Адреса
парк санаторію
Кирилівка, Запорізька область
Дивитися на карті
Координати:
46.3692, 35.3416
Відгуки
Дивитись всі

Русалка з дельфінами

Селище міського типу, яке вдало розташувався на березі Азовського моря, належить Запорізькій області та є місцем зосередження туристів зі всього світу. Клімат в Кирилівці добре підходить, як для сімейного, так і для молодіжного відпочинку. Приморський курортний регіон відвідують ще й з метою зміцнити, поправити своє здоров'я. Курортна зона Кирилівки розвивається протягом багатьох років. На сьогоднішній день це досить сучасна база відпочинку з обладнаними місцями для купання.

Особливості відпочинку в Кирилівці

Невелика кількість корінних жителів Кирилівки роблять все можливе, для того щоб приїжджі туристи почувалися якнайкраще. Комфортний відпочинок, чисті, піщані пляжі, блакитне море і гаряче сонце – обов'язкові атрибути літніх поїздок в даний регіон. Різноманітність готелів й приватних котеджів дають можливість вибрати найбільш бюджетний, зручний варіант для кожного. Оздоровчі комплекси, розташовані на території Кирилівки, користуються популярністю не менше, ніж розважальні заходи. Широкий спектр розваг допоможе Вам та вашим дітям відчути справжній смак відпочинку: аквапарки, водні гірки, атракціони, дискотеки та багато іншого.

Місцеві пам’ятки

Квіткові сади і різноманітність зеленої рослинності надає курортному регіону особливий зовнішній вигляд. Затишна атмосфера, визначні пам'ятки доповнять Ваш відпочинок і гарантовано залишать приємні враження. Любителям активного відпочинку до душі припадуть щоденні прогулянки. За цей час можна зайнятися оглядом місцевих культурних пам'яток. Для тих, хто любить вітрильний спорт, тут відкрита школа віндсерфінга, в якій буде цікаво не тільки новачкам, але й професіоналам.

Велика кількість різноманітних пам'ятників, меморіалів, музеїв дозволяє трохи більше дізнатися про життя курортного регіону в Кирилівці. Русалка з дельфінами – унікальна скульптура, яка знаходиться в одному з парків місцевого санаторію. Вона була поставлена ​​тут ще в середині 50х років.

На карті
Адреса
парк санаторію
Кирилівка, Запорізька область
Проживання
Завантаження...
Інші пропозиції в цьому населеному пункті