Адреса
Приморська площа
Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область
Дивитися на карті
Координати:
46.7502, 36.7889
Відгуки
Дивитись всі

Крісло Бажань

Дивитися всі фото (4)
Кресло Желаний
Кресло Желаний

Бердянськ – курортне місто, яке славиться серед туристів своїми лікувальними грязями. Відвідавши це місто, іноземні гості та мешканці України мають можливість не тільки насолодитися гарним відпочинком, а й зміцнити своє здоров'я за допомогою лікувальних процедур. Бердянські грязі багато років були об'єктом досліджень. Однак Бердянськ не завжди був курортним містечком, таким він став тільки в 2005 році. Усього за 15 років це місто стало популярним морським курортом.

Особливості та історія розвитку

Основними особливостями Бердянська є величезна різноманітність розваг, а також досить невисокі ціни для приїжджих. Туристична інфраструктура розвивалася протягом останніх років, тим самим привертаючи до себе все більше відвідувачів. Кілька десятків років тому Бердянськ був звичайнісінькою грязьовою лікарнею. Але вже сьогодні він вважається перлиною Запорізької області.

Величезна кількість існуючих пансіонатів і санаторіїв, які розташовані на території оснащені сучасним обладнанням. З кожним роком оздоровчі комплекси розростаються і можуть брати все більше охочих.

Пам’ятки міста

Бердянськ називають великим молодіжним центром відпочинку. Адже більшою мірою курорт розрахований саме на підростаюче покоління відпочиваючих. Активне нічне життя міста дозволяє туристам добре відпочити і на якийсь час забути про існуючі турботи. Однією з найзнаменитіших пам'яток Бердянська вважається Крісло бажань, яке було спроектовано за рішенням міської адміністрації.

Крісло вважається по-справжньому чарівним. Існує легенда про те, що кожен, хто присяде на нього і зосередиться на своєму бажанні, то воно обов'язково здійсниться. Це місце збирає велику кількість туристів. Люди навіть шикуються в чергу і ретельно обмірковують всі свої бажання.

Booking.com
На карті
Адреса
Приморська площа
Бердянськ, Бердянський район, Запорізька область
Проживання
Завантаження...