Микуличин

Помешкання для відпочинку

Знайдіть житло, яке підходить саме вам.
 
Микуличин
від 125 ₴з людини
x4 - від 1000 на добу за будинок
від 500 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Микуличин
Відпочинкова зона
від 467 ₴з людини
x6 - від 2800 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Микуличин
від 1000 ₴з людини
x8 - від 8000 на добу за будинок
Питание
Без харчування, Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Микуличин
від 1125 ₴з людини
x4 - від 4500 на добу за номер
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Микуличин
альтанкиЗона для відпочинкуЗона для відпочинкуЗона для відпочинкуЗона для відпочинкуПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"ПАКЕТ"Чан+САУНА"
від 400 ₴з людини
x2 - від 900 на добу за номер
x2 - від 1200 на добу за номер
x3 - від 1300 на добу за номер
x4 - від 1600 на добу за номер
Питание
З харчуванням (за додаткову оплату)
Рейтинг2(1 Відгуки)
Микуличин
від 250 ₴з людини
x8 - від 1900 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Микуличин
від 233 ₴з людини
x6 - від 1400 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування, З харчуванням (за додаткову оплату)
Микуличин
від 625 ₴з людини
x8 - від 5000 на добу за будинок
Питание
Самостійне приготування
Рейтинг5(1 Відгуки)

Місця для розміщення

Популярні місця для відпочинку неподалік
Микуличин
Микуличин
13 помешкань

Корисно знати

Дізнайтеся більше про відпочинок у Микуличині

Микуличин – село в Івано-Франківській області, що розкинулося в долині р. Прут на 10 км. Раніше це була довжелезна село в Європі, протяжністю 44 км. Правда, на початку ХХ століття від нього відокремили Ворохту, Ворохта, Буковель та інші невеликі поселення.

Через Микуличин проходить залізниця, на однойменній станції в основному зупиняються приміські поїзди, що прямують з Івано-Франківська та Коломиї у Яремче, Ворохту, Рахів і назад. Поїзди дальнього сполучення йдуть через Микуличин зі Львова і Києва в сторону Рахова.

У селі є автовокзал, з якого автобуси прямують в Івано-Франківськ, Рахів, Хуст, Мукачево, Буковель та інші населені пункти. Через Микуличин також проходить автотраса Н-09 Мукачеве – Рахів – Івано-Франківськ – Львів, тому сюди можна легко дістатися на машині.

Село розташовується в межах Карпатського національного природного парку, в оточенні гір Ягідна (1216 м), Явірник (1017 м), Маковиця (985 м), Костел (Горган) (1049 м) і Рокита Велика (1111 м). Через Микуличин протікає річка Прут з її притоками Прутець Чеміговскій і Женець, в 3,5 км на північ від ж/д вокзалу знаходиться невеликий каскадний водоспад Капливець.

Густі хвойні ліси, що оточують село, і неймовірно чисте гірське повітря створюють всі умови для оздоровчого відпочинку. Тому в село приїжджають оздоровитися сім'ї з дітьми і люди, страждають легеневими захворюваннями. До речі, Микуличин також приваблює любителів зеленого туризму та активного відпочинку.

 

Що подивитися в Микуличині і околицях

 

Є місця, які обов'язково варто відвідати, якщо ви зупинилися в Микуличині.

Троїцька церква, побудована ще в 1868 році. Це пам'ятка архітектури національного значення. Знаходиться в центрі села, на вул. М. Грушевського. Дерев'яна церква вражає своїми розмірами, в ній зберігається авторська ікона пензля відомого українського іконописця XIX століття Корнилія Устияновича. Церква греко-католицька, приймає вірян і туристів донині.

