Адреса
урочище Солодкий лиман
Бердянський район, Запорізька область
Дивитися на карті
Координати:
46.7925, 36.8671
Відгуки
Дивитись всі

Солодкий лиман

Дивитися всі фото (4)
урочище Сладкий лиман
урочище Сладкий лиман

Розташоване у Запорізькій області курортне місто Бердянськ набирає популярність з кожним роком. Рай для молоді, хороший вибір для сімей з маленькими дітьми, а також для іноземних гостей. Добре розвинена розважальна індустрія робить Бердянськ справжнім епіцентром гостей, який вибирають для щорічних поїздок і відпочинку. Звання міста Бердянськ отримав відносно недавно, а саме – в 1835 році. У той самий час стали розвиватися великі фабрики і заводи, а також у середині 20 століття швидко розвивався морський порт і рибна промисловість. Таким чином, вже в той час морські зв'язки Бердянська набирали популярність серед інших міст.

Унікальні особливості курорту

Лікувальні грязі, якими славиться курортне місто, мають цілющі властивості, а також велику кількість мінералів. Приїжджі туристи, крім пляжного відпочинку, надають перевагу перебуванню в санаторіях та інших оздоровчих комплексах. Грязьові лікарні курортного Бердянська донині заслужено вважаються одними з кращих лікарень в усій Європі. Мінеральні джерела курорту є перлиною Бердянська. Багато туристів відвідують це місто щороку тільки заради джерел. Сприятливі кліматичні умови є невід'ємною частиною переваг курорту. Морська вода в цьому регіоні прогрівається досить швидко, а остигає, навпаки, довго. Аж до середини осені пляжний сезон тут відкрито, а вода розташовує до купальних процедур.

Пам’ятки міста

Зважившись відвідати курортний Бердянськ, у вас є хороша можливість оглянути всі визначні пам'ятки міста. Фонтани, пам'ятники, скульптури, а також широкий спектр розважальних послуг – все це доступно будь-якому відпочиваючому. Проте найпопулярнішим місцем у даному регіоні воістину вважається Солодкий Лиман. Частина річки Берда є територією даного урочища. Близько тридцяти років тому Солодкий Лиман включили в список найвідоміших пам'яток природи. Багате розмаїття озер, флори і фауни дивує не тільки приїжджих туристів, але й місцевих жителів Бердянська.

Booking.com
На карті
Адреса
урочище Солодкий лиман
Бердянський район, Запорізька область
Проживання
Завантаження...
Інші пропозиції в цьому населеному пункті