Адреса
Перекопська, 13
м. Херсон, Херсонський район, Херсонська область
Дивитися на карті
Координати:
46.6668, 32.6636
Відгуки
Дивитись всі

Херсонская крепость

Дивитися всі фото (3)
Херсонская крепость
Херсонская крепость

Херсон вважається найважливішим економічним центром України. Тут розташований великий залізничний вузол, який пов'язує багато міст України та інших країн. Це місто не можна назвати курортним, проте воно є справжнім скарбом степових країв. Неймовірної краси природа приваблює сотні тисяч туристів щорічно. Саме в цьому чудовому місті знаходяться декілька десятків пам'яток, які повинен побачити кожен, хто наважується відправитися в подорож по Херсонській області.

Історія фортеці

Архітектурний розвиток міста не настільки приваблює туристів, скільки певні надбання, наприклад, Херсонська фортеця. Своєму виникненню вона зобов'язана ще запорізьким козакам. Саме вони на цьому місці влаштувалися в 1737 році. Пізніше, за будівництво фортеці був у відповіді Ветошкин, який в найближчому майбутньому став головним архітектором. Проект був розроблений і затверджений. А в 1778 році було закладено основу фундаменту нинішньої фортеці. Хоча на той час це була справжня військова оборонна споруда.

Потужний комплекс для оборони території складався із фортеці з великою кількістю тунелів. Вони проходили під землею і були розраховані на екстрені ситуації, коли втеча – це кращий вихід. Історія свідчить про те, що горда і неприступна фортеця не брала участь ні в одній битві, тому як всі битви відбувалися на більш далеких територіях.

Херсонська фортеця сьогодні

На сьогоднішній день колишня споруда є не тільки красивою фортецею, а й справжньою історичною пам'яткою архітектури. На жаль, військова історія не торкнулася життя фортеці, але це не робить її менш цінною для корінних жителів Херсона, приїжджих гостей. Відправившись в подорож в даний регіон, туристи можуть споглядати всього лише деякі вцілілі частини оборонного комплексу фортеці. Зокрема, це Московські і Очаківські ворота, найглибший кріпосної колодязь. Також для приїжджих гостей доступна будівля міської в'язниці, де свого часу відживали своє спіймані владою засуджені злочинці.

Booking.com
На карті
Адреса
Перекопська, 13
м. Херсон, Херсонський район, Херсонська область
Проживання
Завантаження...