Бердянськ
від 75 ₴з людини
x2 - від 150 на добу за номер
x3 - від 225 на добу за номер
x4 - від 300 на добу за номер
Питание
З харчуванням (за додаткову оплату)
Бердянськ
від 350 ₴
від 350 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Бердянськ
від 80 ₴з людини
x5 - від 400 на добу за квартиру
Питание
Бердянськ
від 100 ₴
Питание
Самостійне приготування
Booking.com
Бердянськ
від 550 ₴
Питание
Самостійне приготування
Бердянськ
від 250 ₴
Питание
Самостійне приготування
Бердянськ
від 133 ₴з людини
x3 - від 400 на добу за квартиру
Питание
Без харчування, Самостійне приготування
Бердянськ
від 175 ₴з людини
x2 - від 350 на добу за номер
x1 - від 300 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Бердянськ
Бердянськ
30 помешкань

Бердянськ – одне з курортних міст північного узбережжя Азовського моря. Протягом року сюди приїжджає більше 500 000 туристів не лише з України, але й із за кордону. У 2005 році місту надали статус курорту, який має державне значення. «Мис доброї надії» став його візитною карткою.

 

Населеність і погодні умови

Бердянськ – адміністративний центр Бердянського району. Це Запорізька область Північного Приазов'я, де населення складає більше 120 000 осіб. Частина міста - піщана коса, що простягається в море на 23 км. Ця пам'ятка є заповідником державного значення. Подивитися на неї приїжджає багато туристів.

Помірно-континентальний клімат з короткою, малосніжною, зимою та тривалим жарким літом подобається жителям міста. Літом температура в середньому – 18 градусів, а максимальна – 38 (липень-серпень).

Місто омивається Азовським морем, яке вважається наймілкішим у світі. Це робить швидким прогрівання води: в травні до 15 градусів, в липні – до 30. У травні починається пляжний сезон, який триває аж до вересня. Азовське море активно випаровується, що призводить до насичення повітря бромом, йодом, солями. Санітарно-курортне лікування вміщує в себе великі солоні озера, в яких знаходиться муловий бруд.

 

Райони міста

Бердянськ багатий на промислові підприємства, інфраструктуру для розваг, автомобільні магістралі. Є залізниця та аеропорт. Якщо ви плануєте провести свій відпочинок у Бердянську, то перед вами буде вибір різних по комфортності і вартості номерів. Все залежить від того, де розташовується житло по відношенні до пляжу, який сезон і які зручності в кімнаті.

Місто складається з наступних районів:

1)      Нагірного – інша його назва «гора», так як знаходиться на пагорбі. Він розташований далеко від моря і багатий промисловими об'єктами.

2)      Нижнього – знаходиться під горою. Складається з ділового центру, де багато торгових і адміністративних об'єктів.

3)      Коси – так звана смуга суші. Тут багато санаторіїв та дитячих таборів. Поділяється Коса на 3 частини. Той, хто любить кафе, бари і клуби, добре тут відпочине. Також у цій частині міста сектор з приватними будинками і заповідник.

 

Пляжі

В Бердянську є безкоштовні пляжі. Біля центральної частини набережної знаходиться центральний пляж. На території цього пляжу є кабінки для переодягання і туалети. Тут надають й інші послуги такі як: камера зберігання, можливість скористатися пляжною парасолькою. Пляж щодня прибирається.

Наступним пляжем є Міський. Це «нижній» район міста. Він багатий інфраструктурою і користується популярністю. Тут є цілий парк атракціонів. Трансфер спрощено за рахунок великої транспортної розв'язки.

Пляж Ліски відрізняється широкою пляжної лінією, де багато ресторанів, кафе. Сюди приходить менше людей, ніж на попередні. Пляж пропонує відвідувачам покататися на катерах або катамаранах.

Інше відоме туристам місце – пляжу «Лазурний». Тут є очерети й лимани. Тут регулярно підтримується чистота. Відпочиваючі катаються на катамаранах і катерах.

При в'їзді в місто зіткнетеся з пляжем АКЗ, який має вузьку пляжну лінію, велика ширина якої – 100 м. Інфраструктури мало, адже він віддалений від центру. В основному тут відпочивають місцеві жителі.

Визнані кращим місцем для відпочинку названі пляжі Бердянської коси. Тут гарний вид на море. Відповідно, пляж відвідує найбільша кількість туристів. На березі ж ви спокійно відпочинете від міської метушні.

 

Особливості інфраструктури

До транспортної мережі курортної зони відноситься залізнична станція, міський транспорт (до 30 маршрутів), пароплав, аеропорт. Розважальних об'єктів тут більше, ніж достатньо. Вони складаються з аквапарку «Мис Добра Надія» - місткістю до 4000 осіб. Територія якого має старовинний стиль і екзотичні рослини. Атракціони, шезлонги, кафе і ресторани – це все те, що є в аквапарку. Він має охоронців, а також рятувальників, які відповідають за безпеку.

Також відвідайте дельфінарій «Немо». Тут зустрінете дельфінів-афалінів, морських левів і морських котиків. З тренером поплаваєте з дельфінами та сфотографуєтеся з ними.

В зоопарку «Сафарі» ви побачите екзотичні та рідкісні рослини, зустрінетеся з орангутангами, шимпанзе, ламою та іншими тваринами (тигр, страус, лев, бізон). Робота зоопарку цілорічна. Тут немає перерв і вихідного дня.

Відпочиньте в нічних клубах і кафе, оскільки їх тут багато. Серед них виділяється «Космос», «Старий лоцман» та «Перлина». Відвідайте фестивалі, яких на рік проводиться більше 10. Вони пов'язані з гумором, музикою, журналістикою.

 

Харчування та інші особливості

Тут людям доводиться купувати очищену воду, так як проста залишає бажати кращого. Її можна придбати у супермаркеті або в звичайному магазині. Щоб відвідати ринок підіть у центральну частину міста. Тут багато промислових та продовольчих товарів. Біля пляжів зазвичай ціни вище, ніж у віддалених місцях міста.

Для туристів можливо приготувати їжу самостійно або пообідати в закладах громадського харчування. У приватному секторі є номери з кухнею. Однак туристи купують їжу вже готовою.

Мобільне покриття в Бердянську відмінне. Є термінали. Також відвідувачі відпочивають в інтернет-клубах та інтернет-кафе. На деяких базах відпочинку пропонується безкоштовний інтернет.

Серед пам'яток міста виділяються музеї такі як: краєзнавчий, історичний і художній. Так що якщо поїхати туди всією сім'єю, то буде куди піти. В цілому місто Бердянськ цікаве і пізнавальне. Приїжджайте сюди, щоб забути про міську метушню і свої труднощі. Вас тут тепло і привітно зустрінуть.

Якщо вам друзі давно радили поїхати в Генічеськ, а ви до сих пір сумніваєтеся, то після нашого
Арабатська стрілка
За останні п'ять років відпочинок на Арабатській стрілці (Арабатці, Арабатській косі) став дуже
Розташувавшись на узбережжі Азовського моря в Якимівському районі, Запорізької області,