Адреса
біля села Пилипець
Закарпатська область
Дивитися на карті
Координати:
48.6564, 23.269
Відгуки
Дивитись всі

Водоспад Шипіт

Дивитися всі фото (4)
водоспад Шипіт
водоспад Шипіт

Однією з головних пам'яток Карпат в Україні є широко відомий водоспад Шипіт. Серед великої кількості водоспадів саме цей прославився серед сотні тисяч туристів з усього світу. Іноземні гості, а також жителі України, настільки переймаються любов'ю до незвичайного місця, що з року в рік купують путівки в казкові Карпати. Існує думка, що найкраще відвідувати Шипіт саме навесні. Причиною такого висновку слугує явище танення льодів і снігу після зими. Осінній водоспад також гарний і все так само зачаровує своїх гостей.

Історія назви

Ні для кого не секрет, що магія водоспаду укладена і в його назві. Крім чарівної краси, Шипіт володіє незвичайною властивістю: у той час як безліч інших його аналогів видають більше гримучі звуки, даний водоспад по-справжньому "шепоче". Саме завдяки звуку, який вже здалеку здатен зачарувати будь-якого туриста і навіть місцевого жителя, повноводний водоспад і знайшов свою назву.

Магія Шипіта

Плануючи поїздку в Карпати, обов'язково включіть в свій список пам'яток водоспад. У будь-який час року туристи готові приїжджати сюди щоб провести тут хоча б кілька хвилин. Недалеко від загадкового місця пролягає канатна дорога, яка так само користується популярністю серед приїжджих туристів. Скориставшись послугами канатки у вас є можливість піднятися трохи вище і своїми очима побачити те, заради чого варто жити і приїжджати сюди знову і знову.

Недалеко від водоспаду ви зможете знайти все необхідне для гарного відпочинку. Пункти продажу продуктів і сувенірів, соковитий шашлик і вино на розлив. Зимовий Шипіт не менше гарний, ніж у літню пору року. Влітку ж часто має місце наметовий вид відпочинку біля підніжжя водоспаду. Щорічно тут збираються доброзичливі неформальні групи туристів, які з радістю розділять з Вами дивну атмосферу літнього відпочинку. Саме цю подію описують багато літературних шедеврів. Одним з таких є книга сучасного письменника Любка Дереша "Трохи пітьми".

Вибравши Шипіт для відпочинку ви можете вибрати пішу прогулянку або ж справжній автобусний тур. Приїхавши сюди на особистому автомобілі також не повинно виникнути жодних проблем із в'їздом.

Booking.com
На карті
Адреса
біля села Пилипець
Закарпатська область
Завантаження...
Інші пропозиції в цьому населеному пункті