10 Травень 2016 г. — 23:12

1 червня стартує офіційний купальний сезон у Одесі

1 червня стартує офіційний купальний сезон у Одесі

Минулого року Одесу відвідали мільйон сімсот тисяч відпочиваючих. Цього року одесити планують зустріти ще більше туристів. Тому облаштовують нові пляжі, відкривають ресторани та готелі. Купальний сезон цьогоріч розпочнеться 1 червня. Відпочинок в Одесі 2016 – це південне сонце, теплий клімат, чисте морське повітря, аромат степових трав, неймовірної краси парки, безліч водних розваг, піщані пляжі, історичні та культурні пам’ятки.

 

 

Безкоштовні пляжі в Одесі

 

 

Пляжний сервіс цього літа стане доступнішим для будь-яких відпочиваючих. У місті готуються до відкриття п’яти нових муніципальних пляжів. Раніше тут був лише один безкоштовний пляж. Платні, у свою ж чергу, мають надати безкоштовні ділянки. До відкриття купального сезону в Одесі усі місця відпочинку мають перевірити санітарні служби, а водолази дослідять морське. На даний момент повністю готовими є лише 4 пляжі. Представники влади запевняють, що до 1 червня відкриються усі місця для засмаги та купання.

 

 

 

Ціни на відпочинок в Одесі 2016

 

 

Протягом цього року одесити працювали для того, щоб виправити минулорічні недоліки, на які їм вказували відпочиваючі. Зараз люди вже активно бронюють місця для того, щоб краще провести літній відпочинок на Чорному морі в Одесі. За даними сайту fakty.ictv.ua, він подорожчає приблизно на 20 % або і більше. Найдешевший відпочинок 2016 року в Одесі починається від 600 грн. за добу. У приморській зоні він сягає від 1300 грн. А от в будинку біля Чорного моря – 2500 грн. Але в пік сезону ціни ще піднімуться. Зекономити люди зможуть на пляжному сервісі, адже їхня кількість збільшиться в порівнянні з минулим роком.

Відпочинок в Аркадії

 

 

До початку сезону оновилась і Аркадія – молодіжний курортний район. Він являє собою ресторанно-розважальний комплекс із елементами торгівельного центру. Він відомий в першу чергу не морем і пляжем, а нічними клубами та великою кількістю розваг. Цьогорічною цікавинкою Аркадії буде аквапарк. Відкрився він ще осінню, але зараз його розширюють. 

Завантаження...