lytnyj_vidpochynok_na_azovsjkomu_moryХоч як би йшли наші справи, а поїхати відпочити ми все одно хочемо. І в цьому році також поїдемо на моря. У даній статті ми проаналізували можливі місця, де можна організувати свій відпочинок на Азовському морі влітку 2021. Раді Вас ознайомити з усією актуальною інформацією.

«Хочу поїздку на Азовське море» - це дуже абстрактне бажання. Куди саме? Бердянськ, Арабатська стрілка, Кирилівка, Генічеськ, Приморськ? Вибір за вами. Важливо також розуміти, що ж вас більше цікавить: сімейна поїздка з дітьми або ж відпочинок на двох. Враховуйте всі ці фактори для якісного планування і, як наслідок, прекрасного відпочинку.

Кожен з курортів Азовського моря має свої плюси, пам'ятки і особливості. Ціни на відпочинок на Азовському морі влітку також відрізняються, не дуже сильно, але це варто враховувати, плануючи свій бюджет на житло, харчування і розваги. Також важливо, що вам ближче: бюджетний відпочинок з рекреаційною зоною або ж вища якість обслуговування і кращі готелі, де «все включено». Безсумнівно, Азовське море може запропонувати варіанти відпочинку на будь-який смак, варто тільки вирішити, чого ви хочете.azovske_more_vodpochynok_litom

М'який клімат Азова показаний для дітей і літніх людей. А також для того, щоб оздоровитися або навіть підлікуватися в будь-якому віці. Не варто забувати, що крім усього, Азовське море - це здравниця, де повітря насичене йодом і бромом, а грязі лиманів - основа бальнеологічних лікарень (в Кирилівці та Бердянську). Там можна налагодити свій обмін речовин, заспокоїти нервову систему і полегшити загострення захворювань опорно-рухового апарату.

Але це лише одна зі сторін Азова. Молодь має не менше місць, розваг і умов для гарного відпочинку. Величезна кількість парків, клубів, дискотек і ТЦ, де можна весело і активно провести час. Також дуже популярними є різні види водного спорту: від віндсерфінгу до дайвінгу.

М'які погодні умови, відсутність акліматизації та відпочинок на природі - все це благотворно позначається на кожного туриста, хто вирішує провести свій літній відпочинок на Азовському морі. А відсутність промислових зон в окрузі і повітря, властивий заміським комплексам віддалених незагазованих районів, підуть на користь жителям великих міст.

Збираючись на будь-який курорт Азовського моря, варто пам'ятати, що ціни в сезон набагато вище. Тому доцільно заздалегідь подумати про бронювання житла в приватному секторі, на базі відпочинку або в готелі для того, щоб забезпечити собі недорогий відпочинок на Азовському морі влітку.

Бажаємо вам чудового відпочинку!

Знайдено пропозицій: 95
м. Генічеськ
від 83 ₴з людини
x3 - від 250 на добу за будинок
Харчування
Самостійне приготування
м. Бердянськ
від 75 ₴з людини
x2 - від 150 на добу за номер
x3 - від 225 на добу за номер
x4 - від 300 на добу за номер
Харчування
З харчуванням (за додаткову оплату)
м. Генічеськ
до моря 250м
від 100 ₴з людини
x2 - від 200 на добу за номер
x2 - від 200 на добу за номер
x4 - від 400 на добу за номер
x4 - від 400 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
м. Бердянськ
від 80 ₴з людини
x2 - від 160 на добу за номер
x3 - від 300 на добу за номер
x4 - від 400 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
м. Генічеськ
від 80 ₴з людини
x2 - від 160 на добу за номер
x3 - від 240 на добу за номер
x4 - від 320 на добу за номер
x5 - від 400 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
коса Федотова
Детская площадка отеляТерритория отеляДома отеля
від 130 ₴з людини
x4 - від 520 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (входить у вартість), З харчуванням (за додаткову оплату)
Booking.com
м. Бердянськ