Водоспад Женецький Гук. Один з найвищих карпатських водоспадівйого висота 15 м, а сам він знаходиться на висоті близько 900 м над рівнем моря. Від села Микуличин до водоспаду – 8 км, і щоб дістатися до нього, треба сісти на будь рейсовий автобус і вийти перед поворотом на Гук. Далі дорогу вкажуть покажчики. Перейшовши залізничні шляху ви побачите контрольно-пропускний пункт, де потрібно сплатити прохід до водоспаду (з дорослого близько 10 грн, за дитину – дешевше, за проїзд автотранспорту стягується окрема плата). Далі по асфальтовій дорозі доведеться йти 1-1,5 години, потім дорога зміниться на грунтовку. Весь маршрут промаркований, головне йти суворо за дороговказами. Недалеко від водоспаду розташувався сувенірний ринок, де можна придбати карпатські трав'яні чаї, випити гарячий глінтвейн або кави, що особливо приємно в холодну пору.
Біля водоспаду є альтанки і лавки, обладнані оглядові майданчики з драбинами і поручнями, поруч знаходиться невелике кафе-колиба. Місце користується популярністю у туристів в будь-який час року, тому їхати до водоспаду бажано якомога раніше, щоб встигнути насолодитися природою в тиші.

Приватна броварня «Микуличин». Була побудована в 2002 році одним із жителів села. Знаходиться на центральній вулиці Грушевського М.. Тут вариться 4 сорти пива «Гуцульське», з використанням виключно натуральної сировини, наприклад, у медове пиво додається мед з власної пасіки господаря.
У фірмовому магазині при пивоварні можна продегустувати місцевий пінний напій, а також купити карпатський мед, бринзу, козячий сир – все свіже і домашнього виробництва.

 

Походи в гори в Микуличині

 

На невеликій відстані від села є кілька гір з підйомами різного рівня складності.

Гора Костел (частина системи Горгани) розташована в 4,5 км на схід від Микуличина. Підйом можна почати від автомобільного мосту через річку Прутець Чеміговскій. Вершину гори вінчає велика скеля з плоским верхом в оточенні більш дрібних каменів. 
З неї відкривається дивовижний вид на гірські хребти Горгани, на Петрос і Говерлу.На гору можна піднятися самостійно або замовити тур на позашляховику практично до вершини (такі екскурсії пропонують в готелях і садибах).

В 7 км від центру Микуличина підноситься гора Ягідна. Дорога, що веде до неї, починається прямо від автобусної зупинки. Підйом нескладний, без крутих ділянок. До вершини Ягідної йти 2-3 години, але це того варто – з вершини відкривається шикарний вид на Чорногірський хребет. На вершині Ягідної є альтанка – можна відпочити, перекусити і вдосталь намилуватися відкриваються пейзажами.
На Ягідну можна піднятися пішки, проїхатися на велосипеді (у селі є прокат) або на квадроциклі.

Можна піднятися на вершину гори Маковиця, що в 7,7 км від села – це одна з найвищих гір Яремче. Шлях займе 1,5-2 години. По центральній вулиці треба буде пройти у бік вулиці Гірської і далі в бік Маковиці. На її вершині стоїть металевий хрест, а при сходженні можна побачити окопи і знайти гільзи – сліди минулих воєн.

Також з Микуличина туристи часто починають сходження гори Хом'як (20 км від села) і Синяк (32 км). Похід осилять і новачки, і діти, так як перепад висот невеликий, а на дорогах немає особливих перешкод. Один з маршрутів на р. Хом'як якраз пролягає по дорозі до водоспаду Женецький Гук (треба повернути ліворуч від КПП і йти пішки ще 8 км, маршрут має червоно-біле маркування).

 

Інші розваги Микуличина

 

З 2010 року в селі працює велопрокат, а з 2011 р. проводяться велотури по околицях Микуличина.
У готелях і садибах пропонують кінні прогулянки верхи і у бричках, взимку – на санях, екскурсії на конях по спеціально розробленим гірських і лісових маршрутах. 
Можна замовити рафтинг-тур по річці Прут до водоспаду Пробій, що в Яремче.
В Микуличині часто зупиняються туристи, які планують покататися на лижах в Буковелі або Ворохті. Житло тут значно дешевше, а до підйомників недалеко – 15-20 км. можна Дістатися за 30 хв на електричці «Івано-Франківськ-Рахів» або «Коломия-Ворохта». Деякі готелі і котеджі пропонують трансфери до витягів Буковеля, а також прокат гірськолижного спорядження (наприклад, ці послуги доступні в котеджах «Гуд Зон Хаус» і «Софія»).

