Про нас

Є ідеї щодо поліпшення сервісу?

RestLib це інтернет-ресурс, який створений для популяризації відпочинку в Україні. Ми працюємо для того, щоб нашим сайтом було зручно та приємно користуватися як відвідувачам, які шукають відпочинок, так і бажаючим додати свій заклад до нашого каталогу.

Команда сайту робить все можливе, щоб відвідувачі отримали якнайбільше якісну, повну та корисну інформацію щодо планування свого відпочинку. Також нам дуже важливі Ваші думки про наш сервіс та ідеї його покращення. Ви можете поділитися ними, натиснувши справа на екрані кнопку.

На нашому сайті можна без особливих труднощів, безкоштовно додавати, редагувати та видаляти пропозиції відпочинку. Бажаючі збільшити кількість переглядів своєї пропозиції, можуть скористатися додатковими послугами сайту. Ініціативні люди, які прагнуть поділитися новинами відпочинку, можуть це зробити через форму публікації новини.

Ідея створення RestLib виникла в зв’язку з великою кількістю локальних рекламних сайтів, які не популяризують відпочинок, а зосереджені на отриманні максимального прибутку від реклами в тому чи іншому регіоні. В результаті, рекламні оголошення на таких сайтах розміщують тільки ті власники закладів та інших пропозицій, які вже достатньо розвинуті. Вони готові витрачати великі кошти на рекламу, при цьому зробивши великі ціни на свої послуги. В інтернеті досить важко знайти пропозиції дешевого відпочинку через великі ціни на рекламу. Для того, щоб звичайні люди з невисокою заробітною платою, студенти зі своєю низькою стипендію та інші змогли знайти пропозиції відпочинку відповідно до своїх статків, і був створений безкоштовний інтернет-каталог відпочинку в Україні – RestLib. Його мета: зібрати найповнішу базу пропозицій відпочинку в найбільш популярних регіонах країни. Сюди можуть додавати свої пропозиції і ті люди, які зовсім не готові платити за рекламу чи принципово цього не роблять. RestLib готовий безкоштовно надавати інформацію відвідувачам та збільшувати кількість відвідувачів там, де не готові за це платити.

Також команда RestLib нагадує, що вона не є посередником між власником пропозиції, який розмістив оголошення, та відвідувачем сайту. Ми не несемо жодної відповідальності за неякісну та неправдиву інформацію, розміщену на сайті, зірвані угоди про бронювання чи будь-які інші. Проте, ми усіма силами стараємося боротися з такими випадками. При виявленні недобросовісного власника пропозиції просимо повідомити адміністрацію сайту.