Адреса
Геническ, Херсонська область, Україна
с. Генічеська Гірка (Генгірка), м. Генічеськ
Дивитися на карті
Координати:
46.1784, 34.8068

Генічеськ

Якщо вам друзі давно радили поїхати в Генічеськ, а ви до сих пір сумніваєтеся, то після нашого гайду зрозумієте, що сумніватися ні в чому!

Отже, Генічеськ - це невелике містечко в Херсонській області (Азовське море), яке знаходиться навпроти коси Арабатська стрілка. Курорт став популярним завдяки доступності, теплому морю і комфортному проведенню часу.

Генічеськ - порівняно невелике місто, але це місто! А значить, у вас не буде ніяких проблем з купівлею продуктів, з мобільним зв'язком або інтернетом, а також з тим, щоб звернутися в лікарню в разі чого, або знайти аптеку (які тут цілодобово).

Місто тихе і розмірене, без галасливих компаній по ночах і без агресій на вечірках. Курорт досить спокійний, тут буде комфортно сім'ям з дітьми. Незважаючи на тишу Генічеська, тут також проходять дискотеки і розташовуються клуби. Весело, але без фанатизму.

 

Транспортна розв'язка і не тільки

На околиці міста розташовується залізнична станція, тут же проходить автомагістраль. Зручно для пересування і корисно для екології міста!

На відміну від багатьох інших курортів, в Генічеську все розраховано вкрай безпечно для здоров'я і відпочинку туристів, тому не потрібно хвилюватися на рахунок загазованості або промисловості міста - тут все в повному порядку.

Booking.com

Ціни на житло

Як і всюди - в Генічеську ви можете знайти житло як в приватному секторі так і на базах відпочинкуГоловне, що по місту збалансовано «розкидані» економ, стандарт і люкс варіанти. Тому в залежності від місцевості, ви можете вибрати зручне житло на ваш гаманець.

Незважаючи на те, що за статистикою деяких експертів ціни в Генічеську підвищилися на 15-17% в 2017 році, це все ще набагато доступніше, ніж в інших курортних містах.

 

Пляжі

У Генічеську піщані пляжі з домішкою дрібної ракушки. Обриви берега згладжені, а від можливих підмивів берегова лінія укріплена кам'яними відвалами.

Найвідомішими можна назвати "Дитячий пляж" і пляж під назвою "Дикий".

Дитячий пляж - міський пляж в центральній частині Генічеська. А свою назву отримав пляж завдяки неглибокому морю, що дуже підходить для сімей з дітьми. Є також магазини, тіньові навіси та атракціони!

Дикий пляж, на відміну від Дитячого, практично не має інфраструктури, перебуваючи в межах міста. Через це і відповідна назва, а не тому, що тут мешкають любителі «ню», як подейкують. Пляж доволі вузький, 10-15 метрів, але при цьому найпопулярніший серед туристів і місцевих відпочивальників.

 

Інфраструктура і розваги

Крім того, що у вас не буде боліти голова з приводу зняття готівкових коштів (є філії багатьох великих банків, в т.ч. «ПриватБанк», «ОщадБанк», «УкрСибБанк», «Райффайзен Банк Аваль»), покупки товарів, наявності аптек та іншого необхідного, в Генічеську також ви точно знайдете «що подивитися».

Варто відвідати аквапарк і дельфінарій.

Основна частина розваг знаходиться в парку Шевченка. Атракціони і каруселі, вікторини та конкурси, аніматори для дітей та багато іншого.

Молоді буде цікаво, скоріше, в спортивно-розважальному центрі «Plazma», який відкритий щодня з 10 ранку. Тут є боулінг і більярд, можна подивитися спортивні передачі або перекусити в місцевому барі.

Любителі нічного життя точно повинні не забути зайти в «Манхеттен», де часто проводяться тематичні вечірки.

 

Пам'ятки і дозвілля

Крім усього іншого, Генічеськ знаходиться поруч з багатьма пам'ятками України, які «маст сі» для кожного приїжджого: «Асканія Нова», Азово-Сивашський національний природний парк.

Окремо варто сказати про страусину ферму - приватному господарстві в Херсонській області. Тут не просто раді приїжджим, але ще і готові провести екскурсії, розповідаючи про вихованців (страуси, поні, павичі).

Любителі історії можуть відвідати краєзнавчий музей, Храм Різдва Пресвятої Богородиці і Меморіал воїнам-артилеристам.

 

Харчування і вода

Складнощів з продуктами в Генічеську немає, так як є маса місць, де можна придбати все необхідне і навіть більше.

Все можна купити на центральному ринку або на так званому колгоспному ринку. За свіжозловленою рибкою - кефаль, калкан, бички, піленгас - варто зайти на рибний ринок.

За словами відпочиваючих, вода має неприємний запах сірководню, тому краще купувати бутильовану воду, по місту є багато точок продажу води на розлив.

 

Мобільний зв'язок і інтернет

На курорті в цілому проблем зі зв'язком немає. Якісне покриття від провідних операторів. В більшості номерів пропонують Wi-Fi.

Наприкінці хочемо зауважити, що, як бачите, міф про те, що Генічеськ нецікавий і пасивний курорт, ми розвіяли, за вами - перевірити всі плюси даного курорту на собі!

Автобус Київ - Шацькі озера
На карті
Адреса
Геническ, Херсонська область, Україна
с. Генічеська Гірка (Генгірка), м. Генічеськ
Є ідеї щодо поліпшення сервісу?
Як зробити RestLib ще кращим для вас?