 

Де зупинитися: готелі, котеджі та садиби у Микуличині

 

В Микуличині досить приватних садиб та котеджів, є готелі – можна вибрати місце проживання під будь-який бюджет. Практично скрізь є безкоштовний Wi-Fi, парковка, далі список послуг залежить від обраного місця – басейн (наприклад, є відкритий у готелі «Черсак»), трансфер, дитячий майданчик.

З розваг в основному пропонують кінні та піші прогулянки, екскурсії по околицях і довколишніх пам'яток, риболовлю, оздоровчі процедури, велопрокат та оренду лижного спорядження для катання на прилеглих курортах.

Ціни варіюються від 80-100 грн з людини в приватних садибах (садиба «Вікторія», «Підстрім», Скарбивка») до 1500-2500 грн за оренду котеджу (котеджі «Буркут», «Зарінок Карпат»).

Хорошою репутацією користуються садиба «Гірська Соната», готелі «Зорі Карпат», «Хата Гуцула», «Клен» і «Черсак», причому ціни тут досить демократичні – 600-1000 грн за номер.

 

Як дістатися в Микуличин

 

Через село регулярно ходять поїзди Львів-Рахів та Івано-Франківськ – Рахів із зупинкою на станції. З великих міст (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Полтава) до Микуличина доведеться їхати з пересадкою. Спочатку на прямому поїзді до Львова чи Івано-Франківська, потім пересісти на електричку, яка прямує в Рахів. З Івано-Франківська також кожні 30 хв відправляються рейсові автобуси і маршрутки сполученням Івано-Франківськ — Ворохта, Івано-Франківськ — Верховина з зупинкою в Микуличині.

З березня 2017 року в Микуличин ходить прямий потяг №144 Київ-Ворохта, час у дорозі – 8,5 годин. Але розклад поїздів треба уточнювати на вокзалі.
Ще один варіант дістатися до села з Києва – сісти на поїзд Київ-Рахів і вийти в Яремче чи Татарові, де сісти на автобус до Микуличина (ходять регулярно). 

З Харкова і Полтави доведеться добиратися поїздом Харків-Рахів, і далі на рейсовому автобусі до Микуличина.
З Одеси йдуть прямі потяги до Івано-Франківська, Яремче та Рахова. Далі доведеться добиратися все тим же рейсовим автобусом.
З Херсона поїзди їдуть до Івано-Франківська і Львова, потім треба пересідати на маршрутку чи електричку.
Можна дістатися в Микуличин на автобусі, наприклад, від київського автовокзалу відправляються автобуси Київ-Феодосія з зупинкою на автовокзалі Микуличина.
На автомобілі з Києва в Микуличин їхати всього 6-8 годин, оптимальний маршрут – Київ-Житомир-Тернопіль-Бучач-Івано-Франківськ-Яремче-Микуличин.

Микуличин на карті

Микуличин, Івано-Франківська область, Україна

Микуличин: популярні питання та відповіді

Яка відстань від Микуличина до Буковеля?

Вістань Микуличин - Буковель: 25км, яку можна подолати за 40хв на власному авто, зважаючи на характер доріг та трафік.

Інші мандрівники, які переглядали Микуличин, також цікавляться:

Перегляньте інші популярні курорти Карпат
Пилипець
Відпочинок у Пилипці Гірськолижний курорт Пилипець Пилипець літом Цікаві місця поряд Житло у
Славське курорт
Гірськолижний курорт Славського Чим зайнятись влітку в Славському Що обов'язково варто
Ворохта
Всім відомі популярні гірськолижні курорти Буковель і Драгобрат. Але природа українських Карпат
Яблуниця
Відпочинок в Яблуниці Гірськолижний курорт Яблуниця Яблуниця влітку Що подивитися Цікаві