Адреса
урочище Бубнище
Івано-Франківська область
Дивитися на карті
Координати:
49.0434, 23.6815
Відгуки
Дивитись всі

Скелі Довбуша

Дивитися всі фото (4)
скелі Довбуша
скелі Довбуша

Ще одним улюбленим місцем туристів є невелика група скель, які часто називають Скелями Довбуша. Справжня казка для приїжджих туристів розташовується в Івано-Франківській області, недалеко від села Бубнище. Це село стало дуже популярним завдяки мальовничому куточку скель, адже подивитися на них варто хоча б раз у житті. Назва широко відомого туристичного містечка походить від старовинної легенди про Олексу Довбуша, який на тому самому місці розбивав свій табір. На сьогоднішній день це місце вважається частиною ландшафтного парку і пам'яткою природи, знаходиться під охороною місцевої влади і радує своїх відвідувачів охайним виглядом.

Особливості пам'ятки

Історія Скель Довбуша орієнтовно налічує ось вже 70 мільйонів років з дня їх утворення на морському дні. Довжина скелястого масиву близько кілометра в довжину, місцевість навколо обійнята густим буково-ялиновим лісом.

Розкидані по лісовій території скелі віддалено нагадують якісь фігури, на честь яких і були названі. Багато печер, які можна знайти серед скель, досі не вивчені фахівцями, дослідження ведуться донині.

Для любителів активного відпочинку тут час від часу надається нагода взяти участь у захоплюючих змаганнях зі скелелазіння. Маршрути складаються спеціально для туристів, різна складність дозволить розважитися і спробувати свої сили у всіх вікових категоріях.

Навколишня природа лісу надає скелям особливу чарівність. Чистота повітря і рельєфні особливості формують дивовижну, позитивну першу думку у туристів. Соковиті фарби в поєднанні лісу і скель занурюють в атмосферу справжнього чарівництва.

Погодні умови

Скелі Довбуша - це місце, де найчастіше сиро і дощитиме. Кращий час у році для поїздок сюди - це останній місяць літа. У серпні тут тепло і сухо, температура повітря коливається в межах 20-25 градусів. Нічний час доби характеризується свіжим прохолодним повітрям. Достаток зелені на території скелястого масиву обумовлено незвичайним кліматом, що сприяє росту рослин і лісів.

Booking.com
На карті
Адреса
урочище Бубнище
Івано-Франківська область
Завантаження...