25 Травень 2016 г. — 18:55

Купальний сезон на Шацьких озерах відкрито

Купальний сезон на Шацьких озерах відкрито

Відпочинок на Світязі та загалом на Шацьких озерах асоціюється у всіх із спекотним літом. Туристи починають сюди приїжджати зазвичай в середині червня. Однак, на вулиці травень, а дехто вже відкрив для себе купальний сезон. Відпочинок на Шацьких озерах – це прозора вода озер, лікувальна глина, чисте повітря, аромат соснового лісу, різноманітні розваги для дітей і дорослих.

З кожним роком кількість відпочиваючих збільшується. І цього року жителі Шацького району готуються зустріти ще більше туристів. Тому облаштовують нові та вже існуючі пляжі, покращують умови проживання, оздоровлення, відпочинку, модернізують екологічні стежки, розробляють нові маршрути екскурсій тощо.

 

Відпочинок на Шацьких озерах. Ціни 2016

 

Зараз люди активно працюють, аби покращити умови проживання на Шацьких озерах до початку курортного сезону. Досвідчені туристи вже починають бронювати місця для відпочинку. Так, як більшість приїжджає у липні, в пік сезону. А тоді важко знайти хоча б якесь житло на Шацьких озерах. Найдешевший відпочинок 2016 року на Світязі сягає від 80 грн/добу за людину в будинках економ-варіанту. В котеджах біля озера – від  200 грн/добу за людину. Але в розпал літа ціни ще піднімуться. Зекономити зможуть любителі кемпінгу. На території Шацького національного природного парку є 2 наметові містечка: «Незабудка» та «Пісочне».

vidpochynok-na-shatskyh-ozerah

vidpochynok-na-svityazi

 

vidpochynok-na-shatskih-ozerah-2016

 

shatski-oxera-vidpochynok

Завантаження...
Схожі статті
26 Липень 2016 р. — 13:15
Шацькі озера з кожним роком набирають все більшої і більшої популярності серед відпочиваючих, що...
13 Березень 2016 р. — 19:12
Через роботи, які проводяться біля озера Біле, Любешівського району, жителі Білорусії можуть відвести...
04 Червень 2017 р. — 22:06
Шацькі озера – назва цілої групи озер: Герасимове, Довге, Карасинець, Климовське, Кримне, Кругле,...