vidpochynok_na_azovskomu_mory_na_travnevi_svjataУкраїнський Азов - відома здравниця. Травневі свята на Азовському морі 2021 - це не тільки відпочинок, а й внесок в своє здоров'я і благополуччя. Лікувально-грязьові джерела, багатий фітонцидами повітря через близькість степів, сольові озера створюють відмінні умови для оздоровлення та одужання.

Дістатися до Азова не складе труднощів як власним авто, так і громадським транспортом.

Житло - на будь-який запит. Ви знайдете і номери для двох, і сімейні котеджі, і пансіонати для людей похилого віку. Ціни варіюються від комплексу послуг і зручностей, які ви побажаєте, а також від району і місця, куди вирішите поїхати.

Серед усього розмаїття місць, які можна вибрати для відпочинку, найбільш популярними вважаються Кирилівка, Бердянськ, Генічеськ, Арбатська Стрілка і Приморськ.

Кирилівка з 1999 року є офіційно визнаним курортом державного значення. Гарне місце як для молоді, так і для сімей з дітьми. Широкий ціновий діапазон, рекреаційні точки і відмінна інфраструктура.

travnevy_svjata_na_azovskomu_mory

Бердянськ - місто промислове. Швидше підходить для відпочинку і набережних прогулянок, ніж для купання. Якщо хочете на травневі купуватися - вибирайте Бердянські коси. А в Бердянську відмінно розважатися.

Головний плюс Приморська - це бюджетность відпочинку та близькість до моря, де б не знаходилося ваше житло. Місце для відпочинку з малюками і комфортного перебування для дорослих людей на природі.

У Генічеську є все для того, щоб ваш відпочинок на Азовському морі на травневі свята пройшов по вищому розряду. Всілякі місця розваг і активного денного відпочинку. Інфраструктура і піша доступність до всіх необхідних пунктів.

Арабатська Стрілка - це коса з трьох селищ: Генічеська Гірка, Щасливцеве, Стрілкове. Житло в економних умовах надається в приватному секторі, за високу якість обслуговування і комфорт доведеться доплатити. Луна-парки, дельфінарії, магазини і аптеки - вся інфраструктура краще розвинена в Щасливцевому і Генічеській гірці.

Який би вибір ви не зробили, незважаючи на пріоритети і можливості, відпочинок на Азовському морі в травні - пройде на ура, не сумнівайтеся!

Знайдено пропозицій: 40
с. Степанівка Перша
до моря 100м
від 175 ₴з людини
x4 - від 700 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
с. Стрілкове
від 150 ₴з людини
x3 - від 450 на добу за номер
x4 - від 600 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
Рейтинг5(2 Відгуки
с. Строганівка
від 225 ₴з людини
x4 - від 900 на добу за будинок
Харчування
Без харчування, Самостійне приготування
коса Федотова
від 50 ₴з людини
від 500 на добу за будинок
x3 - від 150 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
коса Пересип