Адреса
75км вздовж Івано-Франківської області.
Івано-Франківська область
Дивитися на карті
Координати:
48.4383, 24.3261
Відгуки
Дивитись всі

Система гірських хребтів Горгани

Дивитися всі фото (4)
Система гірських хребтів Горгани
Система гірських хребтів Горгани

Ще однією визначною пам'яткою Івано-Франківської області є система гірських хребтів під назвою Горгани, яка розтягнулася на 75 кілометрів і вважається популярним місцем серед туристів.

Родзинка даного місця полягає в деякій дикості. Якщо ви – та сама людина, який мріє усамітнитися там, де немає нікого, зовсім ні душі - тоді Горгани створені для вас. Саме тут ви точно не зустрінете галасливих компаній, одиноких роззяв і вже точно місцевих жителів з недалеких селищ і сіл. Краса незайманих пейзажів не просто заворожує, побувавши тут один раз вам точно захочеться повернутися.

Особливості Горган

Довжина гірського хребта становить приблизно 75 кілометрів, ширина - 40 км. Висота гір досягає мало не двох кілометрів, а саме: від 1500 до 1800 метрів, що є незвичним показником. Специфікою Горган є кам'яна розсип, власне тому гірський хребет і назвали Горганами. Гуцули називають цю розсип Горго, саме у зв'язку з цим гірська система отримала таку дивну назву.

Дощові дні - не найкращий час для подорожі тут, адже камені стають дуже слизькими, і такий похід може закінчитися з травмами та забоями. Різноманітна рослинність на цих вершинах відрізняється своєю унікальністю. Тут можна зустріти навіть ті рослини, які ви не зустрінете більше ніде. На самій верхівці Горган, аж до самої середини літа, все приховано щільним сніговим покривом. Трохи нижче - різноманітність лісів і незвичайних рослин. Цікаво відзначити той факт, що саме тут ви можете зустріти мало не найзнаменитішу квітку, про яку складено безліч українських пісень, а саме - червону руту.

Специфіка перебування на Горганах

Найчастіше підйом на вершину Горган ускладнений незвичайним рельєфним покриттям. Саме тому час, розрахований і відведений на підйом, може варіюватися з поправкою на обставини. Найшвидший похід триває в середньому близько трьох днів. Повний огляд місцевості, збір грибів, ягід і милування незвичайними рослинами займають в середньому тиждень. Обережність - перший помічник і вірний друг у тому випадку, якщо ви наважуєтеся на підйом по гірському хребту. Незвичайна атмосфера і чудовий вид, що відкривається з висот безсумнівно відволікає від маленьких небезпек проходження. Незважаючи на труднощі, які досить часто виникають при подоланні гірських висот, отримані враження цілком і повністю виправдають всі витрачені ресурси.

Booking.com
На карті
Адреса
75км вздовж Івано-Франківської області.
Івано-Франківська область
Завантаження...