Азовське море

Знайдено пропозицій: 178
Кирилівка
від 25 ₴з людини
x2 - від 50 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
Бердянськ
від 75 ₴
Харчування
Самостійне приготування
Генічеськ
від 160 ₴з людини
x5 - від 800 на добу за квартиру
Харчування
Без харчування
Кирилівка
від 150 ₴з людини
x2 - від 300 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування, З харчуванням (входить у вартість), З харчуванням (за додаткову оплату)
Генічеськ
до моря 250м
від 100 ₴з людини
x2 - від 200 на добу за номер
x2 - від 200 на добу за номер
x4 - від 400 на добу за номер
x4 - від 400 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
Новопетрівка
до моря 30м
від 150 ₴з людини
x3 - від 450 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
Booking.com
Стрілкове
від 33 ₴з людини
x3 - від 100 на добу за номер
x4 - від 250 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
с. Приморський Посад
від 100 ₴
Харчування
Самостійне приготування
Кирилівка
від 67 ₴з людини
x3 - від 200 на добу за номер
x4 - від 400 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування
коса Федотова
від 300 ₴
Харчування
Самостійне приготування
Бердянськ
тераса 2 поверх3-місний номер 2 поверх.продовження номеру 2 поверхдуш і туалет 2 поверх4-місний будинок продовження 4-місного будинку4-місний номер 1 поверхпродовження 4-місного номеру 1 поверх2-місний номер 4 поверхпродовження 4-місного номеру 1 поверхдуш +туалет 1 поверх.кухня 1 поверхпродовження кухні 1 поверхбудинок з електронною плитоюпродовження будинку з електронною плитоювхід в будинки і навістуалет будиночкидуш будиночкибалкон 2 поверхвхід на 2 поверхфасадкоридор 1 поверхстолики перед будинкамифасадфасад
до моря 300м
від 60 ₴з людини
x2 - від 120 на добу за номер
x4 - від 480 на добу за номер
Харчування
Без харчування, Самостійне приготування
Рейтинг5 (1 Відгуки)
Стрілкове
до моря 800м
від 27 ₴з людини
x3 - від 80 на добу за номер
Харчування
Самостійне приготування

Відпочинок на Азовському морі

 

Вирішили поїхати на відпочинок на Азовському морі 2022? Шукайте житло з харчуванням і без, ціни, відгуки, фото, інформацію про якість обслуговування, розвагах, курортах, видах оздоровлення та інше? Все, що цікавить можна знайти в цьому розділі сайту, а нижче давайте поговоримо про особливості відпочинку в цьому регіоні.

Азовське море славиться мілководдям, завдяки чому воно популярне серед сімей з маленькими дітьми. Хороші обладнані пляжі, прекрасні умови для приїжджих туристів - це перший фактор, що привертає гостей. Розвинена інфраструктура дозволяє по-справжньому насолодитися перебуванням на курортах Азовського моря, відпочити і забути про всі проблеми і турботи.

Особливості

Азовське море підходить для сімейного відпочинку. Невелика глибина, чиста вода, спеціалізовані пляжі і безпека - рай для батьків, які хочуть захистити дитину від неприємностей. Для активного туриста тут завжди знайдуться різноманітні розваги. Вибираючи відпочинок на Азовському морі, ви можете розважити себе катанням на водних мотоциклах, а також зайнятися дайвінгом. Для гостей молодшої віковій категорії обладнані цілі комплекси водних гірок та інших забав, які не залишать байдужими.

Поїздка також може мати оздоровчий характер. Гості із задоволенням відвідують цей регіон, щоб зміцнити своє здоров'я в санаторіях і пансіонатах або насолодитися лікувальними властивостями грязьових ванн.

М'який, приємний клімат - ще одна особливість регіону. Завдяки невеликим морським глибинам, вода довше зберігає тепло. Таким чином, з першими променями сонця водні процедури є комфортними і приємними для тіла. Вибираючи Азовське море можна не боятися процесу акліматизації, тому як перепади температур тут зовсім не істотні. Температура води влітку досягає + 28°С.

Інфраструктура

Туристична інфраструктура курорту розвинена на хорошому рівні. Місцеве населення намагається, щоб приїжджі гості відчували себе розкішно. Населені пункти Кирилівка, Бердянськ, Генічеськ, Генгірка, Приморський Посад, Стрілкове і ін., Розташовані поблизу моря, надають житло і умови зі зручностями як бюджетному туристу, так і любителю «все включено». На туристів тут чекають бази відпочинку, санаторії, пансіонати, готелі, гостьові двори, котеджі, вілли і в приватному секторі. Власники забезпечують клієнтів проживанням на двох або на великі компанії.

Ціни на проживання коливаються від 50-70 грн/чол. за добу і ростуть у міру поліпшення сервісу до солідних цифр. Так що, якщо мета - недорогий відпочинок на Азовському морі, доведеться поступитися в сервісі і оселиться подалі від моря. Якщо ж, гаманець дозволяє, ніщо не перешкодить відпочинку з усіма зручностями на базі відпочинку розташованій на березі моря.