Адреса
вулиця Дерибасівська
Одеса, Одеська область
Дивитися на карті
Координати:
46.4841, 30.7388
Відгуки
Дивитись всі

улица Дерибасовская

Дивитися всі фото (4)
улица Дерибасовская
Дерибасовская улица

Напевно в кожному місті будь-якої країни є така вулиця, яка вважається серцем всього міста. Саме цю вулицю насамперед шукають всі туристи, що приїжджають на відпочинок. Найчастіше тут зосереджена велика кількість пам'яток: пам'ятників, музеїв і все, що може залучити приїжджого гостя. В Одесі – це вулиця Дерибасівська. Про неї складають пісні та вірші, вона фігурує в багатьох найвідоміших фільмах. Історія всієї Одеси відбивається саме в цьому місці.

Історичне значення вулиці

Назва «Дерибасівська» походить від імені першобудівника Одеси. Однак назва вулиці не завжди було такою. З найперших днів свого існування вона називалась "Гімназьска" або ж "Гімназична". Після цього, кілька разів змінивши свою назву, в 1941 році вона знову повернула своє справжнє найменування і стала «Дерибасівською».

Враховуючи наростаючу популярність, вулиця стала справжнім епіцентром скупчення іноземних гостей і приїжджих туристів з України. Саме тут можна добре відпочити, повеселитися під час вечірніх прогулянок. Вдень тут все так само людно, вулиця живе в будь-який час року і доби. Неподалік розташовується міський парк, в якому можна трохи перепочити від важкого дня, насолоджуючись прилеглими пам'ятками та приємною атмосферою.

Культурне життя Одеси

Одеса – незвичайне місто. Приїжджаючи сюди, відразу відчувається надзвичайної сили затишна атмосфера. Гарне оформлення вулиць, архітектура будівель залишає незабутнє гарне враження про місто. Дерибасівська вулиця не приведе вас до моря, проте це аніскільки не робить її гіршою. Вона як і раніше буде залишатися головною вулицею міста. Тут ви можете споглядати велику кількість пам'яток, в тому числі і засновнику міста. Театри, музеї, міські парки і, звичайно ж, висаджені вздовж проїжджої частини липи – це саме те, за що можна полюбити Одесу з першого погляду.

Booking.com
На карті
Адреса
вулиця Дерибасівська
Одеса, Одеська область
Проживання
Завантаження...