії кохання, що декілька століть тому сталась саме тут.

Планують розмістити в залах замку та на зовнішніх стінах дивовижні квіткові інсталяції. Ще з давніх давен символом справжнього кохання вважають троянду. Через це вона і буде королевою фестивалю.

Усі бажаючі не тільки із України, але й із сусідніх держав мають можливість насолодитись красою заквітчаного замку, при романтичному освітленні факелів поринути у минулі часи, почувши історію справжнього кохання.

Для любителів селфі будуть встановлені фони яскравих квітів. Також Ви зможете побачити виступ Львівського вуличного театру «Воскресіння» та театралізовану вогняну виставу.

Завантаження...
Схожі статті
07 Березень 2021 р. — 13:39
Загальна інформація про гору Гора Хом'як маршрут Що подивитися поруч Що варто брати з собою Де...
14 Лютий 2018 р. — 14:32
Мандрівник з України зняв відео зі своєї подорожі на вершину гори Піп Іван. Отримані...
08 Лютий 2018 р. — 13:54
День усіх закоханих у нас випадає в зимову пору, тож погода  не зовсім романтична...