bazu_vydpochynky_v_henicheskuГенічеськ - відмінне місце для відпочинку з розвиненою інфраструктурою, хорошими пляжами і місцями для відпочинку.

Зібравшись з сім'єю на відпочинок, ви точно не помилитеся, якщо виберете Генічеськ. Тут немає різкої зміни клімату, що дуже важливо для маленьких дітей. Прекрасні піщані пляжі, тепле море, пологий і плавний вхід в воду. Також не варто забувати про лікувальні властивості Сиваських грязей і цілющих мінеральних гарячих джерел, широко відомих не тільки в Україні, але і в Європі.

Для молоді тут також є чим зайнятися, головне, пам'ятати, що основна частина тусовок і кафе знаходиться біля пляжів, і музика там грає до самого ранку.

Дістатися до Генічеська не складе труднощів, так як тут комфортна транспортна розв'язка для будь-яких засобів пересування, є вокзал і автовокзал. Можна дістатися поїздом в Новоолексіївку, звідти електричкою до Генічеська або ж прямими автобусними рейсами.

Відпочиваючи в Генічеську, ви зможете з'їздити в безліч найближчих населених пунктів на екскурсії або ж своїм ходом: Азовське, коса Арабатська Стрілка, Щасливцеве, Генічеська гірка. Також Генічеськ знаходиться в одній широті з Кирилівкою, Залізним Портом і Затокою.

Перш ніж спланувати відпочинок в Генічеську на вихідні або на свята, варто подумати про вибір турбази, і тут варто відразу звертати увагу на їх віддаленість від узбережжя і на розташування в певному районі в цілому.

Головні ціноутворюючі фактори: зручності в номері, відстань до пляжу, висота сезону. В більшості своїй житло для відпочинку в Генічеську представлено приватним сектором і базами відпочинку. Можна знайти як недорогі бази відпочинку, так і бази з підвищеним комфортом.

Зняти житло в Генічеську на морі в туристичний сезон вкрай складно, тому радимо подбати про бронювання номера заздалегідь, тим більше, що ціни в туристичний сезон різко виростуть, тому ви заощадите свій бюджет, якщо прислухаєтесь до нашої рекомендації.

Якщо шукати житло в приватному секторі, де вартість розрахована від господарів без зайвих атрибутів розкоші - цінник вас здивує: від 50-80 грн за ніч. Бази відпочинку в Генічеську коштують трохи дорожче, але, і умови там приємніші, і можуть задовільнити найвибагливішого туриста.

Зняти номер на базі відпочинку буде коштувати вам від 120 грн за ніч. Так, Генічеськ завжди радував своїх туристів приємними цінами як в економ - варіанті, так і для VIP-класу. Так що не варто зволікати, приїжджайте!

Нічого не знайдено.
Ви переглянули всі помешкання типу Бази відпочинку в Генічеську
А в нас на сайті ще є: