Пропозиція співпраці для власників пропозицій відпочинку

Є ідеї щодо поліпшення сервісу?

Команда RestLib пропонує Вам безкоштовно розмістити свою пропозицію відпочинку в каталог сайту про відпочинок RestLib.com.ua, тим самим збільшити кількість своїх клієнтів.

 

Для чого потрібне розміщення своєї пропозиції на сайті RestLib.com.ua ?

 

 • За рахунок розміщення на сайті, Ви розширюєте сезон для своєї пропозиції. Ви отримаєте ріст кількості клієнтів на початку та наприкінці сезону відпочинку.
 • Отримаєте додаткову безкоштовну рекламу.
 • Пропозиція стає незалежною від впливу зовнішніх факторів (наприклад, погоди). Бронювання відбувається заздалегідь і зазвичай не скасовується, оскільки відмова приносить втрату коштів, оплачених Вам за бронювання.
 • Вашим клієнтам стане простіше поділитися інформацією про Вашу пропозицію з друзями та знайомими, надіславши посилання на пропозицію на нашому сайті.

 

RestLib.com.ua – унікальний інтернет-каталог пропозицій відпочинку на території Шацьких озер, Азовського та Чорного морів, Українських Карпат. На сайті можна розміщувати будь-які пропозиції, які мають відношення до відпочинку (проживання, активний відпочинок, оздоровлення, інші пропозиції). Сайт виконує рекламно-інформативну функцію, тим самим забезпечуючи збільшення Ваших потенційних клієнтів. Зареєструвавшись на сайті та розмістивши свою пропозицію, Ви отримуєте величезне охоплення цільової аудиторії (щодня на сайті переглядається більше 1 500 пропозицій відпочинку), тобто Ваших потенційних клієнтів, які, використовуючи інтернет, бажають самостійно спланувати свій відпочинок та обрати місце для цього, спланувати відпустку, відрядження чи проведення семінару або конференції і знайти пропозиції відповідно до власних вимог, безпосередньо забронювавши для себе номери. Ресурс RestLib.com.ua спрямований на відвідувачів в цілому з України та країн СНГ.

 

Унікальні переваги RestLib.com.ua:

 

 • Безкоштовне розміщення без щорічних платежів.
 • Повне керування власною пропозицією. Після реєстрації на сайті Ви маєте змогу самостійно розміщувати/редагувати/видаляти власні пропозиції (додати можна будь-яку кількість пропозицій).
 • Заповнення форми пропозиції дозволяє надати максимально якісну та повну інформацію про Ваш об’єкт пропозиції. Відпочиваючі отримують повну інформацію про інфраструктуру та номерний фонд об’єкту (за обсягом інформації, сторінка пропозиції (фото+текст) не поступається власному сайту).
 • Можливість надавати перевагу своїй пропозиції над іншими за допомогою рекламних платних послуг на сайті. Підключати рекламні послуги можна самостійно з особистого кабінету на сайті в потрібний для Вас час та на необхідний період. Оплата здійснюється онлайн з банківської карти.
 • Інформація та фотографії об’єктів розміщені згідно чіткої структури, яка є зручною та інформативною.
 • В особистому кабінеті відображається детальна, реальна статистика, окремо по переглядах Вашої пропозиції та номеру телефону за день, тиждень, місяць та всього (за весь період розміщення на сайті).
 • Можливість спілкуватися з відпочиваючими на сайті через особисті повідомлення в кабінеті.
 • Можливість слідкувати та реагувати на коментарі відвідувачів сайту щодо Вашої пропозиції.
 • На відміну від інших, сайт RestLib.com.ua розроблено так, щоб привертати увагу однаково до всіх розміщених пропозицій (за винятком тих, до яких підключені платні рекламні послуги). Для кожного відвідувача сайту порядок пропозицій на сайті змінюється, тобто для когось Ваша пропозиція перша, для когось в середині, а для когось остання в списку.
 • Ми рекламуємо свій сайт в інтернеті, тим самим рекламуючи і пропозиції відпочинку, що розміщені в каталозі.

 

Як додати свою пропозицію до каталогу RestLib.com.ua?

 

Розмістити свою пропозицію відпочинку на сайт можна з будь-якої сторінки сайту за допомогою кнопки «Додати свою пропозицію», яка знаходиться в шапці сайту.